reklama

Nečekaný zvrat. Ceterová se vrací i s dětmi do Vémolandu, trestní oznámení se nekoná

Zápasník MMA Karlos Vémola to má se svou snoubenkou Lelou Ceterovou jako na houpačce. V úterý ji obviňoval z nevěry, ona zas hrozila, že na něj podá trestní oznámení za fyzické napadení. Nyní to však vypadá, že partneři otočili o 180 stupňů. Podle Vémolova manažera se Ceterová vrací zpět do jejich společné vily v Měchenicích.

reklama

Ještě v úterý si snoubenci nemohli přijít na jméno. Nyní to však vypadá, že po celém dramatu vychladli a dokázali se nad situaci povznést.

„Neznamená to, že by bylo odpuštěno, zapomenuto a že by se jejich vztah vrátil do starých kolejí, protože nějaké problémy už tam trvaly předtím. Dnes už má být ale Lela zpátky ve Vémolandu i s dětmi,“ sdělil Vémolův manažer Aleš Rataj webu TN.cz.

Zpráva o jejím návratu nejspíše mnohé překvapila. Ještě v úterý totiž bývalá slovenská playmate prostřednictvím své manažerky tvrdila, že podá na snoubence trestní oznámení kvůli fyzickému napadení. Toho se bijec měl dopustit ve chvíli, kdy Ceterová držela v náručí jejich šestitýdenního syna Rockyho.

„O žádném trestním oznámení zatím nic nevíme. Kdyby se ale bála, že jí tam Karlos mlátil nebo bude mlátit, tak by se tam nevracela,“ podotkl Rataj.

Konflikt mezi Vémolou a jeho snoubenkou se rozhořel poté, co zápasník v noci na úterý sdílel na sociálních sítích video, kde partnerku obvinil z nevěry s jeho dobrým kamarádem. Později ale svého činu litoval. Video smazal, kamarádovi se omluvil a Ceterové vzkázal, že by byl rád, aby se spolu i s dětmi vrátila domů.

Vémolovi jde primárně o děti

Ceterová přitom do vily zavítala ještě v úterý, ovšem po boku policie. Svého snoubence se prý bála. Když policie dorazila do Vémolandu, známý bojovník údajně nebyl doma. „Policie mi volala, ale zjevně sama Lele nevěří. Ona tvrdí, že jsem ji uhodil. Vůbec nevím, kdy se mělo něco takového stát,“ uvedl pro web iSport Vémola s tím, že se strážců zákona ptal, jak je na tom Lela zdravotně a zda navštívila lékaře. To prý ale neudělala.

„Jestli ale tvrdí, že má zranění hlavy, proč nešla k doktorovi? Řekli mi, že je naprosto v pořádku, lékařská zpráva není, ale tvrdí, že jsem ji udeřil do hlavy,“ podivil se zápasník MMA.

Ceterová by měla podle Rataje ve vile v Měchenicích zůstat do té doby, dokud si nevyřeší vlastní bydlení. Zatím ale není jasné, zda zůstane v Česku, nebo se vrátí na Slovensko. „Zůstane, jak dlouho bude potřeba. Karlosovi jde primárně o děti,“ uzavřel Vémolův manažer.

Tagy:

Hlavní zprávy

Benda: Předvádíte destrukci za každou cenu. Jste akorát nervózní, oponoval Fiala z SPD
360°

Benda: Předvádíte destrukci za každou cenu. Jste akorát nervózní, oponoval Fiala z SPD

Čtvrteční jednání v Poslanecké sněmovně bylo podle poslance Marka Bendy (ODS) mimořádně absurdní. „Je to destrukce za každou cenu,“ prohlásil na účet opozice. Poslanec Radim Fiala (SPD) mu však v pořadu 360° oponoval. Je toho názoru, že opozice má nárok říci, co si o současném stavu myslí. „Křičíte na nás něco o nenávisti a jste zkrátka nervózní, za což my nemůžeme,“ reagoval ve vysílání CNN Prima NEWS.

Lidl, Albert i Kaufland navyšují mzdy, měsíčně si prodavači mohou vydělat i 43 tisíc
Kariéra

Lidl, Albert i Kaufland navyšují mzdy, měsíčně si prodavači mohou vydělat i 43 tisíc

Potravinářské řetězce zaměstnancům zvyšují mzdy. Albert je zvedl od ledna v průměru o čtyři procenta, od února porostou v Lidlu v závislosti na pozici a odpracovaných letech. Pracovníci Kauflandu si přilepší průměrně o čtyři procenta od března. Ostatní obchodní sítě plánují případné zvýšení mezd oznámit v dalších měsících. Kromě zvýšení mezd společnosti rozšiřují také zaměstnanecké benefity. Vyplývá to z tiskových informací firem a ankety mezi zástupci řetězců.

Neomluvitelné. Měli by se jít léčit, odsuzuje psychiatr autory šibenice před Sněmovnou

Přinesli před Poslaneckou sněmovnu šibenici s výhružným nápisem. Podle demonstrantů na ní skončí všichni vlastizrádci. Kritika směřovala k poslancům, kteří měli projednávat nový pandemický zákon. Činy demonstrantů u Malostranského náměstí odsoudila část veřejnosti i mnoho politiků. Je šibenice s výhružkami za hranou? O tom se ve vysílání CNN Prima NEWS rozpovídal psychiatr Cyril Höschl.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna od 20:00 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. A ve 22:30 bude druhá hodina mimořádně i na Primě.

reklama

Domácí zpravodajství

Osvětim v noci: Nekonečné apely živých i mrtvých, myšlenky na vzpouru i spalování obětí

U bran někdejšího vyhlazovacího tábora Osvětim-Birkenau se emocím nikdo neubrání. Právě tady zahynula většina z 1,4 milionu osvětimských obětí. Turisté sem míří výhradně za bílého dne, ale mě zajímá osvětimská noc, takže do Birkenau záměrně přijíždím až se soumrakem. Tahle továrna na smrt se totiž v průběhu druhé světové války nezastavila ani za tmy. Během jediné noci v roce 1944 byl třeba v Birkenau zlikvidován celý český rodinný tábor. 3 792 dětí, žen a mužů.

Přijímací zkoušky 2022 PŘEHLEDNĚ: Kdy podat přihlášky a na co se připravit

Přijímací zkoušky se neúprosně blíží. Žáci základních škol mají pro podání přihlášek čas do 1. března. U středoškoláků, kteří se chystají ve svém studiu pokračovat na vyšších odborných nebo vysokých školách, se termíny různí. Kdy si musí studenti vybrat své budoucí obory a na co vše by se měli připravit? Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila přehled všech náležitostí.

Jste parodie na politika, vysmál se Topolánek Šlachtovi. Šéf Přísahy si to nenechal líbit

Expremiér Mirek Topolánek se na sociálních sítích ostře pustil do bývalého policisty Roberta Šlachty poté, co předseda Přísahy označil kandidáta na nového policejního prezidenta Martina Vondráška za kamaráda ODS a jeho případné jmenování za politizaci policie. Topolánek Šlachtovi mimo jiné sdělil, že je „parodií na politika“. Jeho poznámka nezůstala bez odezvy.

reklama