reklama
CNN Prima News hlasování

hlasování

Výpis příspěvků ke štítku „hlasování“

Suverénní triumf Součka. Podruhé ovládl anketu Zlatý míč, české lize kraluje Hložek

Záložník Tomáš Souček suverénně vyhrál novinářskou anketu Zlatý míč ČR o nejlepšího fotbalistu sezony a obhájil loňské premiérové vítězství. Šestadvacetiletý středopolař West Hamu ve 25. ročníku ovládl jarní i podzimní část hlasování a s náskokem 411 bodů porazil klubového spoluhráče obránce Vladimíra Coufala. Třetí místo obsadil útočník Leverkusenu Patrik Schick. Výsledky ankety byly ve středu slavnostně vyhlášeny v Praze.

Komentátor: Hlasování o nedůvěře vládě sledují jen masochisté, schůzi ukončí hokej

Komentátor Petr Kolář označil čtvrteční mimořádnou schůzi, během které se bude hlasovat o vyslovení nedůvěry vládě, za divadlo. Ve vysílání CNN Prima NEWS podotkl, že záměru opozičních poslanců nerozumí a pochybuje o tom, že se na projevy poslanců vůbec někdo dívá. A pokud ano, jde podle něj o masochisty. Jednání může trvat až do dlouhých nočních hodin, Kolář si ale myslí, že skončí s úvodním buly večerního hokejového zápasu Česka s Finskem.

Nedůvěra vládě? KSČM stále zvažuje, jak bude hlasovat, říká Dolejš

Komunisté stále váhají, jak se zachovají při hlasování o nedůvěře vládě, které by mělo proběhnout ve čtvrtek. Buď své hlasy připojí k opozici, nebo během hlasování odejdou ze sálu, čímž by kabinet premiéra Andreje Babiše (ANO) podrželi. Poslanec Jiří Dolejš (KSČM) v pořadu 360° na CNN Prima NEWS jednoznačně neodpověděl, jak bude klub komunistů postupovat. Výkonný výbor KSČM bude o nedůvěře vládě jednat ve středu.

Ustojí vláda hlasování o nedůvěře? Verdikt zazní ve čtvrtek, rozhodnou komunisté

Sněmovna bude příští týden jednat o vyslovení nedůvěry menšinové vládě ANO a ČSSD. Zatím není jasné, zda kabinet lídra ANO Andreje Babiše hlasování ustojí, rozhodující bude postoj komunistických poslanců. Na řádné schůzi, která pokračuje od úterního odpoledne, bude sledované zejména další dějství volby čtveřice členů Rady České televize. Část opozice společně se sociálními demokraty ji tento týden zhruba po dvouhodinové debatě zablokovala přestávkami pro jednání poslaneckých klubů.

Piráti zvou Petříčka do strany. Postavil se Hradu a zaslouží si uznání, tvrdí někteří

Přidá se Tomáš Petříček (ČSSD) po odchodu z vlády k Pirátům? Někteří z nich navrhli, aby takovou nabídku dostal, a otevřeli nezávaznou anketu, ve které se pro návrh členství vyjádřilo 62 z nich. Proti je ale třeba šéf pirátských poslanců Jakub Michálek, který bývalého ministra zahraničí označuje za podržtašku exposlance Evropského parlamentu Miroslava Pocheho. A k Pirátům se zatím nehrne ani sám Petříček.

reklama