reklama
CNN Prima News Filip Neusser

Filip Neusser

Výpis příspěvků ke štítku „Filip Neusser“

Nechtěná olympiáda. Do Pekingu se politikům nechce, proč se hry konají v Číně?

7. ledna 2022 09:01

Zimní olympijské hry v čínském Pekingu začnou již za měsíc, část států se je ale rozhodla bojkotovat. Kvůli porušování lidských práv v zemi do Číny pojedou za některé země pouze sportovci bez politické reprezentace. K bojkotujícím zemím by se mohlo připojit i Česko. Proč vůbec Mezinárodní olympijský výbor (MOV) vybral kritizovanou Čínu jako pořádající zemi?

Neusser: Olympionici potvrdili, že při letu do Tokia se podvádělo. Ať se Kejval omluví

7. září 2021 23:39

Předseda Národní sportovní agentury Filip Neusser tvrdí, že olympionici na úterním uzavřeném jednání před poslanci potvrdili, že Český olympijský výbor (ČOV) podváděl při tvorbě zasedacího pořádku z leteckého speciálu do Tokia. Potvrdily se tak podle něj informace, které zveřejnil už v průběhu olympijských her. ČOV se proti nim už tehdy ohradil a jeho předseda Jiří Kejval to v úterý opět odmítl.

Kejval se obul do Neussera: Předvedl to nejhorší, co jsem kdy ve sportu viděl

10. srpna 2021 17:03

Předseda Českého olympijského výboru (ČOV) považuje kritiku kvůli nakaženým olympionikům ze strany šéfa Národní sportovní agentury (NSA) Filipa Neussera za šokující. Sice nepopírá, že ze strany ČOV mohlo dojít k pochybení, ale nechápe, proč ze strany NSA v době zápolení na olympijských hrách přicházela namísto podpory jen kritika. Další komunikaci s Neusserem si podle svých slov Kejval už nedovede představit.

Zlatý paralympionik: Dostáváme méně výbavy než zdraví sportovci. Vždy to tak bylo

10. srpna 2021 16:35

Za dva týdny odstartuje v Tokiu paralympiáda. Česká výprava bude ale proti předchozím ročníkům o poznání menší, navíc musí sportovci s handicapem počítat i s chudší výbavou. Zlatému medailistovi z Pekingu Davidovi Drahonínskému přijde takový přístup líto. „Je to ale stejné jako na předchozích paralympiádách,“ řekl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Kejval o covid letu do Tokia: Žádné systémové pochybení. Ale kde byla chyba, to nevíme

1. srpna 2021 18:51

Několik sportovců, například beachvolejbalistky Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová, přišlo o hry v Tokiu kvůli nákaze koronavirem při speciálnímu vládnímu letu. Kritika se sesypala na Český olympijský výbor, zejména pak na jeho předsedu Jiřího Kejvala. Ten odmítl systémové pochybení, ale zároveň dodal, že neví, kde se stala chyba.

Noční můra, komentuje Kejval nákazu v Tokiu. Očkovaní nejsou ani někteří sportovci

22. července 2021 23:15

Olympijské hry v Tokiu ještě ani nezačaly a Češi už jsou v hodnocení národů na prvním místě. Bohužel však v počtu nakažených. Vedení výpravy v televizi CNN Prima NEWS ostře zkritizoval předseda Národní sportovní agentury Filip Neusser, premiér Andrej Babiš mluví o skandálu a tragédii. Šéf olympijského výboru Jiří Kejval slibuje prošetření chyb.

Pochybil olympijský výbor, řekl šéf sportovní agentury. Covid budou šetřit hygienici

22. července 2021 14:19

Příčiny série covidových případů a vlastních pochybení na olympiádě nesmí vyšetřovat sám Český olympijský výbor pod Jiřím Kejvalem. Podle nového šéfa Národní sportovní agentury Filipa Neussera bude selhání vyšetřovat komise ministerstva zdravotnictví. Neusser o tom informoval na Twitteru poté, co se na tom podle svých slov domluvil s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem (za ANO).

Ohnul bych tě přes umyvadlo. Trenér stolního tenisu měl zneužívat dívky, svaz vše tutlal

2. července 2021 18:51

Policie řeší skandál z prostředí českého stolního tenisu. Někdejší reprezentační trenér týmu kadetek byl obviněn z pohlavního zneužívání svých svěřenkyň. Celý případ se probíral na nedávné valné hromadě asociace, kde věc zpochybňoval předseda výkonného výboru Zbyněk Špaček. O případu informoval web Seznam Zprávy.

reklama