reklama
CNN Prima News Everton FC

Everton FC

Výpis příspěvků ke štítku „Everton FC“

Souček opět hrdinou. Gólem v závěru zařídil West Hamu vítězství na půdě Evertonu

Aktualizováno

Záložník Tomáš Souček rozhodl v 86. minutě svým pátým gólem v sezoně anglické ligy o vítězství fotbalistů West Hamu 1:0 na hřišti čtvrtého Evertonu. United díky pohotové teči českého reprezentanta ukončili čtyřzápasovou sérii bez výhry a ukončili šňůru čtyř vítězství Evertonu. Celý duel 17. kola za hosty odehrál také obránce Vladimír Coufal, jenž se vrátil do sestavy po jednozápasové pauze.

Odpočívej v pokoji, Virgile. Opora Liverpoolu se místo podpory dočkala kondolencí

V kádru anglického Liverpoolu se najde hned několik fotbalistů, které lze zařadit do škatulky „nepostradatelný“. Obrana „Reds“ běžně stojí na stoperovi Virgilu van Dijkovi. Teď však úřadující mistr Premier League musí počítat s tím, že jeho opora „VVD“ je do konce sezony vyřazena. Ve víkendovém derby s Evertonem Nizozemce ošklivě zranil brankář soupeře Jordan Pickford. Kvůli úrazu Van Dijka vzniklo on-line fórum, na kterém mohli fanoušci oblíbenému hráči vyjádřit podporu. Chvályhodná idea se ale poněkud zvrtla.

Slavný fotbalový kouč Ancelotti se stal terčem posměchu. Videohra FIFA ho znetvořila

Populární videohra FIFA se rok od roku snaží co nejvěrněji na obraz dostat reálnou podobu fotbalistů. Z virtuálních postav jsou často takřka dokonalé klony opravdových profesionálů. Poslední dobou zařazuje společnost EA Sports, která stojí za vznikem slavné série, také jednotlivé trenéry. Ti ve hře v drtivé většině případů působí, jako by vypadli z oka skutečným koučům. Krutou výjimkou v nejnovějším vydání je však Ital Carlo Ancelotti.

reklama