reklama
CNN Prima News influenceři

influenceři

Výpis příspěvků ke štítku „influenceři “

Zbytečné utrpení. Budeme ztrácet nejbližší, mrtvých budou desetitisíce, varuje analytik

4. listopadu 2021 19:34

Skokový nárůst infekcí koronavirem i hospitalizací v nemocnicích může přinést černé scénáře. Hrozí, že v následujícím půlroce v České republice zemře na variantu delta+ až 15 tisíc lidí, napsal autor knihy Konec prokrastinace a influencer Petr Ludwig. Dodal, že dezinformace jsou mor horší než samotný covid, a vyzval lidi na sociálních sítích, aby se nechali očkovat.

Z pračky domácí výtah. První influencer pro mě byl moderátor Receptáře, zhodnotil Machette

2. října 2021 18:46

Téma sociálních sítí a jejich vliv na děti a mladistvé čím dál tím více rezonuje společností. Bývalý influencer Jonáš Čumrik, známý pod pseudonymem Johnny Machette, však v pořadu 360° Pavlíny Wolfové podotkl, že lidé, kteří měli vliv, zde byli ještě před vznikem sociálních sítí. „Lidé, kteří měli vliv, byli vždy a všude. Jen jsme je hledali v jiných médiích – v tištěných nebo televizních. Pro mě je první influencer moderátor pořadu Receptář,“ prohlásil.

Mladík v letadle osahával letušky a napadl stevarda. Zkrotili ho až lepicí páskou

5. srpna 2021 08:28

Během letu do Miami způsobil 22letý Maxwell Berry pozdvižení. Nejprve vypil několik skleniček alkoholických nápojů, poté se jednou z nich polil. Přímo na palubě letadla se pak svlékl a uličkou se začal procházet jen v kalhotách. Když mu letušky podávaly náhradní košili, začal je osahávat a sprostě jim nadávat. Celou situaci nakonec vyřešila izolepa.

Sociální sítě ho stály život. Při natáčení videa v Alpách zemřel oblíbený youtuber

31. července 2021 10:46

Bylo mu teprve 22 let, ale znaly ho statisíce lidí. Dánský youtuber a influencer Albert Dyrlund své práci obětoval to nejcennější: život. Při natáčení videa v italských Alpách spadl ze stovek metrů a na místě zemřel. Fanoušci truchlí a apelují, aby byli lidé při natáčení riskantních videí opatrní nebo se jim vyvarovali úplně.

Vítězem reality show LIKE HOUSE se stal Jenis. Co udělá s výhrou půl milionu korun?

2. července 2021 17:57

Reality show televize Prima LIKE HOUSE, ve které se představila parta různorodých influencerů, zná svého vítěze. Nejvíce diváků hlasovalo pro jednadvacetiletého Jenise, který si získal srdce fanoušků svým nadhledem, humorem i rozumem. Unikátní show sledující osobnosti známé ze sociálních médií se stala fenoménem a trendem číslo jedna mezi mladými diváky a nabídla jedinečnou sondu do života současné mladé generace.

Tříměsíční lásce je konec. Expartner Třešničkové háže na influencerku špínu

17. března 2021 21:37

Vztah influencerky a youtuberky Kristýny Třešňákové, známe spíše pod jménem Týnuš Třešničková, a podnikatele Ladislava Biseniuse považovali její fanoušci za velkou lásku. Z pohádky se však pro mladou youtuberku stalo fiasko. Tříměsíční vztah ukončila se slovy, že lásce neporučí. Podnikatel se však rozhodl Třešničkové pomstít tím, že ji na sociálních sítích představí v „pravém světle“.

reklama