CNN Prima News Ilona Csáková

Ilona Csáková

Výpis příspěvků ke štítku „Ilona Csáková“

Očkuj se i ty, nabádá na sítích „kouzelník Žito“. Internet si střílí z Daniela Landy

15. prosince 2021 00:05

Začalo to několika kolážemi, v nichž figuruje Daniel Landa, odpůrce očkování proti koronaviru. Zanedlouho se však na sociálních sítích strhla lavina dalších memů nejen se známým zpěvákem, ale i s Lubomírem Volným, Ilonou Csákovou nebo Lukášem Pollertem. Společným jmenovatelem je nabádání těchto osobností k očkování. Přestože se jedná o satiru, uživatelé sociálních sítí často tápou, zda u celebrit nedošlo k radikální změně názoru na vakcinaci.

Vím, myslíš to dobře, ty trdlo. Ale Volný tě zneužívá, vzkázal Novotný Csákové

18. září 2021 13:48

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) napsal zpěvačce Iloně Csákové třístránkový dopis. V něm ji varuje před její spolupráci se stranou Volný blok, za kterou kandiduje v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny jako lídryně Jihomoravského kraje. „Posílám ti místo veřejného výsměchu hodně štěstí. V té bramboračce, co sis vytvořila v hlavě, ho budeš potřebovat,“ vzkázal Novotný.

Vajíček se nebojím, říká Jaroslav Hutka. Přesvědčí seniory, aby volili Piráty?

6. září 2021 19:46

Písničkář Jaroslav Hutka bude před parlamentními volbami v kampani lobbovat za Piráty. Jeho úkolem bude přimět občany v důchodovém věku, aby jim dali svůj hlas. Strana na podzim chystá autobusovou tour Stříbrný šíp, v rámci které se bude setkávat se seniory a přesvědčovat je, že nejsou jen pro mladé. O tom, co ho ke spolupráci vedlo a jaký bude mít honorář, mluvil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Zpěvák Petr Kolář o hymně pro SPD, kterou nazpíval: Posloužil jsem jako hromosvod

5. září 2021 15:47

Zpěvák Petr Kolář se vždycky od politiky držel stranou, proto některé překvapil tím, když nazpíval novou hymnu pro SPD Tomia Okamury. Chránit svůj národ, svůj stát, českou vlajku nedat za jinou, zpívá v písni, která odkazuje na symboly ČR. Co ho k tomu vedlo a s jakými reakcemi se následně setkal? Také o tom promluvil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Babiši, píchej si vakcínu do myší! Příznivci Volného bloku protestovali proti opatřením

28. srpna 2021 14:46

Na pražské Letné se v sobotu sešli příznivci strany Volný blok na akci nazvané Festival svobody, na níž vyjadřovali nesouhlas s vládními omezeními kvůli covidu a s očkováním proti této nemoci. Akce se podle policie účastnilo před 13:00 asi 600 lidí, pořadatelé ale opakovaně uváděli, že na místě jsou tisíce účastníků. Před 18. hodinou shromáždění skončilo, policejní mluvčí Jan Daněk sdělil, že policie za celou dobu nemusela řešit žádný problém.

Bartoš hraje na harmoniku, Babiš vyjídá ledničku. Čím politici letos lákají voliče?

22. července 2021 07:12

Premiér, který v noci „vyžírá“ lednici, další se zase spojují s celebritami. Doby, kdy politici jen rozdávali letáky a balonky, jsou dávno pryč. Teď se snaží zalíbit a přiblížit voličům, jak to jen jde. Do voleb zbývají tři měsíce a už nyní je nabídka politiků pestrá. Ukazují děti, psy, slibují autogramy a dělají si legraci ze svých protivníků.