reklama

Jeden boj za druhým. Slovenský rapper Separ dostal po boji s rakovinou nemoc COVID-19

Separ nejdříve bojoval s rakovinou, nyní má COVID-19.
Zdroj: facebook.com

Jen před několika týdny oznámil slovenský rapper Separ svým fanouškům na Instagramu, že má rakovinu. Nyní umělec navíc bojuje s nemocí COVID-19. Informoval o tom na sociální síti.

reklama

Michael Kmeť alias Separ zažívá skutečně náročné období. V prosinci na sociální síti přiznal, že bojuje se zákeřnou rakovinou. „Poslední tři měsíce jsem strávil na chemoterapii. Ano, rakovina,“ napsal na svůj Instagram.

K tématu

Čtyřiatřicetiletý rapper popsal, že léčba nebyla jednoduchá. „Chemoterapie a její následky jsou největší peklo, které jsem kdy zažil. Netušil jsem, v jak hrozném fyzickém stavu může člověk být,“ uvedl s tím, že mu lékaři vyoperovali jeden nádor, ale z CT vyšetření to vypadalo, že rakovina metastázovala do dalších částí těla.

„Na začátku jsem chtěl jít alternativní cestou. Lékař mi ale řekl, že nemám čas spekulovat. Chemo je fakt zlo, ale dá se zvládnout. Dnes jsem byl na kontrole, jestli zabrala. První výsledky říkají, že ano,“ dodal s tím, že se mu boj snad podařilo vyhrát.

Skákání ze zlého do dobrého

O několik týdnů později ho ale k lůžku opět připoutala další nemoc, tentokrát koronavirus. „Tak, aby toho nebylo málo, ještě mám i COVID,“ napsal před pár dny v příběhu na Instagramu.

Rapper o nemoci COVID-19 informoval skrz příběh na Instagramu.
Rapper o nemoci COVID-19 informoval skrz příběh na Instagramu.
Zdroj: Instagram.com

K tématu

„Je to velmi zvláštní nemoc, která nemá žádnou kontinuitu. Je to prostě skákání ze zlého do dobrého, z horečky 39 na 36,5 stupně, z bolesti kloubů na žádnou bolest, z enormní bolesti hlavy na úplně v pohodě. Nevím, nechápu to, prostě to skáče nahoru–dolů. Je to tak už čtyři dny, pořád stejné,“ svěřil se Separ slovenskému deníku Nový čas.

Zároveň ale sdělil, že jeho stav mohl být mnohem horší. „Na to, že jsem byl půl roku na chemoterapiích, to mohlo být mnohem horší. Díkybohu mi to neskočilo na plíce, v podstatě mě bolí jen tělo, klouby, svaly, kosti a sem tam mám 39 horečku. Jinak je to víceméně v pohodě, takže jsem o.k.,“ dodal rapper.

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Rozhovor

Filip Smoljak: Řeknu vám, co jsou Zdeněk Svěrák a jeho syn Jan zač

Filip Smoljak: Řeknu vám, co jsou Zdeněk Svěrák a jeho syn Jan zač

Už několik let se jeden ze synů režiséra Ladislava Smoljaka domáhá autorských práv a z nich pramenících odměn za svého zesnulého otce. Vede několik soudních sporů, kde proti němu častokrát stojí Zdeněk Svěrák, který s jeho tatínkem dlouhá léta spolupracoval a založil s ním divadlo Járy Cimrmana. Dřív byli skoro jako rodina, dnes si nemohou přijít na jméno. Svůj boj ovšem vede Filip Smoljak sám, jeho sourozenci od něj dali ruce pryč.

Jurečka odsoudil výhrůžky Babišovi. I mě chtěli podříznout jako ovci, popsal exministr
Přibylo přes devět tisíc nakažených. Jde o třetí nejvyšší víkendový nárůst
Revoluce v očkování se zatím nekoná. Vakcíny přitom nechybí, jen se nestačí vyočkovat
reklama
reklama
Práce na prvním vesmírném hotelu začnou v roce 2025. Najdete v něm bar i lázně

Věda a technologie

Domácí zpravodajství

Nejlepším celovečerním filmem je Šarlatán, na Českých lvech bodoval i Hynek Bočan
Další články
reklama
reklama