reklama

Se jménem pro dítě mi pomůže numeroložka. S Jaromírem by syn mohl trénovat, plánuje Jágrová

Blogerka a neteř Jaromíra Jágra Pavlína je na konci šestého měsíce těhotenství. Období očekávání si moc užívá. Redakci CNN Prima NEWS také prozradila, že se při výběru jména pro svého syna bude řídit astrologií a numerologií. Byla by ráda, kdyby z něj vyrostl hokejista?

reklama

Modelka Pavlína Jágrová v dubnu přivede na svět svého prvního potomka. Z porodu se prý zatím nestresuje a požehnaný stav si moc užívá. „Ze začátku to nebylo úplně tak hezký, měla jsem strašné nevolnosti a celkově mi bylo divně. Ale teď, od nějakého třetího měsíce, si těhotenství už užívám, je to fakt strašně hezký,“ sdělila Jágrová.

Blogerka na sociální síti také prozradila, že čeká se svým partnerem Sebastianem chlapečka. A tak neustále padají otázky na to, jestli v budoucnu bude pokračovat ve slavných hokejových stopách strýce Jaromíra Jágra.

Nevím, zda chci dalšího hokejistu

„Nevím, jestli bude hokejista. Celý život jsem mezi hokejistama, i můj brácha hrál hokej, tak úplně nevím, jestli chci, aby hokejista byl. Nechám to ale samozřejmě na něm. Hlavně mám Jaromíra, který ho bude moc trénovat, takže by to byl asi dobrý hokejista,“ poznamenala s nadsázkou.

Zatím to ale s Jágrem neřešila. „On teď tráví hodně času s Dominikou, takže se nevídáme tak často jako předtím. Je to i covidem, že se nenavštěvujeme tak často,“ vysvětlila s tím, že určitě si na sebe chvilku najdou. A šance snad bude i na to, aby Pavlína ještě před narozením miminka dokončila jeden ze svých pracovních nápadů.

„Hrozně mě baví kameny a astrologie, takže se to bude týkat toho. Je to taková moje celoživotní láska. Sice se o tom moc nezmiňuji, spíš se věnuji módě. Víc zatím neprozradím. Doufám ale, že se mi to povede i s miminkem, abych se tomu mohla věnovat naplno,“ dodala Jágrová.

A právě astrologie se bude prolínat i ve výběru jména pro syna. „Máme vybraná asi tři jména, ale ještě jsme se finálně nerozhodli. Vlastně si říkám, že to možná nechám až na porod, které to jméno se mi k tomu dítěti bude hodit nejvíc. Ještě bych to chtěla řešit s numeroložkou,“ svěřila se.

Tagy:

Hlavní zprávy

Účinnost vakcín rychle slábne. Posilovací dávka ale rapidně zvyšuje ochranu, i u omikronu
Koronavirus

Účinnost vakcín rychle slábne. Posilovací dávka ale rapidně zvyšuje ochranu, i u omikronu

Varianta omikron v posledních dnech v Česku přebírá vládu. Z britské studie UK Health Security Agency vyplývá, že účinnost očkovacích látek proti symptomatickému průběhu nemoci je u varianty omikron výrazně nižší než u varianty delta. Ochrana navíc rychle slábne. Vakcíny ale dál spolehlivě chrání člověka před tím, že skončí s těžkým průběhem v nemocnici. V případě přeočkovaní klesá riziko hospitalizace až o 90 %.

Vydají poslanci Babiše policii kvůli Čapímu hnízdu? Sněmovní výbor projedná její žádost

Sněmovní mandátový a imunitní výbor bude v úterý pokračovat v projednávání žádosti o vydání bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO) k trestnímu stíhání v případu Čapí hnízdo. Posuzovat má i žádost o vydání někdejšího pražského primátora Bohuslava Svobody (ODS) v kauze opencard. Je možné, že výbor už dá doporučení sněmovnímu plénu, jak by mělo o žádostech rozhodnout.

Expert: Žalob ve sportu kvůli covidu může přibývat. U Djokoviče selhali organizátoři

Expert na sportovní právo Jan Šťovíček se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS rozpovídal o sporu srbského tenisty Novaka Djokoviče s australskou vládou. Světová jednička nakonec nemohla nastoupit na Australian Open a pokusit se tak přidat 21. grandslamové vítězství. Předmětem sporu mezi Djokovičem a australskou vládou je fakt, že sportovec není očkován proti covidu.

Záhadná nemoc postihuje mladé lidi v Kanadě. Experti netuší, co vážné potíže způsobuje

Kanadu znepokojuje záhadná nemoc, která postihuje především mladé lidi. Jde o neurologickou chorobu, která se projevuje nespavostí, halucinacemi nebo problémy s myšlením. Oficiální počet nemocných je 48, podle zdrojů webu The Guardian jich ale může být až 150. Experti se přou, co nemoc způsobuje. Podle některých informací se však úřady chystají oznámit, že za vším stála špatná diagnostika.

reklama

Domácí zpravodajství

Farský je vlastizrádce. Jeho stáž v USA je protistátní činnost, zdůrazňuje Okamura

Předseda SPD Tomio Okamura se znovu ostře pustil do poslance Jana Farského (STAN) za jeho osmiměsíční stáž na americké univerzitě v Oregonu. Podle něj politik svým odjezdem, o kterém věděl již před loňskými říjnovými volbami, podvedl voliče. Vzhledem k tomu, co bude Farský v USA studovat, Okamura neváhal v souvislosti s ním použít pojem „vlastizrádce“.

Počet křesťanů klesá, raduje se Pirát. Církev má podle něj špatný vliv na společnost

Počet křesťanů hlásících se ke katolické církvi se za posledních deset let snížil o 340 tisíc, vyplývá to z dat Českého statistického úřadu. V pondělí v podvečer na to upozornil pražský pirátský radní pro bydlení Adam Zábranský s tím, že to není špatná zpráva. Katolická církev v Česku pod vedením kardinála Dominika Duky má podle něj na společnost negativní vliv.

reklama