reklama
CNN Prima News Hana Aulická Jírovcová

Hana Aulická Jírovcová

Výpis příspěvků ke štítku „Hana Aulická Jírovcová“

VOLBY 2021: Komunisté sází na „stalinistku“ Semelovou či Ondráčka, šéf Filip je až dvojkou

12. září 2021 06:35

Od rozdělení Československa jsou nedílnou součástí Poslanecké sněmovny, letos jim však hrozí, že z ní po dlouhých letech vypadnou. Řeč je o KSČM. Komunisté pro nadcházející volby příliš nepřekvapili a sází na své staré tváře. Většinou kandidátky vedou bývalí či současní zákonodárci. Mladší krev je spíše ojedinělá. KSČM do voleb táhnou mimo jiné například známý poslanec Zdeněk Ondráček či bývalá zákonodárkyně proslulá stalinistickými názory Marta Semelová.

Osmnáctiletí by neměli chodit do vysoké politiky, reaguje na Feriho poslanec ANO

31. května 2021 05:38

Kauza kolem údajného sexuálního zneužívání ze strany exposlance TOP 09 Dominika Feriho otevírá mnohá témata. Jedním z nich je například angažmá mladých lidí v politice. Podle poslance ANO Julia Špičáka je Feri inteligentním člověkem, ale velmi mladým, a kvůli tomu považuje jeho angažmá ve vrcholové politice za problematické. Mladí lidé by podle něj do vysoké politiky mířit neměli.

Pospíšil: Vojtěch tu způsobil armagedon, je zodpovědný za podzimní rozvolnění

30. května 2021 12:36

Europoslanec a pražský zastupitel TOP 09 Jiří Pospíšil se v Partii Terezie Tománkové ostře pustil do staronového ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO). Vyčetl mu loňské podzimní rozvolnění, které podle něho souviselo s krajskými volbami. Následně v Česku kvůli tomu nastal „armagedon“. Vojtěcha oproti tomu hájil poslanec Julius Špičák (ANO), podle něhož má jeho návrat skvělou logiku.

Místopředsedkyně KSČM: Vládě už nevěříme, uzávěra okresů by měla skončit

25. března 2021 14:55

Vláda chce nouzový stav, protože při pandemickém zákoně a jeho účinnosti by neměla takové možnosti, jako má při nouzovém stavu, uvedla poslankyně KSČM Hana Aulická Jírovcová v pořadu K věci CNN Prima NEWS. Vládě komunisté vytýkají přístup v informovanosti. „Někdy je v tom opravdu velký chaos a pro veřejnost to není dobře. Potřebují jasná čísla, jasné termíny a jasné vzkazy,“ zmínila poslankyně s tím, že společnost je velmi unavená a už to nezvládá.

Rebelie u komunistů. Část poslanců neposlechne vedení strany a nepodpoří nouzový stav

25. března 2021 14:23

Někteří komunističtí poslanci se bouří kvůli nouzovému stavu. Podle zjištění CNN Prima NEWS řada zákonodárců KSČM nebude hlasovat pro prodloužení nouzového stavu, i když jim širší vedení strany doporučilo vládě pomoct. Kabinet Andreje Babiše (ANO) tak ještě nemá vyhráno. S nouzovým stavem, který platí do 28. března, by skončil zákaz přejíždění mezi okresy.

reklama