CNN Prima News hodinky

hodinky

Výpis příspěvků ke štítku „hodinky“

Zraněné řidičce na Chrudimsku přivolaly pomoc hodinky. Ty také určily polohu havárie

O pomoc si osobně nezavolala, přesto se k ní dostala. Řeč je o řidičce osobního vozu, která v sobotu 19. srpna v obci Úherčice na Chrudimsku skončila v příkopu a utrpěla zranění. Její chytré hodinky však automaticky vytočily hasiče v Pardubickém kraji, kteří díky tomu věděli, že došlo k těžké nehodě a poškozená osoba je v bezvládném stavu.

Odprodejte starý telefon a získejte Galaxy A54 s bonusem až 2 000 Kč

Staré zařízení už vás neposlouchá tak jako dřív? Chcete telefon s velkou porcí výkonu a širokým spektrem špičkových funkcí a fotoaparátem, který dokáže vytvářet vysoce kvalitní fotografie a videa? Vsaďte na model Samsung Galaxy A54! V rámci služby „vyměň starý za nový“ můžete jednoduše odprodat svůj starý telefon, hodinky nebo tablet jakékoliv značky, a mít tak nové zařízení mnohem levněji. Do konce června navíc při nákupu Galaxy A54 získáte bonus až 2 000 Kč k výkupní ceně používaného zařízení.

Macron čelí kritice. Při debatě o penzijní reformě si pod stolem raději sundal drahé hodinky

Francouzský prezident Emmanuel Macron se ocitl pod palbou kritiky poté, co si při televizním rozhovoru o nepopulární důchodové reformě sundal ze zápěstí hodinky, jejichž cena je odhadována na několik tisíc eur. Podle Macronova týmu to prezident udělal, protože mu hodinky „cinkaly o stůl“. S tím ale nesouhlasí jeho odpůrci, podle nichž hodinky dokazují, že ztratil kontakt s realitou.

Daňová kauza CCA Group: Policie zabavila superluxusní vozy, dům i hodinky za miliony

V daňové kauze kolem firmy CCA Group zajistila policie u jednoho z obviněných luxusní vozy za 30 milionů korun, nemovitost a hodinky v hodnotě deset milionů korun. Na zajištění důkazů a majetku se podíleli i švýcarští policisté. Vyplývá to z tiskové zprávy, kterou v pátek zveřejnila Národní centrála proti organizovanému zločinu. V případu, v němž kriminalisté spočítali škodu na zhruba 100 milionů korun, skončili ve vazbě dva lidé. Dalších pět stíhají policisté na svobodě.