reklama

Odpuštění a návrat k manželovi. Gottová se stěhuje do Finska, kde ji čeká další léčba

Gottová se potýkala se závislostí na prášcích na spaní.
Zdroj: Dominika Gottová

Nejstarší dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta Dominika se po roce v Česku, kde se chtěla natrvalo usadit, vrací zpět do Finska. Tam žila dvacet let. Oznámila i návrat k manželovi, s kterým ještě nedávno plánovala rozvod kvůli jeho excesům s jinými ženami a alkoholem. Prozradila to v rozhovoru pro ShowTime na CNN Prima NEWS.

reklama

Gottová uvedla, že hlavním důvodem, proč odlétá zpět do Finska, je manžel. „Přes všechna úskalí jsem mu odpustila, je moje životní láska. Poznala jsem ho, když mi bylo 27, to člověk jen tak nesmaže. Má teď dobré období a doufám, že ho bude mít dlouho,“ sdělila Gottová televizi CNN Prima NEWS.

K tématu

Dalším důvodem jejího stěhování do nordické země je i pocit domova. „Jsem ve Finsku zvyklá, považuji ho za svůj domov. Taky jsem navyklá na jiné životní tempo, styl, výplaty a tak dále,“ připustila Gottová.

Momentálně balí kufry v Praze a zařizuje si byt v Helsinkách. Její muž Timo je v Mexiku, kde si vydělává jako muzikant. Do Finska se má ale vrátit na konci května. Mezitím si bude Gottová hledat práci. „Odeslala jsem přes e-mail žádosti na dva rekvalifikační security kurzy,“ uvedla dcera zesnulého zpěváka.

Gottová: V Česku bych musela jít ležet do nemocnice

Gottová se potýkala se závislostí na prášcích na spaní. Ideální léčbu jí podle ní nyní nastavili právě ve Finsku. „Budila jsem se se každé dvě hodiny, dala si prášek, spala hodinu. Pak jsem si zase vzala další. Věděla jsem, že takhle to dál nejde. Byla jsem neustále unavená, podrážděná, takže jsem vyhledala pomoc i tady v Praze. Lékař mi ale říkal, že léčba na dálku nejde, musela bych jít ležet do nemocnice,“ popsala Gottová.

K tématu

Ve Finsku jí podle jejích slov stanovili ideální kombinaci antidepresiv, psychotik a léků na spaní. „Tím léčba nekončí. Budou mě neustále monitorovat. Musím pravidelně docházet na polikliniku, kde lékaři z moči kontrolují, co se v organismu nachází. Jestli v těle není něco, co mi nepředepsali,“ dodala Gottová.

Na Česko ale nezanevřela. Na podzim plánuje návštěvu, během níž by ráda uspořádala vzpomínkové akce na svého otce Karla Gotta.

Dominika Gottová v Luganu (zdroj: Facebook Dominiky Gottové)
Dominika Gottová v Luganu (zdroj: Facebook Dominiky Gottové)
Zdroj: Dominika Gottová

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Nové příznaky covidu: Nejen vředy v puse. Pacienti mají potíže podobné kocovině

Nové příznaky covidu: Nejen vředy v puse. Pacienti mají potíže podobné kocovině

Mezi široce známé příznaky onemocnění COVID-19 patří kašel, dušnost, zvýšená teplota nebo ztráta čichu či chuti. Koronavirus může způsobovat i únavu, bolesti hlavy nebo průjem. Nyní lékaři z Bengaluru v indickém státě Karnátaka uvedli, že příznakem infekce může být také extrémní sucho v ústech a další potíže spojené s ústní dutinou, informoval web The Sun.

Video je podvrh. Kamara a spol. papeže neuráželi, brání se Rangers tvrdé kritice
Rozsudek za vraždu tkaničkou: Soud poslal mladíka na 17 let do vězení
Nominace všech týmů na MS v hokeji. Která soupiska budí největší respekt?
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Další vlna rozvolňování. Co všechno se příští pondělí změní?

Koronavirus

Domácí zpravodajství

I nejvíce nakažený okres roztočil pípy, výčepní z Opavska očkování moc nevěří
Další články
reklama
reklama