reklama
CNN Prima News hlasování

hlasování

Výpis příspěvků ke štítku „hlasování“

Ukažme zprávu o Zemanovi veřejnosti, žádá Vystrčil. Političtí lídři už informace mají

19. října 2021 20:03

Jednotliví političtí lídři mají informace o zdravotním stavu prezidenta Miloše Zemana, který podle zprávy Ústřední vojenské nemocnice není schopen vykonávat úřad. Ve Zprávách CNN Prima NEWS to potvrdil Miloš Vystrčil. Předseda Senátu zároveň navrhuje, aby tyto důležité informace byly odhaleny i veřejnosti, ovšem za podmínky, že by byly „začerněny“ některé údaje. O aktivaci článku 66 Ústavy, který by prezidenta zbavil pravomocí, by měl Senát jednat 5. listopadu.

Poslední šance získat voličský průkaz. Kde a jak ho pořídit a jak s ním volit?

5. října 2021 19:09

Chcete volit jinde než v místě svého trvalého bydliště? Tedy třeba v jiném městě? Pak potřebujete voličský průkaz. Ve středu je poslední šance si o něj zažádat. Už ale pouze osobně. Jak volební průkaz získáte? Přinášíme praktický návod krok za krokem včetně toho, jak letos s voličským průkazem ve volbách do Poslanecké sněmovny volit.

Finální superdebatu CNN Prima NEWS sledovalo v televizi a na webu téměř 750 000 lidí

4. října 2021 14:24

Závěrečnou předvolební superdebatu Česko hledá premiéra odvysílala CNN Prima NEWS a stanice Prima v neděli večer. Dvouapůlhodinovou diskusi, ve které se před publikem ve studiu střetli čtyři političtí lídři, z nichž dva postoupili hlasováním diváků do velkého finále, sledovalo v televizi na obou stanicích 638 000 diváků (share 17,14 %, CS 15+). Na webu si pak živý přenos pustilo 108 615 lidí. Celkem tedy finální superdebatu vidělo téměř 750 000 lidí.

Volební průzkumy PŘEHLEDNĚ: U kterých agentur se daří hnutí ANO či koalici Spolu?

4. října 2021 13:49

Předvolební dění se často točí kolem vývoje preferencí politických stran. Agentury se skrze průzkumy snaží co nejpřesněji ukázat, jak by dopadly volby, pokud by se konaly v daném měsíci. Redakce CNN Prima NEWS připravila přehledné interaktivní grafy, ze kterých je vidět, jak se za poslední rok a půl před volbami do Poslanecké sněmovny v roce 2021 měnily preference u jednotlivých stran i agentur.

Výsledky diváckého hlasování: Podívejte se, jak dopadli lídři v závěrečné superdebatě

3. října 2021 19:00

Do finále superdebaty Česko hledá premiéra postoupil Andrej Babiš (ANO) a Petr Fiala (Spolu). Rozhodli o tom diváci, kteří měli během první části debaty možnost hlasovat o tom, kdo postoupí do finále. Ze čtveřice kandidátů Andrej Babiš, Ivan Bartoš (PirSTAN), Petr Fiala a Tomio Okamura (SPD) diváky nejvíce zaujal právě šéf ANO a lídr koalice Spolu. Lidé mohli hlasovat pomocí SMS a také online na webu CNNPrima.cz. Na kompletní výsledky se podívejte níže v článku.

reklama