reklama

Hlavní zprávy v 18.55: Exkluzivní rozhovor s matkou Josefa Kuči

Josef Kuča, který loni v Lounech surově utýral tříletého syna své partnerky, zemřel ve věznici. Reportéři CNN Prima NEWS mluvili s jeho matkou, která nevěří, že by si vzal život sám. Exkluzivní rozhovor s matkou poskytneme na Primě a CNN Prima NEWS v Hlavních zprávách v 18:55 — dnes s Klárou Doležalovou a Karlem Voříškem.

reklama

„Jezdila jsem za ním na návštěvu, žádná známka, aby Pepa spáchal sebevraždu. Řekl mi: ‚Mami, já si to odsedím,‘“ řekla matka mrtvého Josefa Kuči, který byl odsouzen na 16 let do vězení za těžké ublížení na zdraví a týrání svěřené osoby.

Uvědomuji si, co můj syn udělal

Ve středu 24. června ale pražský Vrchní soud čin překvalifikoval na vraždu a trest zpřísnil na dvaadvacet let. „Vím, co mě čeká. Možná mě budou mlátit, ale vím, že až si to odsedím, že se vrátím domů,“ řekl dříve matce Josef Kuča

I sama matka si podle svých slov uvědomuje, čeho se syn dopustil. „Chápu, co udělal. Chápu, že je to šok. Uvědomuji si to,“ uvedla pro CNN Prima NEWS matka Josefa Kuči. Ta už dříve uvedla, že jí je divné, jak se mohl její syn dostat k nějakému předmětu nebo jak se mohl někdo cizí dostat k němu. Žádné podrobnosti ale od policie nemá, pouze to, že se nejednalo o cizí zavinění, čemuž matka nevěří.

K tématu

Další hlavní zprávy

Zahraničí

Nejméně 20 mrtvých a stovky zraněných: V Rovníkové Guineji vybuchla vojenská základna

Nejméně 20 mrtvých a stovky zraněných: V Rovníkové Guineji vybuchla vojenská základna

Chaos, pláč, mrtví a podle agentury AFP až 500 raněných. Tak vypadá situace po sérii výbuchů na vojenské základně v přístavním městě Bata, které je ekonomickou metropolí Rovníkové Guineje. Záběry ve státní televizi ukázaly poničené domy a vládnoucí zoufalství, také mnoho zraněných, zejména dětí. Televize informuje nejméně o čtyřech explozích, jejichž původ zatím není jasný, uvedly zahraniční tiskové agentury.

Hamáček chtěl v ulicích krev, snaží se před volbami ukázat svaly, tvrdí Volný
Obušky, dýmovnice, nadávky. V centru Prahy se demonstrovalo proti opatřením
Filip Smoljak: Řeknu vám, co jsou Zdeněk Svěrák a jeho syn Jan zač
Policisté po demonstraci zadrželi poslance Lubomíra Volného
reklama
reklama
Schillerová: Datum rozvolnění nevím. Ekonomika by měla jet od druhé poloviny roku

Partie

Domácí zpravodajství

Druhé léto s covidem? Lepší než minulé nebude, mutace řádí i v teple, varuje Prymula
Blatný: Kdyby vznikalo druhé ministerstvo zdravotnictví, rezignuji
Další články
reklama
reklama