reklama
CNN Prima News influenceři

influenceři

Výpis příspěvků ke štítku „influenceři “

Vítězem reality show LIKE HOUSE se stal Jenis. Co udělá s výhrou půl milionu korun?

Reality show televize Prima LIKE HOUSE, ve které se představila parta různorodých influencerů, zná svého vítěze. Nejvíce diváků hlasovalo pro jednadvacetiletého Jenise, který si získal srdce fanoušků svým nadhledem, humorem i rozumem. Unikátní show sledující osobnosti známé ze sociálních médií se stala fenoménem a trendem číslo jedna mezi mladými diváky a nabídla jedinečnou sondu do života současné mladé generace.

Tříměsíční lásce je konec. Expartner Třešničkové háže na influencerku špínu

Vztah influencerky a youtuberky Kristýny Třešňákové, známe spíše pod jménem Týnuš Třešničková, a podnikatele Ladislava Biseniuse považovali její fanoušci za velkou lásku. Z pohádky se však pro mladou youtuberku stalo fiasko. Tříměsíční vztah ukončila se slovy, že lásce neporučí. Podnikatel se však rozhodl Třešničkové pomstít tím, že ji na sociálních sítích představí v „pravém světle“.

Kubo, prober se. Pavel Novotný a internet si střílí z vládní kampaně na TikToku

Vládní kampaň na sociální síti TikTok na podporu očkování proti koronaviru se ještě ani pořádně nerozjela a už se stala terčem nejrůznějších vtípků na internetu. Do influencera Jakuba Gulaba se obul také řeporyjský starosta Pavel Novotný, šoufky si z projektu tropila také Městská policie Pardubice. Gulab se Šulcovou nakonec akci odpískali.

Marian Jurečka: Vládní kampaň na TikToku je špatná, mělo se cílit na nejstarší

Hojně diskutovaná vládní kampaň na sociální síti TikTok nenese úplně ovoce. Videa influencerů Anny Šulcové a Jakuba Gulaba se sice dostaly již k řadě lidí, ale ozývají se spíše posměšky a kritika. S takto formovanou kampaní nesouhlasí předseda KDU-ČSL Marian Jurečka, podle něhož je sice taková akce potřeba, ale vláda na to šla špatně. Datový vědec Petr Ludwig připouští, že úvodní video bylo špatné a stejně tak komunikace vlády, ale mladé influencery hájí.

reklama