CNN Prima News Everton FC

Everton FC

Výpis příspěvků ke štítku „Everton FC“

Anglie zoufá nad vetřelci na trávníku. Idioti, co když hráče pobodají? bojí se legendy

24. května 2022 06:13

Kolébku fotbalu v posledních dnech trápí jeden problém. A to jsou fanoušci, kteří se po jistotě záchrany, postupu nebo zisku titulu vydají přímo na trávník. V Anglii by nepadala ostrá slova, pokud by si lidé jen užívali euforii. Ale když se rozhodnou napadnout hráče či trenéra, trpělivost dochází. Naposledy zaplavili pažit příznivci Manchesteru City. A ani na Etihad Stadium se oslavy neobešly bez incidentu. Dříve se podobný incident odehrál při záchraně Evertonu nebo ve druhé lize.

Legendární Vieira nakopl fanouška. Ten v euforii vběhl na hřiště a trenéra dráždil

20. května 2022 10:25

I když to tak dlouho nevypadalo, tradiční klub Everton odvrátil kolo před koncem hrozbu sestupu z fotbalové Premier League po více než 70 letech. Toffies ve čtvrtečním domácím duelu porazili Crystal Palace 3:2, ačkoliv prohrávali po poločase 0:2. Pověstná Csaplárova past sklapla a fanoušci propukli v totální nadšení. Jeden z nich měl v euforii provokativní náladu, kterou předvedl trenérovi hostů Patricku Vieirovi. A litoval.

Krutý paradox Evertonu. Utrácel více než Liverpool, na rozdíl od něj prožívá katastrofu

29. dubna 2022 07:14

Mezi dvěma fotbalovými rivaly z Liverpoolu je větší propast než kdy jindy. Everton se snaží zabránit obrovskému průšvihu, kterým by sestup z nejvyšší anglické soutěže po 71 letech jistě byl. Nepřátelé z Anfieldu mezitím mají možnost v jedné sezoně získat čtyři trofeje. Jedná se o velký paradox při pohledu na to, jak oba týmy za posledních šest let utrácely.

Rozzuřený Ronaldo zničil chlapci s autismem mobil. Jsi s*ačka, křičel přihlížející

11. dubna 2022 14:26

Manchester United stále doufal v to, že by se po 38 kolech mohl vměstnat mezi nejlepší čtyři týmy fotbalové Premier League. Nicméně po víkendovém nezdaru (0:1) na hřišti o přežití bojujícího Evertonu to už je skoro neproveditelné. Frustrace byla značná, a to i na tom nejzkušenějším muži. U Cristiana Ronalda se teď neřeší výkon, ale věc, kterou udělal při odchodu z trávníku.

Vetřelci na fotbalových trávnících: Ukázali nahé tělo, přinesli pouta nebo přiletěli

21. března 2022 06:36

Velký rozruch způsobil ve čtvrtek večer v Premier League mladý aktivista, který se za pomoci stahovací pásky připoutal k tyči brankáře Evertonu. Tímto neortodoxním způsobem na první pohled plachý vetřelec upozorňoval na masivní využívání ropy. Jeho předchůdci na fotbalové trávníky vtrhli třeba i proto, aby udělali reklamu kryptoměně.

Těžce nemocného chlapce dojali hráči Wolverhamptonu. Vysvlékli se a věnovali mu dresy

15. března 2022 16:55

Sedmiletý fanoušek anglického fotbalového klubu Wolverhampton Wanderers River svádí souboj s nádorem zvaným rabdomyosarkom a nemocnice se i skrze chemoterapie stala jeho druhým domovem. Období plné starostí a bolestí mu aspoň trochu zpříjemnili milovaní hráči. Po utkání s Evertonem ani nestíhal přijímat oranžové dresy, kterými ho zahltily hvězdy „vlků“.

Neodkládejte zápasy, vyzývá legenda Premier League. Naznačuje, že kluby covid zneužívají

29. prosince 2021 12:36

NHL a Premier League. Suverénně nejkvalitnější hokejová soutěž a pravděpodobně nejlepší fotbalová liga. V posledních týdnech se tyto výkladní skříně dvou sledovaných sportů potýkají se šířením covidu, z čehož pramení odkládání velkého počtu zápasů. Podle fotbalové ikony Garyho Nevilla je v mnohých případech narušování harmonogramu Premier League zbytečné a s rozhodnutím „odloženo“ by se mělo více šetřit.

Paradox nového kouče Tottenhamu: Conte sleduje tréninky, ale pracovat nemůže. Proč?

3. listopadu 2021 12:09

Anglická Premier League většinou bývá reklamou na dlouhá angažmá trenérů. Ovšem působení Portugalce Santa spíše připomínalo turbulentní české prostředí, protože na lavičce Tottenhamu vydržel pouhých 124 dní. „Kohouti“ už mají náhradu, zlákali úspěšného italského kouče Antonia Conteho. Ten ale zatím může tréninky jen pozorovat, pracovat nemůže. Proč?

Krev, pot a stehy Tomáše Součka. Ještěže nepřišel o oko, píší fanoušci po ošklivém zranění

18. října 2021 10:49

V neděli skončila úctyhodná série českého záložníka Tomáše Součka. Poprvé od 7. března 2020 se stalo, že by v dresu West Hamu United neodehrál v Premier League kompletních 90 minut. Mohl za to ošklivý a nešťastný okamžik v závěrečné patnáctiminutovce zápasu na hřišti Evertonu. Železný muž sestavy „kladivářů“ se mohl radovat z výhry jeho týmu, ovšem tyto tři body, zanechaly na obličeji exslávisty pořádné šrámy.