reklama
CNN Prima News Gabriela Koukalová

Gabriela Koukalová

Výpis příspěvků ke štítku „Gabriela Koukalová“

Soukalová dál válčí s exmanželem. Koukalovi hrozí vězení, tvrdí právník

7. dubna 2021 16:41

„Vypadá to, že Gábina byla hlavně jeho projektem na peníze,“ řekl v rozhovoru pro Blesk právník Gabriely Soukalové Miroslav Antl, podle kterého to zatím vypadá, že Petr Koukal prakticky vyváděl majetek, respektive peníze ze společného jmění, a nakládal s nimi bez souhlasu své ženy. Koukalovi může na základě připravovaného trestního oznámení hrozit až 10 let vězení.

Být vzorem pro ostatní? Krásné. Rozlučka byla emotivní i bez diváků, říká Moravec

24. března 2021 10:37

Předminulý víkend naposledy v rámci kariéry vyslal na 50 metrů vzdálený terč několik ran z malorážky, pak dojel do cíle, kde na něj čekalo překvapení – manželka a dvě děti. Ondřej Moravec se slzami v očích ukončil dlouhou etapu svého života. Během ní naučil tuzemské publikum milovat biatlon. „Sport je to ve finále pořád stejný, ale český divák ho dříve úplně neznal,“ uvedla v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS ikona, která zazářila zejména na olympijských hrách v Soči.

Bylo to těžké. Nevěděla jsem, že jedu svou poslední sezonu, popsala Soukalová

11. března 2021 22:42

Český biatlon prošel výraznou generační výměnou, máme tu velmi nadějné vlaštovky, řekla dvojnásobná olympijská medailistka Gabriela Soukalová. Kariéry vrcholové sportovkyně zanechala, několik měsíců už se věnuje moderování Showtime na CNN Prima NEWS. V pořadu Interview mimo jiné prozradila, že problémy měla v nové roli například s chůzí na podpatcích.

Sledujte ZÁZNAM Interview s Gabrielou Soukalovou: Jaký je život po kariéře sportovce?

11. března 2021 16:55

Dvojnásobná olympijská medailistka a mistryně světa Gabriela Soukalová bude hostem čtvrtečního Interview. S moderátorem Tomášem Vzorkem se pobaví o zákulisí vrcholového sportu i o začátcích v televizi. Jaký je současný stav a budoucnost českého biatlonu, má stále česká reprezentace na to, bojovat o světové medaile? Je důležitější talent, nebo dřina? A jaký je život po kariéře vrcholového sportovce?

Gábina lže, tvrdí Koukal. Rozvodovou bitvu vedou i o utajené sídlo za 13 milionů

3. března 2021 17:44

Gabrielu Soukalovou s bývalým manželem nepojí už ani společné příjmení. Bitva o majetek ale stále pokračuje. Podle deníku Blesk si Petr Koukal koupil atypickou vilu v Hořovicích na Berounsku, se zápisem do katastru ale otálel a provedl ho až po rozvodu. Badmintonista nedávno vydal prohlášení, podle kterého Soukalová ohledně jejich sporů nemluví vždy pravdu.

Koukalová už je zase Soukalová. Při představování se pletu, ale jsem zpátky ve hře

1. března 2021 11:22

Moderátorka pořadu Showtime na CNN Prima NEWS a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová překvapila v pondělním Novém dni, když se u jejího křestního jména objevilo staronové příjmení. S ním se prý cítí, jako by se vrátila o několik let zpět. Co dále ještě moderátorka prozradila? Sledujte Showtime v pondělí od 19:55 na CNN Prima NEWS.

reklama