CNN Prima News hasič

hasič

Výpis příspěvků ke štítku „hasič“

Hasiče z Kladna děsivá nehoda upoutala na vozík. Chce se ale vrátit zpět k práci

15. dubna 2022 06:03

Osm let pomáhal lidem jako středočeský hasič, pak jeho práci i celý život převrátil naruby pád z okna. I díky podpoře tisíců lidí se vzchopil a přesto, že je upoutaný na invalidní vozík, touží pokračovat ve své práci. Pokud se mu to podaří, bude Radek Chmelař vůbec prvním handikepovaným hasičem v Česku. Proti němu ale stojí služební zákon.

Hasič, který 11. září zachraňoval životy: Na katastrofy jsme teď připraveni jako nikdy

11. září 2021 16:28

Před dvaceti lety aktivně zasahoval při teroristickém útoku na budovy Světového obchodního centra společně s dalšími hasiči. Přežil, všichni ale takové štěstí jako on neměli. Zesnulé kolegy mu nyní připomínají jejich děti, uvedl ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS náčelník hasičského praporu v newyorské části Queens James Manahan.

Emotivní zpověď hasiče, který zasahoval při pádu Dvojčat. Jeho terapií bylo tetování

10. září 2021 21:25

V sobotu uplyne 20 let od nejtragičtějšího teroristického útoku v dějinách lidstva. Nejen Spojené státy, ale celý svět si připomene události jedenáctého září. V den, který otřásl americkou společností a vyvolal válku proti teroru, přišly o život téměř tři tisíce lidí. Bylo mezi nimi i 343 hasičů a paramediků, kteří při záchraně jiných životů položili ten svůj.