CNN Prima News Jan Hrušínský

Jan Hrušínský

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Hrušínský“

Důležité oznámení Jiřiny Bohdalové: Doufala jsem do poslední chvíle, poslala fanouškům vzkaz

12. ledna 2023 15:54

Vystupování před diváky je pro Jiřinu Bohdalovou celoživotním údělem. Nyní však přišla 91letá herečka se zásadním prohlášením. Kvůli zdravotním problémům na divadelních prknech do konce letošní sezony nevystoupí. „Do poslední chvíle jsem doufala, že představení odehrajeme, ale je poctivé říci, že se v těchto dnech necítím na stoprocentní výkon,“ vzkázala oblíbená česká herečka fanouškům.

Dcera Hrušínského se svlékla pro Playboy. Slavným rodičům to Kristýna tají

20. května 2022 11:18

Herečka Kristýna Hrušínská si z divadelních prken, respektive filmového plátna, odskočila na velmi zajímavé focení. Zvěčnila se pro pánský časopis Playboy. Pokračovatelka slavného hereckého rodu pro Showtime řekla, že myšlenka nechat se zvěčnit v odvážných pózách původně vznikla jako fór. Její manžel je za focení snad ještě raději než ona sama.

Jan Kačer nad rakví: Bylo to mezi námi těžké. Česko se po Šafránkové loučilo s Divíškovou

26. června 2021 22:13

V sobotu se nejen herecký svět loučil s další legendou – Ninou Divíškovou. Herečka s nezaměnitelným hlasem a sugestivním hereckým projevem zemřela 21. června, necelé dva týdny po své přítelkyni Libuši Šafránkové. S 84letou manželkou se rozloučil její muž Jan Kačer: „Bylo to s námi těžké, pořád nám bylo smutno.“

Rudolfu Hrušínskému by bylo sto let. Nejradši ho mám v Rozmarném létě, říká syn Jan

17. října 2020 15:15

Někdo ho miluje hlavně jako Švejka, jiný jako doktora z filmu Vesničko má středisková. Oblíbené jsou i jeho vážné role. Rudolf Hrušínský je možná vůbec největší legendou českého filmu a ne náhodou ho přirovnávali k Jeanu Gabinovi. Právě dnes by mu bylo sto let, což přijde neuvěřitelné i jeho synu Janovi. Ředitel Divadla Na Jezerce v rozhovoru vzpomíná, jaký byl jeho slavný táta zblízka. A že se s ním krásně i mlčelo.