CNN Prima News influenceři

influenceři

Výpis příspěvků ke štítku „influenceři“

Z bizarních soubojů je nečekaný fenomén. Clash of the Stars drtí sociální sítě

21. června 2022 17:48

Už 25. června se uskuteční druhý turnaj Clash of the Stars. Pokud jste ale skutečnými fanoušky bojových sportů, na tuto akci raději zapomeňte. Ačkoliv jde o souboj v MMA stylu, s profesionálním zápasem nemá co dočinění. V kleci se totiž mezi sebou utkají hlavně influenceři, rappeři anebo třeba účastníci primácké reality show Like House. Do souboje nastoupí také kontroverzní youtuber Marek „Datel“ Valášek, tiktoker Patrik „Koleso“ Pešava nebo pornoherečka Silviia Dellai.

Je vhodné během války sdílet fotky z dovolené? Experti nabízejí dva pohledy

5. března 2022 09:29

Sociální sítě mnohdy ukazují trochu zkreslenou realitu a je třeba jejich prostředí brát s rezervou. Zveřejněné fotky z „dokonalých“ dovolených často vylepšují speciální filtry. V posledních dnech navíc vyvstala otázka, zda je v aktuální čas, kdy probíhá krvavá válka na Ukrajině, vhodné chlubit se luxusem či zájezdy. Dilema řešila i zakladatelka fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová.

Facebook je síť pro staré páprdy. Bez něj by ve firmách nastal chaos, říkají experti

8. února 2022 23:59

Facebook je sociální síť pro „staré páprdy“ a nedaří se mu oslovovat mladší publikum, které dává přednost spíše Instagramu nebo TikToku. Shodli se na tom mediální a marketingoví experti v pořadu 360°. Že by se ale technologický velikán Marka Zuckerberga rozhodl odejít z Evropy a znepřístupnit své služby, je podle nich nepravděpodobné. Pokud by tento scénář přece jen nastal, zřejmě by vznikl ve firmách chaos, jelikož se na Facebook stále spoléhají.

Influencerka se vyfotila s obřím mužským přirozením. Skončila kvůli tomu před soudem

29. prosince 2021 00:07

Turecká influencerka Merve Taskinová skončila před soudem kvůli tomu, že se před dvěma lety vyfotila v Amsterdamu s obřím mužským penisem. Původně jí hrozily tři roky vězení, nakonec dokázala trest za „obscénní úkaz“ uhrát na pětiletou podmínku. Před soudci uvedla, že Turecko je co do svobody projevu pozadu v porovnání s ostatními zeměmi, uvedl deník Daily Mail s odkazem na turecká média.

Zbytečné utrpení. Budeme ztrácet nejbližší, mrtvých budou desetitisíce, varuje analytik

4. listopadu 2021 19:34

Skokový nárůst infekcí koronavirem i hospitalizací v nemocnicích může přinést černé scénáře. Hrozí, že v následujícím půlroce v České republice zemře na variantu delta+ až 15 tisíc lidí, napsal autor knihy Konec prokrastinace a influencer Petr Ludwig. Dodal, že dezinformace jsou mor horší než samotný covid, a vyzval lidi na sociálních sítích, aby se nechali očkovat.

Z pračky domácí výtah. První influencer pro mě byl moderátor Receptáře, zhodnotil Machette

2. října 2021 18:46

Téma sociálních sítí a jejich vliv na děti a mladistvé čím dál tím více rezonuje společností. Bývalý influencer Jonáš Čumrik, známý pod pseudonymem Johnny Machette, však v pořadu 360° Pavlíny Wolfové podotkl, že lidé, kteří měli vliv, zde byli ještě před vznikem sociálních sítí. „Lidé, kteří měli vliv, byli vždy a všude. Jen jsme je hledali v jiných médiích – v tištěných nebo televizních. Pro mě je první influencer moderátor pořadu Receptář,“ prohlásil.

Mladík v letadle osahával letušky a napadl stevarda. Zkrotili ho až lepicí páskou

5. srpna 2021 08:28

Během letu do Miami způsobil 22letý Maxwell Berry pozdvižení. Nejprve vypil několik skleniček alkoholických nápojů, poté se jednou z nich polil. Přímo na palubě letadla se pak svlékl a uličkou se začal procházet jen v kalhotách. Když mu letušky podávaly náhradní košili, začal je osahávat a sprostě jim nadávat. Celou situaci nakonec vyřešila izolepa.

Sociální sítě ho stály život. Při natáčení videa v Alpách zemřel oblíbený youtuber

31. července 2021 10:46

Bylo mu teprve 22 let, ale znaly ho statisíce lidí. Dánský youtuber a influencer Albert Dyrlund své práci obětoval to nejcennější: život. Při natáčení videa v italských Alpách spadl ze stovek metrů a na místě zemřel. Fanoušci truchlí a apelují, aby byli lidé při natáčení riskantních videí opatrní nebo se jim vyvarovali úplně.