Horlivý fanoušek málem zbořil a zranil Ronalda. Hvězda na poslední chvíli uskočila

Cristiano Ronaldo na sebe poutá pozornost, ať už se nachází kdekoliv na světě. Momentálně plní roli atrakce v Saúdské Arábii a horlivý fanoušek neodolal nutkání dostat se k jednomu z nejlepších fotbalistů historie co nejblíže. Při rozcvičce před posledním zápasem an-Nasru zuřivě vběhl na trávník a vydal se za Portugalcem. Nechybělo mnoho a mohl pětinásobného vítěze Zlatého míče zranit.

Těžko říct, co chtěl divácký vetřelec přesně udělat. Podle záběrů se skoro zdálo, jako kdyby hodlal Cristianovi Ronaldovi ublížit. I když byl fanoušek od rozcvičujícího se slavného muže vzdálený pár metrů, nezastavoval, dál sprintoval. Jenže v posledním okamžiku podklouzl a lidově řečeno hodil záda.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: OBRAZEM: Podívejte se na bydlení CR7 v saúdském ráji. Kolik stojí měsíc v luxusním apartmá?

Nechtěný skluz bývalý útočník Manchesteru United, Realu Madrid i Juventusu Turín zaregistroval včas a duchapřítomně uskočil. Nebýt bleskové reakce, možná by měl pak CR7 na programu návštěvu nemocnice, a ne zápas an-Nasru proti al-Taawonu.

Incident před utkáním Ronalda ale zřejmě nerozhodil a nevyděsil, poklidně sledoval, jak ochranka dychtivého příznivce zpacifikovala. Na hřišti pak strávil kompletních 90 minut i s nastavením a mančaftu z města Rijád, za který hraje od začátku nového roku, pomohl k výhře 2:1 dvěma asistencemi.

Už 38letý Portugalec se ruku v ruce s podpisem smlouvy stal s přehledem nejvýznamnější tváří celé Saudi Pro League. Díky nesmírně lukrativní dohodě si ročně přijde na 4,7 miliardy korun, přičemž žádný fotbalista na světě nepobírá vyšší gáži. Za an-Nasr zatím Ronaldo vstřelil pět branek, exceloval především proti al-Wehdě, kterou nešetřil čtyřgólovým představením.

Tagy:
Saúdská Arábie Cristiano Ronaldo Real Madrid Rijád fanoušek fotbal sport Zlatý míč Juventus FC Manchester United FC Cristiano Ronaldo an-Nasr Saudi Pro League