CNN Prima News Everton FC

Everton FC

Výpis příspěvků ke štítku „Everton FC“

Pojďme utrácet, řekly si opět kluby z Anglie. Nejen Haaland a Nunéz stáli přes miliardu

Další ročník nejprestižnější fotbalové ligy na světě vstupuje do dveří. A přináší s sebou mimo jiné mnoho hráčů, kteří si budou zvykat na nový dres. Za některé z nich kluby z Premier League utrácely nebetyčné sumy často přesahující miliardu korun. Podívejte se na 10 největších klenotů letošního přestupního období z anglické soutěže.

Anglie zoufá nad vetřelci na trávníku. Idioti, co když hráče pobodají? bojí se legendy

Kolébku fotbalu v posledních dnech trápí jeden problém. A to jsou fanoušci, kteří se po jistotě záchrany, postupu nebo zisku titulu vydají přímo na trávník. V Anglii by nepadala ostrá slova, pokud by si lidé jen užívali euforii. Ale když se rozhodnou napadnout hráče či trenéra, trpělivost dochází. Naposledy zaplavili pažit příznivci Manchesteru City. A ani na Etihad Stadium se oslavy neobešly bez incidentu. Dříve se podobný incident odehrál při záchraně Evertonu nebo ve druhé lize.

Legendární Vieira nakopl fanouška. Ten v euforii vběhl na hřiště a trenéra dráždil

I když to tak dlouho nevypadalo, tradiční klub Everton odvrátil kolo před koncem hrozbu sestupu z fotbalové Premier League po více než 70 letech. Toffies ve čtvrtečním domácím duelu porazili Crystal Palace 3:2, ačkoliv prohrávali po poločase 0:2. Pověstná Csaplárova past sklapla a fanoušci propukli v totální nadšení. Jeden z nich měl v euforii provokativní náladu, kterou předvedl trenérovi hostů Patricku Vieirovi. A litoval.

Krutý paradox Evertonu. Utrácel více než Liverpool, na rozdíl od něj prožívá katastrofu

Mezi dvěma fotbalovými rivaly z Liverpoolu je větší propast než kdy jindy. Everton se snaží zabránit obrovskému průšvihu, kterým by sestup z nejvyšší anglické soutěže po 71 letech jistě byl. Nepřátelé z Anfieldu mezitím mají možnost v jedné sezoně získat čtyři trofeje. Jedná se o velký paradox při pohledu na to, jak oba týmy za posledních šest let utrácely.

Rozzuřený Ronaldo zničil chlapci s autismem mobil. Jsi s*ačka, křičel přihlížející

Manchester United stále doufal v to, že by se po 38 kolech mohl vměstnat mezi nejlepší čtyři týmy fotbalové Premier League. Nicméně po víkendovém nezdaru (0:1) na hřišti o přežití bojujícího Evertonu to už je skoro neproveditelné. Frustrace byla značná, a to i na tom nejzkušenějším muži. U Cristiana Ronalda se teď neřeší výkon, ale věc, kterou udělal při odchodu z trávníku.

Neodkládejte zápasy, vyzývá legenda Premier League. Naznačuje, že kluby covid zneužívají

NHL a Premier League. Suverénně nejkvalitnější hokejová soutěž a pravděpodobně nejlepší fotbalová liga. V posledních týdnech se tyto výkladní skříně dvou sledovaných sportů potýkají se šířením covidu, z čehož pramení odkládání velkého počtu zápasů. Podle fotbalové ikony Garyho Nevilla je v mnohých případech narušování harmonogramu Premier League zbytečné a s rozhodnutím „odloženo“ by se mělo více šetřit.