CNN Prima News grilování

grilování

Výpis příspěvků ke štítku „grilování“

Zlepšujeme se v grilování ruských tanků, chlubí se Ukrajinci záběry drtivého útoku

30. července 2022 06:11

Ukrajinci se pochlubili dalším útokem na ruskou těžkou techniku. Pomocí dělostřelectva se jim u Izjumu podařilo zasáhnout nepřátelský tank. Vzplanutí munice uvnitř stroje pak mělo pro obrněné vozidlo fatální následky. Ukrajinec, který video zveřejnil, přirovnal dělostřelecký úder k zahradnímu grilování. Okolnosti pořízení záběrů nelze v průběhu války nezávisle ověřit.

Princ Philip s oblibou stříkal hořčici na zeď. Miloval, když se věci pokazily, říká William

21. září 2021 18:41

Když letos v dubnu zemřel ve věku 99 let britský princ Philip, oplakával ho celý svět. Pro jeho manželku královnu Alžbětu II. byl velkou oporou, pro vnoučata milující dědeček, který s nimi rád dováděl. Podle princů Charlese a Williama byl Philip, vévoda z Edinburghu, navíc opravdovým králem grilování. Shodli se na tom ve vzpomínkovému programu stanice BBC.

Jak na balkánskou kuchyni či vaření pod širákem? Prima FRESH přináší recepty všeho druhu

17. června 2021 11:21

V novém letním vydání gastronomického časopisu Prima FRESH je přes 75 originálních receptů všeho druhu. Od salátů, grilování a přípravy dobrot pod širým nebem až po sladké tečky, u kterých v časopise dominují ty nepečené. Co se týká zahraniční kuchyně, zaměřili se redaktoři na Balkán. A nezapomněli ani na vegany. Kde lze nové vydání koupit? A kde naleznete další 4 000 receptů zdarma?

Pandemie obchodu neublížila, říká šéf firmy s prémiovým nádobím. Lidé prý utrácejí více

4. dubna 2021 07:58

Technologický pokrok nelze zastavit. Výrobci nádobí přicházejí s lepšími materiály či povrchy, ale také s chytrými aplikacemi, pomocí nichž je vaření stále snazší. Pandemie koronaviru paradoxně byznysu s prémiovými výrobky do kuchyně neublížila. „Lidé chtějí kvalitu a právě proto, že ušetřili za dovolené, oblečení a podobně, jsou ochotni více investovat do vybavení své domácnosti,“ říká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Lukáš Krch, novopečený generální ředitel společnosti Potten & Pannen – Staněk, která dlouhodobě spolupracuje se slavným šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem.