CNN Prima News FIFA 21

FIFA 21

Výpis příspěvků ke štítku „FIFA 21“

Poklekávejte jinde, my nikoho nekolonizovali. Maďaři vrací úder a ostře kritizují Johnsona

4. září 2021 18:10

Hodně emocí přinesl čtvrteční kvalifikační duel o mistrovství světa mezi domácími Maďary a Angličany. Ti si mimo jiné stěžovali na rasismus. Do celé záležitosti se vložil i britský premiér Boris Johnson, který vyzval FIFA, aby přijala tvrdá opatření. Maďarským představitelům se to ale nelíbí a Angličany v čele s Johnsonem tvrdě kritizují.

Odstartovala třetí sezóna AXE FIFA COOL Ligy. Nejvyšší soutěž nabídne nový formát

18. května 2021 19:29

Fanoušci soubojů na virtuálních trávnících se opět dočkali. Začala třetí sezóna FIFA COOL Ligy, která nově proběhne pod patronátem výrobce kosmetických přípravků AXE. To ale není jediná novinka, kterou si organizátoři z agentury PLAYzone připravili. Diváci se mohou těšit na atraktivnější herní formát a spojení první a druhé nejvyšší soutěže. O titul se tak utká šestnáct nejlepších FIFA hráčů Česka a Slovenska. Tím ale výčet změn nekončí. Po skončení jarní části ligy se fanoušci dočkají soutěží Big Shock! FIFA COOL pohár a THE NEW AXE EFFECT showmatch.

Češi mění názor na esport, těší gamera T9Lakyho. Hru FIFA občas psychicky nedáváte

28. února 2021 07:23

Ereprezentace, efotbalista roku, trenér či mentální kouč esportového týmu. To jsou teď velmi specifické pojmy, které ale budou v tuzemském prostředí ke slyšení čím dál tím častěji. Český gaming je na vzestupu a své o tom ví Lukáš Pour alias T9Laky. Před necelými dvěma lety mu nabídla práci fotbalová Viktoria Plzeň, která tehdy zakládala divizi esportu a chtěla mít reprezentanty v populární videohře FIFA. „Možná to může znít divně, ale spoustu lidí si neuvědomuje, jak moc je tato hra psychicky náročná,“ uvádí v rozhovoru pro CNN Prima NEWS 23letý Pour.

Skvostná šňůra 15letého hráče. Neporažen byl 534 zápasů, za víkend vyhrával 30 utkání

16. února 2021 06:28

Nejdelší sérii bez porážky drží ve fotbale AC Milán. Dohromady 58 zápasů dokázali fotbalisté Rossoneri vyhrát nebo zremizovat v sezoně 1990–1991. Tuto sérii zvládl takřka zdesetinásobit mladý dánský gamer Anders Vejrgang specializující se na populární videohru FIFA. Teprve 15letý zázrak světa esportu prohrál poprvé po 534 zápasech.

Mladík vyzrál na ostatní gamery. Ve hře FIFA vidí na rozdíl od soupeřů celé hřiště

15. ledna 2021 13:30

Pokud jste zapáleným fanouškem populární fotbalové simulace FIFA a máte u sebe přebytečné finance, pravděpodobně se vám bude hodit vychytávka od 19letého amerického gamera ze Seattlu. Mladík se vybavil tak, že na rozdíl od svých konkurentů z on-line zápasů má po celou dobu dokonalý přehled o tom, co se děje na všech místech na hřišti.

Nejlepším fotbalistou světa se stal Robert Lewandowski. Předčil Messiho i Ronalda

17. prosince 2020 20:47

Cenu The Best pro nejlepšího fotbalistu světa podle Mezinárodní federace fotbalových asociací (FIFA) poprvé získal polský útočník Robert Lewandowski z Bayernu Mnichov. V hlasování předčil Cristiana Ronalda z Juventusu Turín a loňského vítěze Lionela Messiho z Barcelony. Kvůli pandemii koronaviru se slavnostní ceremoniál uskutečnil virtuálně.