CNN Prima News interiér

interiér

Výpis příspěvků ke štítku „interiér“

Jednosměrná jízdenka stojí 200 tisíc korun. Nahlédněte do luxusního Orient Expressu

Vlakem z Paříže do italského Portofina? Žádný problém. Movitější mohou letos v červnu k přepravě využít luxusní Venice Simplon-Orient-Express společnosti Belmond, který trasu zdolá za dva dny. Tento luxusní dopravní prostředek se může pyšnit dechberoucím interiérem i dobovým zevnějškem. O dech však zřejmě přijdou i ti, kteří se podívají na cenu. Za jednosměrnou jízdenku požaduje společnost částky začínající na 200 tisících korunách.

Luxusní bydlení Davida Limberského: Vpředu moderní vila, vzadu se mění v útulnou chalupu

Fotbalista David Limberský žije se svou manželkou Lenkou a dcerou Lilien v luxusním domě poblíž Plzně, který zakoupil před více než deseti lety. Postupně si ho přestavěli k obrazu svému a už by se ho nevzdali. „Máme tu všechno, co k životu potřebujeme. Nevyměnil bych ho za nic na světě,“ uvedl pro redakci CNN Prima NEWS, které své království ukázal. Jak to u nich doma vypadá?

Lexus RZ má volant, ze kterého nebudete chtít sundat ruce. Daleko však nedojede

U elektromobilů se v první řadě hledí na dojezd a rychlost nabíjení, což dává některým výrobcům možnost ušetřit na použitých materiálech v interiéru a jejich celkovém zpracování. Protože kde jinde a nenápadně vykompenzovat manko způsobené drahými komponenty, jako jsou baterie nebo elektromotor, než právě uvnitř auta? Lexus se však rozhodl k tomuto trendu obrátit zády a u nového modelu RZ obětoval nějaký ten dojezd za opravdový přepych na palubě. Nestojí přitom zbytečně moc.

Soutěžte se Showtimem o 10 balíčků mini dekorací Miniverse

Showtime společně s MGA Entertainment pro vás mají připravenou soutěž, která je jak pro maminky, tak i pro jejich holčičky. Oblíbené dekorace Miniverse ve formě mini replik může vyhrát 10 z vás. Jsou tak miniaturní, ale i přesto s neuvěřitelně realistickými detaily! Zapojte se do soutěže a vyrobte si mini dekoraci do vašeho interiéru nebo holčičkám do pokojíčku.