CNN Prima News foresto

foresto

Výpis příspěvků ke štítku „foresto“

Soutěžte se Showtimem o poukaz na online výcvik od Foresto

Showtime si společně s Foresto připravil netradiční soutěž. Nadšeni budou nejen zvířecí parťáci, ale i jejich majitelé. Vyhrát totiž můžete poukaz na online výcvik vašeho čtyřnohého kamaráda v hodnotě 2 500 Kč. Online výcvik od Foresto vás provede několika jednoduchými tipy a triky, díky kterým naučíte pejska od sedni, lehni, dej pac až po plazení, válení sudů nebo panáčkování. Odpovězte na soutěžní otázku a třeba se štěstí usměje právě na vás.

Chraňte svého mazlíčka: Vnější parazité ho mohou potrápit více, než si myslíte

Aktualizováno

Sérii pořadů Prima Mazlíčka na téma Chraňte svého mazlíčka jsme vytvořili ve spolupráci se společností Elanco. Rozhodli jsme se společně majitele psů a koček informovat o možných problémech, které způsobují vnější parazité (například blechy a klíšťata). Pomocí krátkých pořadů vám přinášíme rozhovory s veterináři, kteří odpovídají na otázky, zda se kloní spíše k přírodním nebo chemickým antiparazitikům, jak moc nebezpečná jsou klíšťata u nás nebo jaké chyby děláme při odblešení zvířat. Jsou to sice témata, která působí banálně, ale na druhou stranu jsou právě proto podceňovaná, a to by rozhodně být neměla.

Chraňte svého mazlíčka: Blechy může vaše zvíře mít, i když se nedrbe

Aktualizováno

Psí blechy na člověka nejdou, tak to už snad ví každý, že jdou. Chutná jim krev psí, kočičí i lidská. Slavná replika z filmu Na samotě u lesa není pravdivá. Blechy si sice většinou vyhlédnou psa nebo kočku, ale klidně skočí i na vás, a hlavně v situaci, kdy jsou přemnožené. Pokud je pak máte v domě či bytě, není jednoduché se jich zbavit.

Soutěžte se Showtimem o obojky Foresto a vouchery v hodnotě 1 000,- Kč

Showtime si pro vás společně se sponzorem pořadu společností Elanco připravil soutěž. Tentokrát to bude něco pro zdraví vašich čtyřnohých mazlíčků. Tři z vás mají možnost vyhrát poukázku na nákup veterinárních léčivých přípravků určených na ochranu před vnějšími parazity Advantix a Foresto v hodnotě 1 000,- Kč. Co proto udělat? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pak už stačí počkat a mít trochu toho štěstíčka.