CNN Prima News exmanželka

exmanželka

Výpis příspěvků ke štítku „exmanželka“

Osudové ženy Brzobohatého: Odsuzovaná Indráková, zhrzená Kuchařová a milovaná Písařovicová

Zpěvák Ondřej Gregor Brzobohatý si získal přízeň mnoha žen, jen tři z nich se ale pro něj staly osudovými. V manželském svazku byl známý umělec už dvakrát. Poprvé se před oltář postavil před 15 lety, kdy si vzal televizní producentku Johanu Indrákovou. Jeho další velkou láskou byla modelka Taťána Kuchařová, jejich vztah však ztroskotal po osmi letech. Nyní se Brzobohatý do toho rozhodl praštit znovu, a to s moderátorkou a novinářkou Danielou Písařovicovou.

Problém pro Žilkovou? Manželství Holomáče ještě neskončilo. Jeho ex trvá na dalším kroku

Manželství blízkého přítele herečky Veroniky Žilkové ještě úplně neskončilo. Exmanželka Josefa Holomáče totiž čeká na církevní anulaci sňatku. Potvrdila to deníku Blesk. „Oba jsme pokřtěni a já na tom trvám. Už jsem to řešila na arcibiskupství,“ prozradila. Je to stejné jako v případě modelky Taťány Kuchařové a hudebníka Ondřeje Gregor Brzobohatého. Ti ovšem na anulaci čekají už několik měsíců.

Brzobohatý o skandálních obviněních Kuchařové: Vysvětlil, proč se převléká za ženu

Doufal jsem, že nekonečná telenovela Kuchařová vs. Brzobohatý je u konce, ale ke škodě nás všech není. Těmito slovy vysvětluje herec Ondřej Brzobohatý na svých sociálních sítích sledujícím, proč přestává mlčet a musí se ohradit vůči „lžím a skandálním obviněním“, která v církevní žalobě kvůli rozvodu údajně uvedla jeho exmanželka, modelka Taťána Kuchařová. Mimo jiné měla přijít s tvrzením, že se Brzobohatý rád převléká za ženu, což má vliv na jeho sexualitu. Herec a hudebník se rozhodl, že bude reagovat a vše vysvětlí.

Hájkova exmanželka opět promluvila a popřela nové spekulace: Nevěrná jsem mu nebyla, říká

V posledních měsících se o zesnulém Antonínu Hájkovi v médiích šíří rozličné spekulace. Hovořilo se například o jeho špatné životosprávě a také nevěře, která zřejmě vedla k rozpadu jeho manželství s Veronikou Pánkovou. Nyní se redakci bulvárního deníku Expres ozval zdroj, který poukázal na nový vztah Pánkové, který měl údajně začít brzy po zahájení rozvodu. Exmanželka bývalého skokana na lyžích ovšem popřela, že by byla svému manželovi po čas vztahu nevěrná.

Jsou to lži. Exmanželka poprvé promluvila o smrti producenta Jurtina, výhrůžky odmítá

Kolem náhlého úmrtí Jiřího Jurtina se od pondělního večera vyrojila spousta spekulací. Podle informací webu Extra.cz měl producent Babovřesek nebo Kameňáku 4 spáchat sebevraždu. Co ho k takovému činu vedlo, není zatím jasné. Proslýchá se však, že příčinou byly vysoké dluhy, které umělec během života nadělal. Krátce po jeho úmrtí se začala také šířit nepotvrzená zpráva, že se měl před smrtí pohádat s exmanželkou kvůli neplacení alimentů. To však jeho bývalá partnerka Denisa popírá.

Za Deppa se postavily známé tváře 90. let. Topmodelka vyvrátila nařčení Heardové

Britská topmodelka Kate Mossová u soudu vyvrátila tvrzení hercovy exmanželky Amber Heardové o tom, že ji měl Johnny Depp před lety shodit ze schodů. „Johnny do mě nikdy nestrčil, nekopal mě ani neshodil ze schodů,“ vypověděla Mossová. Slavného herce se zastala i další známá tvář Hollywoodu, a to 57letá zpěvačka Courtney Love. Depp jí prý dokonce jednou zachránil život.