CNN Prima News Ilona Csáková

Ilona Csáková

Výpis příspěvků ke štítku „Ilona Csáková“

Csáková zahájí turné ve speciální den. Prozradila, proč si chodí „povídat“ k hrobu Karla Gotta

Zpěvačka Ilona Csáková má před sebou velký milník, po 25 letech naplánovala turné s názvem Torneto Tour. Show odstartuje za rok 1. října, tedy v den jejích narozenin. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS s reportérkou Martinou Jandovou se svěřila, proč je pro ni 1. říjen kromě narozenin natolik specifický. Přiznala se také, že si začala užívat roli hospodyňky i jak zvládá výchovu svých dvou synů.

Očkuj se i ty, nabádá na sítích „kouzelník Žito“. Internet si střílí z Daniela Landy

Začalo to několika kolážemi, v nichž figuruje Daniel Landa, odpůrce očkování proti koronaviru. Zanedlouho se však na sociálních sítích strhla lavina dalších memů nejen se známým zpěvákem, ale i s Lubomírem Volným, Ilonou Csákovou nebo Lukášem Pollertem. Společným jmenovatelem je nabádání těchto osobností k očkování. Přestože se jedná o satiru, uživatelé sociálních sítí často tápou, zda u celebrit nedošlo k radikální změně názoru na vakcinaci.

Vím, myslíš to dobře, ty trdlo. Ale Volný tě zneužívá, vzkázal Novotný Csákové

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) napsal zpěvačce Iloně Csákové třístránkový dopis. V něm ji varuje před její spolupráci se stranou Volný blok, za kterou kandiduje v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny jako lídryně Jihomoravského kraje. „Posílám ti místo veřejného výsměchu hodně štěstí. V té bramboračce, co sis vytvořila v hlavě, ho budeš potřebovat,“ vzkázal Novotný.

Vajíček se nebojím, říká Jaroslav Hutka. Přesvědčí seniory, aby volili Piráty?

Písničkář Jaroslav Hutka bude před parlamentními volbami v kampani lobbovat za Piráty. Jeho úkolem bude přimět občany v důchodovém věku, aby jim dali svůj hlas. Strana na podzim chystá autobusovou tour Stříbrný šíp, v rámci které se bude setkávat se seniory a přesvědčovat je, že nejsou jen pro mladé. O tom, co ho ke spolupráci vedlo a jaký bude mít honorář, mluvil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.