reklama
CNN Prima News Everton FC

Everton FC

Výpis příspěvků ke štítku „Everton FC“

Krev, pot a stehy Tomáše Součka. Ještěže nepřišel o oko, píší fanoušci po ošklivém zranění

18. října 2021 10:49

V neděli skončila úctyhodná série českého záložníka Tomáše Součka. Poprvé od 7. března 2020 se stalo, že by v dresu West Hamu United neodehrál v Premier League kompletních 90 minut. Mohl za to ošklivý a nešťastný okamžik v závěrečné patnáctiminutovce zápasu na hřišti Evertonu. Železný muž sestavy „kladivářů“ se mohl radovat z výhry jeho týmu, ovšem tyto tři body, zanechaly na obličeji exslávisty pořádné šrámy.

Souček pobavil bramborovým salátem a dál válí. Vede nad Ronaldem a Messim, píše se

2. ledna 2021 12:35

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Tomáš Souček stále výrazněji demonstruje, že West Ham před necelým rokem udělal zlatý tah, když se tehdy fotbalistu Slavie rozhodl přivést do Londýna. V pátek gólem rozsekl těsně před koncem zápas Premier League na hřišti Evertonu a po utkání perlil ohledně doposud nepoznaného našlapaného anglického programu v období Vánoc.

Souček opět hrdinou. Gólem v závěru zařídil West Hamu vítězství na půdě Evertonu

1. ledna 2021 20:35
Aktualizováno

Záložník Tomáš Souček rozhodl v 86. minutě svým pátým gólem v sezoně anglické ligy o vítězství fotbalistů West Hamu 1:0 na hřišti čtvrtého Evertonu. United díky pohotové teči českého reprezentanta ukončili čtyřzápasovou sérii bez výhry a ukončili šňůru čtyř vítězství Evertonu. Celý duel 17. kola za hosty odehrál také obránce Vladimír Coufal, jenž se vrátil do sestavy po jednozápasové pauze.

Odpočívej v pokoji, Virgile. Opora Liverpoolu se místo podpory dočkala kondolencí

20. října 2020 22:53

V kádru anglického Liverpoolu se najde hned několik fotbalistů, které lze zařadit do škatulky „nepostradatelný“. Obrana „Reds“ běžně stojí na stoperovi Virgilu van Dijkovi. Teď však úřadující mistr Premier League musí počítat s tím, že jeho opora „VVD“ je do konce sezony vyřazena. Ve víkendovém derby s Evertonem Nizozemce ošklivě zranil brankář soupeře Jordan Pickford. Kvůli úrazu Van Dijka vzniklo on-line fórum, na kterém mohli fanoušci oblíbenému hráči vyjádřit podporu. Chvályhodná idea se ale poněkud zvrtla.

Slavný fotbalový kouč Ancelotti se stal terčem posměchu. Videohra FIFA ho znetvořila

10. října 2020 22:58

Populární videohra FIFA se rok od roku snaží co nejvěrněji na obraz dostat reálnou podobu fotbalistů. Z virtuálních postav jsou často takřka dokonalé klony opravdových profesionálů. Poslední dobou zařazuje společnost EA Sports, která stojí za vznikem slavné série, také jednotlivé trenéry. Ti ve hře v drtivé většině případů působí, jako by vypadli z oka skutečným koučům. Krutou výjimkou v nejnovějším vydání je však Ital Carlo Ancelotti.

reklama