CNN Prima News Harry Maguire

Harry Maguire

Výpis příspěvků ke štítku „Harry Maguire“

Bláznivá proměna. Jak by slavní hráči v čele s Haalandem a Ronaldem vypadali jako ženy?

Internetový prostor nabízí nekonečné možnosti. Díky různým aplikacím mohou dnešní dvacátníci zjistit, jak budou vypadat v 70 letech. Případně muži mají možnost vizualizace představ, jak by jim to slušelo, kdyby se narodili jako ženy. A naopak. Kreativci proto prohnali softwarem tváře slavných fotbalistů. Jak by tedy teoreticky vypadala „Cristiana Ronaldová“?

Poslat na Mars, dát mu autonomní naváděcí systém. Maguire je po žertu Muska terčem vtipů

Chvíle radosti a očekávání, pak opět pád do kruté reality. Elon Musk ve středu napálil fanoušky Manchesteru United, když napsal, že by slavný anglický fotbalový klub koupil. I když následně přiznal, že šlo o fór, původní výrok si žil na sociálních sítích svým životem a došlo i na tradiční vtípky. Jejich terčem se stal zejména hojně kritizovaný kapitán United Harry Maguire.

Football Fanatics: Pogba dal vzniknout poháru za fotbalové diletantství. Kdo je vítěz?

Paul Pogba se po šesti letech v Manchesteru United vrací do Juventusu Turín. S velkou nepořízenou, dá se říct. Byl součástí jednoho z nejhorších období slavného anglického klubu, sám navíc za svůj přístup schytával nezřídka kritiku. Podle pořadu Football Fanatics na CNN Prima NEWS zapomněl na to, co z něj udělalo hvězdu. Proto si „Pavel“ zaslouží, aby po něm byl pojmenovaný putovní pohár. Prvním držitelem se stává Harry Maguire.

Donašeči United. Manchester opakovaně trápí úniky informací, vedení už má podezřelé

Na začátku sezony přivedli jednu z největších person ve fotbalových dějinách. Ale ani návrat Cristiana Ronalda Manchesteru United nepomohl odvrátit čekání na jakoukoliv trofej, které s jistotou potrvá minimálně pět let. V týmu nevládne pohoda, o čemž se veřejnost dozvídá více než by bylo zdrávo. „Rudí ďáblové“ mají v kabině „práskače“, který médiím ochotně a pravidelně sděluje všechny neshody odehrávající se mezi hráči a trenérským štábem.

Drsné řádění fanoušků Anglie odnesl i otec hvězdy Maguirea. Zápas sledoval v bolestech

Proměnil penaltu, přesto na konci finále Eura smutnil. Stopera Anglie Harryho Maguirea, kterého UEFA jmenovala do ideální jedenáctky šampionátu, ale čekalo po utkání nepříjemné překvapení. Jeho otec Alan doplatil na předzápasové řádění fanoušků, kteří na stadion vnikli bez lístku, a skončil v nemocnici s podezřením na zlomeninu žeber. Doktoři zjistili, že je má „jen pohmožděná“, podle syna se mu ale stále špatně dýchá.

Angličané se prostříleli do semifinále. Ukrajincům dali čtyři góly, dvakrát pálil Kane

Finální čtyřka fotbalového Eura je utvořena. Poslední místo v semifinále díky zápasu v Římě suverénně ukořistila Anglie, která porazila Ukrajinu 4:0. Dvakrát se za Albion trefil kapitán Harry Kane, po jedné brance přidali stoper Harry Maguire a Jordan Henderson. Po jednoznačném vítězství si výběr Garetha Southgatea ve středu zahraje s Dánskem, které dříve během večera vyzrálo na Čechy.

Nečekej na VAR. Používej praporek, co ti dali, sepsul hráč rozhodčího za pasivitu

VAR, tedy video asistent rozhodčího, budí masivní reakce napříč celým fotbalovým světem. Zvláště v Anglii je tato teď už běžná součást hry často kritizována paradoxně pro přehnanou propracovanost. Díky počítačové geometrii je systém schopný rozeznat milimetrové ofsajdy, které by v „předvideových“ časech nikdo neřešil. A pak je tu také časté hanění lajnových sudích, kteří jsou podle některých názorů nyní příliš pasivní. Myslí si to i kapitán Leedsu United Luke Ayling.