CNN Prima News Gabriela Soukalová

Gabriela Soukalová

Výpis příspěvků ke štítku „Gabriela Soukalová“

Soukalová zase bavila. Neuposlechla radu mámy, vánoční stromeček získala neotřelým způsobem

13. prosince 2022 16:06

Bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová má pro strach uděláno. Zatímco venku mrzne, na silnicích se tvoří ledovka a mnozí lidé raději zůstávají v bezpečí svého domova, několikanásobná olympijská medailistka vyrazila pro vánoční stromeček. Jelikož však nemohla najít klíče od auta, jela pro něj na kole. O svém počinu pak informovala na sociálních sítích.

Jaroš ke kritické noci Soukalové v Alpách: Pomáhají ruská kamna, prostě musíte přežít

26. září 2022 11:11

Celkem 20 hodin nebylo o bývalé biatlonistce a nyní moderátorce CNN Prima NEWS Gabriele Soukalové slyšet. Ztratila se při středeční vyjížďce na kole v italských Alpách a musela nevybavená strávit noc uprostřed přírody v mrazivých teplotách. Bohaté zkušenosti s drsnými podmínkami má český horolezec Radek Jaroš, který promluvil o tom, co dělat, když se někdo ztratí podobně jako trojnásobná olympijská medailistka.

Sáhl jsem si na úplné dno. Partner Soukalové popsal chvíle zoufalství při pátrání po Gábině

25. září 2022 19:55

O tom, že si bývalá biatlonistka a nynější moderátorka pořadu Showtime Gábina Soukalová prožila v italských Alpách zlý sen, když se při výletě na kole ztratila, již CNN Prima NEWS informovala. Další detaily ale nyní exkluzivně pro ShowTime popsal i její partner Miloš Kadeřábek, který ve středu v podvečer zalarmoval záchranáře poté, co se Gábině ještě stačil dovolat, než se jí vybil mobil. Tušil díky tomu, že se kus značené cesty utrhl a jeho milá hledá cestu zpět.

První slova Soukalové o hrůze v horách: Záchranáři nechápali můj výkon. Jak noc překonala?

23. září 2022 19:55

Moderátorka pořadu Showtime na CNN Prima NEWS a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová vyrazila na kole do hor v italském Livignu. Potkaly ji ale komplikace a v terénu musela strávit noc. K přežití někdejší špičkové sportovkyni prý pomohla i dobrá fyzička. Díky ní byla schopna šplhat několik stovek metrů po skále. Italští záchranáři ji za tento výkon označili za „Wonder Woman“.

Karabiniér o záchraně Soukalové: Do akce vzlétl vrtulník, Gabrielu jsme vezli do nemocnice

23. září 2022 13:53

Po noci strávené v italských horách bývalá biatlonistka a moderátorka pořadu Showtime Gabriela Soukalová nabírá síly. Kvůli utrženému útesu nemohla dvojnásobná mistryně světa v biatlonu pokračovat v naplánované cestě na kole, do akce se proto zapojili záchranáři. Člen italských karabiniérů pro CNN Prima NEWS událost přiblížil.

Soukalová se ztratila v Alpách. Hledali ji celou noc, dobrá zpráva přišla až druhý den

23. září 2022 07:29

Biatlonistka a moderátorka CNN Prima NEWS Gabriela Soukalová zažila v italském Livignu krušné chvíle. Při středeční vyjížďce na kole se dle italských médií ztratila v horách. Podle informací CNN Prima NEWS však nepříjemný zážitek započal utržený útes. Sportovkyni záchranáři našli ve čtvrtek kolem poledne. Nacházela se v nadmořské výšce 2 270 metrů a byla prochladlá, jinak v pořádku, informuje web La Provincia di Sondrio.