CNN Prima News exmanželka

exmanželka

Výpis příspěvků ke štítku „exmanželka“

Jsou to lži. Exmanželka poprvé promluvila o smrti producenta Jurtina, výhrůžky odmítá

28. září 2022 12:14

Kolem náhlého úmrtí Jiřího Jurtina se od pondělního večera vyrojila spousta spekulací. Podle informací webu Extra.cz měl producent Babovřesek nebo Kameňáku 4 spáchat sebevraždu. Co ho k takovému činu vedlo, není zatím jasné. Proslýchá se však, že příčinou byly vysoké dluhy, které umělec během života nadělal. Krátce po jeho úmrtí se začala také šířit nepotvrzená zpráva, že se měl před smrtí pohádat s exmanželkou kvůli neplacení alimentů. To však jeho bývalá partnerka Denisa popírá.

Za Deppa se postavily známé tváře 90. let. Topmodelka vyvrátila nařčení Heardové

26. května 2022 16:43

Britská topmodelka Kate Mossová u soudu vyvrátila tvrzení hercovy exmanželky Amber Heardové o tom, že ji měl Johnny Depp před lety shodit ze schodů. „Johnny do mě nikdy nestrčil, nekopal mě ani neshodil ze schodů,“ vypověděla Mossová. Slavného herce se zastala i další známá tvář Hollywoodu, a to 57letá zpěvačka Courtney Love. Depp jí prý dokonce jednou zachránil život.

Marešova exmanželka se zastala moderátorovy rodiny: Hnusné svinstvo. Leoš je skvělý táta

23. dubna 2022 16:58

Leoš Mareš se stal terčem pomluv. Lektor a manažer Marek Pavlík měl během svých přednášek na základních školách údajně říct, že si Leoš nepřál svou nedávno narozenou dcerku Alex a že je z jejího narození nešťastný. Tvrdil také, že je Leošův příbuzný. Známá moderátorská dvojice je z celé věci otřesena. Podporu jim vyjádřili nejen jejich kolegové a fanoušci, ale také bývalá Leošova manželka Monika Marešová.