reklama
CNN Prima News Harry Maguire

Harry Maguire

Výpis příspěvků ke štítku „Harry Maguire“

Drsné řádění fanoušků Anglie odnesl i otec hvězdy Maguirea. Zápas sledoval v bolestech

14. července 2021 11:44

Proměnil penaltu, přesto na konci finále Eura smutnil. Stopera Anglie Harryho Maguirea, kterého UEFA jmenovala do ideální jedenáctky šampionátu, ale čekalo po utkání nepříjemné překvapení. Jeho otec Alan doplatil na předzápasové řádění fanoušků, kteří na stadion vnikli bez lístku, a skončil v nemocnici s podezřením na zlomeninu žeber. Doktoři zjistili, že je má „jen pohmožděná“, podle syna se mu ale stále špatně dýchá.

Angličané se prostříleli do semifinále. Ukrajincům dali čtyři góly, dvakrát pálil Kane

3. července 2021 23:01

Finální čtyřka fotbalového Eura je utvořena. Poslední místo v semifinále díky zápasu v Římě suverénně ukořistila Anglie, která porazila Ukrajinu 4:0. Dvakrát se za Albion trefil kapitán Harry Kane, po jedné brance přidali stoper Harry Maguire a Jordan Henderson. Po jednoznačném vítězství si výběr Garetha Southgatea ve středu zahraje s Dánskem, které dříve během večera vyzrálo na Čechy.

Nečekej na VAR. Používej praporek, co ti dali, sepsul hráč rozhodčího za pasivitu

26. dubna 2021 17:18

VAR, tedy video asistent rozhodčího, budí masivní reakce napříč celým fotbalovým světem. Zvláště v Anglii je tato teď už běžná součást hry často kritizována paradoxně pro přehnanou propracovanost. Díky počítačové geometrii je systém schopný rozeznat milimetrové ofsajdy, které by v „předvideových“ časech nikdo neřešil. A pak je tu také časté hanění lajnových sudích, kteří jsou podle některých názorů nyní příliš pasivní. Myslí si to i kapitán Leedsu United Luke Ayling.

reklama