CNN Prima News prášky

prášky

Výpis příspěvků ke štítku „prášky“

Znásilněná Nela se zase pokusila o sebevraždu: Přišla o přítele a málem i o mámu

22. prosince 2021 07:11

Nela Moravcová, která před lety prožila brutální znásilnění a následně chtěla spáchat sebevraždu skokem z okna, si opět sáhla na život. Třicetiletá žena spolykala hrst prášků a skončila na JIP. Jak se ale svěřila CNN Prima NEWS, dohnaly ji k tomu nikoliv vzpomínky na zažité, ale sled nešťastných událostí, které se na ni v posledních týdnech navalily.

Langmajer: Pochyboval jsem o sobě a kvůli sexu si objednal i cvičitelku. Co pomohlo?

15. června 2021 14:49

„Kolem padesátky jsem měl období, kdy jsem začal pochybovat sám o sobě. A projevilo se to i v intimním životě.“ V pořadu 7 pádů Honzy Dědka to řekl herec Jiří Langmajer. Spolu s ním vystoupila jeho manželka Adéla Gondíková, dalšími hosty byli herec Vojtěch Kotek, zpěvák Jindra Polák a oštěpařka Nikola Ogrodníková. Celý rozhovor můžete sledovat v úterý od 21:35 na Primě.

Prášky proti covidu. Vědci ohlásili velký objev, nemocným pomáhá lék na klouby

24. ledna 2021 19:11
Aktualizováno

Může to být další důležitý zlom v boji s pandemií. Kanadští vědci objevili první ústně podávaný lék, který zabírá i na COVID-19. Tabletky kolchicinu mají protizánětlivé účinky, podle lékařů z montrealské kardiologické kliniky (MHI) působí jak při léčbě samotného onemocnění, tak při snižování rizika dalších možných komplikací. Pro léčbu covidu na bázi monoklonálních protilátek se už rozhodlo Německo. Epidemiolog Rastislav Maďar by však vzhledem k toxicitě s obecným doporučením léku ještě počkal. Kolchicin podle něj nemusí být vůbec účinný.