reklama
CNN Prima News Jaroslav Šilhavý

Jaroslav Šilhavý

Výpis příspěvků ke štítku „Jaroslav Šilhavý“

Cesta na MS vede pro Čechy nejprve přes Švédsko. Pak mohou potkat Rusko, nebo Polsko

26. listopadu 2021 17:31

Šestnáct let. Minimálně tak dlouho bude česká fotbalová reprezentace čekat na účast na mistrovství světa. Aby se smutný fakt nestal ještě smutnějším, musí Patrik Schick a spol. v březnu zvládnout dvoukolovou baráž. Los v Curychu rozhodl o tom, že pokud se národní tým chce dostat na šampionát konající se příští rok v Kataru, musí nejprve porazit Švédy. Zápas se odehraje 24. března ve Skandinávii.

Těžká štreka na MS. Nenasazení Češi mohou v baráži potkat Portugalce, možná i Italy

15. listopadu 2021 13:29

V sobotu padlo razítko na to, že si česká fotbalová reprezentace po 16 letech zahraje minimálně baráž o mistrovství světa. Ale v ní velmi pravděpodobně bude číhat přetěžká zkouška, protože výběr trenéra Jaroslava Šilhavého má nakročeno mezi nenasazené týmy. Tím pádem by na něj mohl čekat i vražedný los v podobě Portugalska s Cristianem Ronaldem.

Šilhavý má znovu po roce koronavirus. Reprezentaci dočasně povede asistent Chytrý

8. listopadu 2021 14:21

Loni v říjnu během srazu české fotbalové reprezentace přišla zpráva, že hlavní trenér Jaroslav Šilhavý má koronavirus a nemůže s týmem vyrazit na následující utkání. Situace se po více než roce opakuje. Stejně jako při předchozí komplikaci dočasně – v zápasech s Kuvajtem a Estonskem – povede Tomáše Součka a spol. asistent Jiří Chytrý.

Čeští fotbalisté remizovali s Walesem 2:2. Boj o mistrovství světa se komplikuje

8. října 2021 22:48

Čeští fotbalisté remizovali v šestém z osmi utkání kvalifikace mistrovství světa doma s Walesem 2:2 a zkomplikovali si boj o druhé místo ve skupině, které znamená účast v play off. Hosty poslal v pražském Edenu ve 36. minutě do vedení Aaron Ramsey, hned za dvě minuty srovnal Jakub Pešek a čtyři minuty po pauze domácí otočili stav po vlastním gólu brankáře Danny Warda. V polovině druhého dějství ale zařídil dělbu bodů Daniel James.

Aby nehrál Hložek? Hloupé. Ohledně šancí na MS je Vízek před koncem kvalifikace skeptický

7. října 2021 08:49

Hlavně, ať hraje Hložek. Trenér Jaroslav Šilhavý musí mít jasnou představu o tom, na jaké hráče může dál sázet. To je vzkaz Ladislava Vízka před závěrečnou fází fotbalové kvalifikace na mistrovství světa. Českou reprezentaci čekají v nejbližších dnech zápasy s Walesem a Běloruskem. Z hlediska šancí na místenky na šampionátu tato utkání ale moc neřeší. Mohou pouze ukázat, jestli si národní tým místo na MS zaslouží.

Přímý postup na MS padl. O baráž se ale Šilhavého parta nemusí strachovat. Proč?

6. září 2021 15:22

Nedělní belgická lekce prakticky připravila českou fotbalovou reprezentaci o přímý postup na mistrovství světa v Kataru. Pokud se neobjeví „skvrny na slunci“ Belgie si už první místo v kvalifikační skupině E pohlídá. Výběr Jaroslava Šilhavého ale má baráž o šampionát víceméně v kapse, i kdyby ztratila i druhou příčku v boji s Walesem. Děkovat může úspěchu v Lize národů.

Šéva, Bóřa, Masíčko. Jsem rád, že tyhle kluky máme, jásá Vlček. Co říká o Řepkovi?

10. července 2021 09:13

Když čeští fotbalisté nezvládli závěr duelu s Tureckem na Euru 2008 a turnaj pro ně skončil, byl na hřišti přibližně pět minut. V současnosti působí Stanislav Vlček jako vedoucí elitního týmu pražské Slavie. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS se legenda „sešívaných“ rozpovídala o výkonech současných slávistů na letošním Euru i o tom, jak složité bude reprezentanty v týmu udržet. Co vzkázal Tomáši Řepkovi, který národní tým kritizuje, a proč si na třináct let starý zápas s Tureckem během šampionátu vzpomněl?

Ty pi**, jaká parta, dojal se Krmenčík po konci na Euru. Co vzkázali Schick a Souček?

5. července 2021 23:26

I když jim někteří odborníci a fanoušci nevěřili ani na postup ze skupiny, čeští fotbalisté to na Euru dotáhli přes silné Nizozemce až do čtvrtfinále. Sami hráči nešetří po sobotní prohře s Dánskem chválou na účet svých kolegů z kabiny. Objevují se slova jeho pýcha, hrdost či parta. Největší emoce možná překvapivě ukázal útočník Michael Krmenčík.

Řepka ostře o Češích: Čtvrtfinále nám prohrál trenér, nadržuje slávistům. Krmenčík? Úlet

4. července 2021 12:52

Tažení českého týmu je u konce. Pravděpodobně později, než se před turnajem očekávalo. Parta táhnutá Patrikem Schickem nestačila ve čtvrtfinále Eura na Dánsko a prohrála 1:2. Podle bývalého reprezentanta a fotbalového bouřliváka Tomáše Řepky jde o výsledkový úspěch, ale zároveň vidí mezery. Vadí mu zejména tahy kouče Jaroslava Šilhavého.

reklama