reklama

facka

Výpis příspěvků ke štítku „facka “

Guvernér schytal při inauguraci facku. Útočníka naštvalo, že jeho ženě píchl vakcínu muž

25. října 2021 06:58

Nový guvernér severozápadní íránské provincie dostal při inauguraci facku. Útočníkův motiv dosud nebyl zcela objasněn, podle některých íránských médií ho ale rozhořčilo, že jeho manželce podal vakcínu proti COVID-19 muž, informuje agentura AP. Incident přitom označila za neobvyklé narušení bezpečnosti. Inaugurace se mimo jiné účastnil íránský ministr vnitra.

Smrdutá sklenice i nekončící projevy. Nejlepší návod, jak zablokovat parlamentní jednání

14. srpna 2021 13:04

Demokracie je diskuse. Výrok, který je připisován prvnímu československému prezidentovi, v sobě skrývá nejen základní princip rovnosti názorů ve svobodných společnostech, ale často také velmi širokou škálu prostředků, kterými si někteří politici tuto rovnost vynucují. Naposledy na sebe protahováním jednání upozornil poslanec Lubomír Volný, který se zdá být v tomto ohledu v současné Poslanecké sněmovně daleko před ostatními. V historii české i světové však můžeme najít momenty, které dokázaly vyřadit parlament z řádného jednání na mnohem delší dobu.

Jedna dobrá rána a spíte. V Rusku se těší oblibě fackovací soutěž

17. dubna 2020 12:59

Dva muži bez trička si rozdávají facky tou největší ranou, kterou mohou vyvinout. Ne, toto není scéna z diskotéky po půlnoci. Mezi polonahými muži, co se bijí do tváře, stojí jeden sudí, fandí jim mnoho diváků a medici jsou připraveni na nejhorší. To je ruský šampionát ve fackování, který se v zemi těší velké oblibě.

reklama