CNN Prima News herečky

herečky

Výpis příspěvků ke štítku „herečky“

Bartoška exkluzivně o svém stavu: Tělo je líné, ale díky bohu, že můžu ve Varech být

Tělo je po viróze líné, ale jinak se cítím dobře. Uvedl to prezident karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška exkluzivně pro CNN Prima NEWS. Ve středu budou mezi hosty karlovarského filmového festivalu režiséři Davide Ferrario a Thomas Cailley. Na akci se zatím podle posledních údajů vydalo celkem přes 85 tisíc vstupenek a festivalových pasů, což je více než v loňském roce. Hygienici také provedli tři desítky kontrol, pochybení zatím nalezli v sedmi případech.

Modelka Pořízková ve Varech pobavila. Moje šaty? Podívej se sama, vyzvala reportérku

Karlovarský festival si nenechala ujít další filmová hvězda. Do lázeňského města v neděli zavítal francouzsko-švýcarský herec a režisér Vincent Pérez. Diváci si jej mohou pamatovat například z filmu Fanfán Tulipán, ve kterém zazářil po boku Penélope Cruzové. Do lázeňského města přijela také supermodelka Pavlína Pořízková, ta pobavila, když reportérku vyzvala, ať si sama zjistí, jakou značku šatů oblékla.

Seriál Slunečná odvysílá jubilejní 100. díl. S kým by si herci rádi dali pivo?

Oblíbený seriál Slunečná na televizních obrazovkách odvysílá jubilejní stý díl. Poprvé se rodina Popelkových divákům představila 11. ledna 2020 a od té doby se k televizním obrazovkách v úterý a ve čtvrtek vrací v průměru 1,3 milionu diváků. Po dotočení stého dílů se podával dort, chlebíčky, ale i bublinky. Malou, ale rychle zorganizovanou oslavu všichni uvítali.