CNN Prima News Gabriela Soukalová

Gabriela Soukalová

Výpis příspěvků ke štítku „Gabriela Soukalová“

Velikonoce u celebrit? Zanzibar, tradice i třaskavá výzva Agáty Hanychové expartnerům

Velikonoční svátky odstartoval již Zelený čtvrtek a mnohé české celebrity o sobě daly okamžitě vědět. Pochlubily se například záběry z teplých krajů, kde se rozhodly prodloužený víkend strávit. Například Gabriela Soukalová prožije Velikonoce v Zanzibaru a Simona Krainová zase v Dominikánské republice. Některé z hvězd však zůstaly doma a dodržují tradice. Třeba Nikol Leitgeb se dala do pečení mazance. Vedle toho Agáta Hanychová pojala svátky trochu jinak – svým bývalým partnerům poslala prostřednictvím sociální sítě vzkaz, nechť zanechají soudních sporů o dcery.

Vyhlášení vítězky soutěže ŽENA ČESKA se blíží. Kdo jsou ženy, jejichž práce a činy inspirují?

V české společnosti je mnoho žen, které svými skutky a působením v nejrůznějších oborech pomáhají každý den zlepšovat životy nás všech. CNN Prima NEWS se nyní rozhodla tyto hrdinky ocenit. Do ankety mohli lidé přihlásit jakoukoliv ženu. Veřejnost navrhla téměř 600 nominací. Svou cenu by si zasloužila každá, ale do finálního výběru se muselo vybrat pouze deset z nich. O vítězce nyní rozhoduje odborná porota, jejímž členem je i generální ředitel skupiny Prima Marek Singer. Kdo se stane nositelkou titulu ŽENA ČESKA, se rozhodne na finálovém galavečeru 17. září 2023. Kdo jsou ženy, které si získaly srdce veřejnosti?

Soukalová zase bavila. Neuposlechla radu mámy, vánoční stromeček získala neotřelým způsobem

Bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová má pro strach uděláno. Zatímco venku mrzne, na silnicích se tvoří ledovka a mnozí lidé raději zůstávají v bezpečí svého domova, několikanásobná olympijská medailistka vyrazila pro vánoční stromeček. Jelikož však nemohla najít klíče od auta, jela pro něj na kole. O svém počinu pak informovala na sociálních sítích.

Jaroš ke kritické noci Soukalové v Alpách: Pomáhají ruská kamna, prostě musíte přežít

Celkem 20 hodin nebylo o bývalé biatlonistce a nyní moderátorce CNN Prima NEWS Gabriele Soukalové slyšet. Ztratila se při středeční vyjížďce na kole v italských Alpách a musela nevybavená strávit noc uprostřed přírody v mrazivých teplotách. Bohaté zkušenosti s drsnými podmínkami má český horolezec Radek Jaroš, který promluvil o tom, co dělat, když se někdo ztratí podobně jako trojnásobná olympijská medailistka.

Sáhl jsem si na úplné dno. Partner Soukalové popsal chvíle zoufalství při pátrání po Gábině

O tom, že si bývalá biatlonistka a nynější moderátorka pořadu Showtime Gábina Soukalová prožila v italských Alpách zlý sen, když se při výletě na kole ztratila, již CNN Prima NEWS informovala. Další detaily ale nyní exkluzivně pro ShowTime popsal i její partner Miloš Kadeřábek, který ve středu v podvečer zalarmoval záchranáře poté, co se Gábině ještě stačil dovolat, než se jí vybil mobil. Tušil díky tomu, že se kus značené cesty utrhl a jeho milá hledá cestu zpět.

První slova Soukalové o hrůze v horách: Záchranáři nechápali můj výkon. Jak noc překonala?

Moderátorka pořadu Showtime na CNN Prima NEWS a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová vyrazila na kole do hor v italském Livignu. Potkaly ji ale komplikace a v terénu musela strávit noc. K přežití někdejší špičkové sportovkyni prý pomohla i dobrá fyzička. Díky ní byla schopna šplhat několik stovek metrů po skále. Italští záchranáři ji za tento výkon označili za „Wonder Woman“.