CNN Prima News Gabriela Koukalová

Gabriela Koukalová

Výpis příspěvků ke štítku „Gabriela Koukalová“

Sáhl jsem si na úplné dno. Partner Soukalové popsal chvíle zoufalství při pátrání po Gábině

25. září 2022 19:55

O tom, že si bývalá biatlonistka a nynější moderátorka pořadu Showtime Gábina Soukalová prožila v italských Alpách zlý sen, když se při výletě na kole ztratila, již CNN Prima NEWS informovala. Další detaily ale nyní exkluzivně pro ShowTime popsal i její partner Miloš Kadeřábek, který ve středu v podvečer zalarmoval záchranáře poté, co se Gábině ještě stačil dovolat, než se jí vybil mobil. Tušil díky tomu, že se kus značené cesty utrhl a jeho milá hledá cestu zpět.

První slova Soukalové o hrůze v horách: Záchranáři nechápali můj výkon. Jak noc překonala?

23. září 2022 19:55

Moderátorka pořadu Showtime na CNN Prima NEWS a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová vyrazila na kole do hor v italském Livignu. Potkaly ji ale komplikace a v terénu musela strávit noc. K přežití někdejší špičkové sportovkyni prý pomohla i dobrá fyzička. Díky ní byla schopna šplhat několik stovek metrů po skále. Italští záchranáři ji za tento výkon označili za „Wonder Woman“.

Wiererová: Nesmíte žít jen sportem, je třeba se i bavit. Soukalová nám v biatlonu chybí

5. února 2022 07:38

Mnoho let se s Gabrielou Soukalovou přetahovala na trati. A fanoušci do toho vedli diskuze o tom, jestli je hezčí česká hvězda, nebo právě Italka. Biatlonová kráska Dorothea Wiererová ale zůstává skromná. „Musím říct, že jsem viděla mnoho hezčích holek než já,“ řekla v rozhovoru pro CNN Prima NEWS majitelka dvou křišťálových glóbů za celkové vítězství ve Světovém poháru.

Osudná pomoc kamarádovi. Před 50 lety zemřela ikona krasobruslení Pavel Roman

30. ledna 2022 06:29

Na krasobruslařských mistrovstvích světa v 60. letech minulého století sbíral spolu se svojí sestrou úspěch za úspěchem. Po čtyřech zlatých medailích se Pavel Roman usadil v USA, kde byl jednou z hvězd lední revue Holiday on Ice. Ze zámoří už se domů do Československa nikdy nevrátil. 30. ledna roku 1972 dostal při cestě autem smyk a nehodu nepřežil.