reklama
CNN Prima News exmanželka

exmanželka

Výpis příspěvků ke štítku „exmanželka“

Únoscům slíbil peníze i sporťák. Kdo je muž, který nechal Andreu rozpustit v kyselině?

9. září 2021 13:09

Alibi si Miroslav Vlček v době únosu svojí exmanželky Andrey Vlčekové zajistil v místní kavárně. Únoscům pak slíbil peníze, rodinný dům i luxusní sporťák. Takto popsal pro CNN Prima NEWS nové detaily celého případu reportér televize JOJ Rastislav Striško. Vlčeková zmizela před pěti lety. Matku dvou dětí zatáhli dva muži před mateřskou školou v obci Hlohovec do auta. Od té doby o ní nikdo neslyšel, až do tohoto týdne, kdy policie oznámila, že našla sud s kyselinou, ve kterém byly rozpuštěné ostatky pohřešované ženy. Z vraždy jsou podezřelí čtyři lidé, včetně exmanžela oběti Miroslava.

Bizarní spor kvůli venčení psa: bývalí manželé požadovali záběry z pouličních kamer

16. března 2021 20:13

Netradiční spor ohledně venčení domácího mazlíčka řešila městská policie v České Lípě. Starší exmanželé se hádali kvůli tomu, kdo z nich se psem tráví více času na čerstvém vzduchu. Muž proto kontaktoval strážníky a požádal o záběry z pouličních kamer, aby své bývalé partnerce dokázal, že se se zvířetem v inkriminovaný čas neprocházel.

Muž postřelil syna a exmanželku poleptal žíravinou. Pak se pokusil o sebevraždu

21. června 2020 16:12

Tři zranění – to je bilance rodinného dramatu, k němuž došlo v sobotu večer v Banské Štiavnici. Pachatel, který se nedávno vrátil z vězení, tam podle všeho polil žíravinou svou bývalou manželku, postřelil svého syna a pak si podřezal žíly. Incident se odehrál na Kutnohorské ulici na ubytovně Marína. Na místě zasahovali policisté a záchranáři. Zatím není známo, co přesně hrozivé scéně předcházelo.

reklama