CNN Prima News léčba

léčba

Výpis příspěvků ke štítku „léčba“

I s rakovinou porodila krásnou holčičku, teď přišla další rána. Jana přesto bojuje dál

26. června 2022 07:35

Před pěti lety se nastávající mamince Janě Faltýnkové změnil život. V pátém měsíci těhotenství si totiž v levém třísle nahmatala bouli. Lékaři jí poté oznámili děsivou zprávu – rakovina tkáně ve II. stadiu. Faltýnková se přesto nevzdala a zákeřnou nemoc úspěšně porazila. Po pěti letech náročné léčby se jí podařilo znovu otěhotnět, bohužel však musela podstoupit interrupci. Mladá maminka se přesto nevzdává a na svět nahlíží pozitivně.

Ztráta pohybu a dechové obtíže. Spinální svalová atrofie upoutala Marii na vozík

19. června 2022 13:31

Život Marie Škorpíkové (30) z Vysočiny ovlivnilo genetické onemocnění, které jí lékaři diagnostikovali v devíti měsících. Spinální svalová atrofie (SMA) ji upoutala na invalidní vozík. Přestože jí kvůli nemoci dělají běžné činnosti velké potíže a sama se o sebe nepostará, snaží se žít naplno a netrápit se. Byla by ráda, kdyby léčba zabrala natolik, aby se mohla osamostatnit a najít si práci, která ji bude bavit.

Chemoterapie, teď nejistota po další operaci. Slovenský herec nevzdává boj s rakovinou

18. června 2022 11:45

Slovenský herec Marcel Nemec se od loňského prosince léčí s rakovinou a tento týden musel podstoupit další chirurgický zákrok. Ačkoliv mu léčba dává zabrat, stále nepřichází o pozitivní myšlenky. V boji proti této zákeřné nemoci se totiž rozhodně neplánuje vzdávat. A to ani přesto, že mu lékaři dávali jeden až tři roky života.

Statečná Bára dva roky bojuje s nádorem na mozku: Udělám vše, abych vyhrála, říká

12. června 2022 15:13

Barboře Maťovčíkové se před dvěma lety ze dne na den změnil život. Lékaři jí totiž diagnostikovali nádor na mozku. Šestadvacetiletá dívka od té doby podstoupila náročnou operaci a onkologickou léčbu. Ačkoliv se její nemoc v současnosti nevyvíjí vůbec dobře, nevzdává se. „Chci a udělám vše, abych tento boj vyhrála,“ řekla mladá bojovnice CNN Prima NEWS.

Největší pijani českého šoubyznysu. Které celebrity skončily kvůli alkoholu v léčebně?

7. června 2022 07:34

Démon zvaný alkohol si nevybírá. V posledních týdnech se spekuluje o tom, že s ním má problém Dagmar Patrasová, což tvrdí i její manžel Felix Slováček. V českém šoubyznysu by zdaleka nebyla jedinou osobností, která mu propadla. Pojďme se podívat na ty, kteří se na něm stali závislí, ale po podstoupení léčby se od něj dokázali oprostit.