reklama

Jeden boj za druhým. Slovenský rapper Separ dostal po boji s rakovinou nemoc COVID-19

Jen před několika týdny oznámil slovenský rapper Separ svým fanouškům na Instagramu, že má rakovinu. Nyní umělec navíc bojuje s nemocí COVID-19. Informoval o tom na sociální síti.

reklama

Michael Kmeť alias Separ zažívá skutečně náročné období. V prosinci na sociální síti přiznal, že bojuje se zákeřnou rakovinou. „Poslední tři měsíce jsem strávil na chemoterapii. Ano, rakovina,“ napsal na svůj Instagram.

Čtyřiatřicetiletý rapper popsal, že léčba nebyla jednoduchá. „Chemoterapie a její následky jsou největší peklo, které jsem kdy zažil. Netušil jsem, v jak hrozném fyzickém stavu může člověk být,“ uvedl s tím, že mu lékaři vyoperovali jeden nádor, ale z CT vyšetření to vypadalo, že rakovina metastázovala do dalších částí těla.

„Na začátku jsem chtěl jít alternativní cestou. Lékař mi ale řekl, že nemám čas spekulovat. Chemo je fakt zlo, ale dá se zvládnout. Dnes jsem byl na kontrole, jestli zabrala. První výsledky říkají, že ano,“ dodal s tím, že se mu boj snad podařilo vyhrát.

Skákání ze zlého do dobrého

O několik týdnů později ho ale k lůžku opět připoutala další nemoc, tentokrát koronavirus. „Tak, aby toho nebylo málo, ještě mám i COVID,“ napsal před pár dny v příběhu na Instagramu.

„Je to velmi zvláštní nemoc, která nemá žádnou kontinuitu. Je to prostě skákání ze zlého do dobrého, z horečky 39 na 36,5 stupně, z bolesti kloubů na žádnou bolest, z enormní bolesti hlavy na úplně v pohodě. Nevím, nechápu to, prostě to skáče nahoru–dolů. Je to tak už čtyři dny, pořád stejné,“ svěřil se Separ slovenskému deníku Nový čas.

Zároveň ale sdělil, že jeho stav mohl být mnohem horší. „Na to, že jsem byl půl roku na chemoterapiích, to mohlo být mnohem horší. Díkybohu mi to neskočilo na plíce, v podstatě mě bolí jen tělo, klouby, svaly, kosti a sem tam mám 39 horečku. Jinak je to víceméně v pohodě, takže jsem o.k.,“ dodal rapper.

Tagy:

Hlavní zprávy

Fialovu vládu možná nebudu moci brát vážně, rozčílil se Kalousek kvůli schůzkám se Zemanem
Politika

Fialovu vládu možná nebudu moci brát vážně, rozčílil se Kalousek kvůli schůzkám se Zemanem

Proč všichni tak poslouchají prezidenta Miloše Zemana? Podivil se někdejší šéf státní kasy a možný kandidát na Hrad Miroslav Kalousek (TOP 09). Zkritizoval tím vznikající vládu Petra Fialy (ODS), protože adepti na ministry chodí na rozhovory s prezidentem. Žádná opora v ústavě ale neexistuje. I někteří právníci upozorňují, že Zeman si mohl s jmenováním vlády pospíšit, když je v Česku nouzový stav a jedna z největších krizí.

Bláznivá velká cena pro Hamiltona. Verstappena bodově dotáhl, rozhodne Abú Dhabí

Formule 1 nabídne po letech rozuzlení v úplně posledním závodě. Zastávka seriálu v Saúdské Arábii se proměnila v bláznivou velkou cenu s červenými vlajkami. Hlavním vyústěním přerušované Grand Prix je to, že Lewis Hamilton vyhrál, Max Verstappen dojel za ním. To znamená, že příští týden v Abú Dhabí bude k vidění fantastická událost. Oba piloti jsou na tom totiž aktuálně bodově úplně stejně.

reklama

Domácí zpravodajství

Hrůzné snímky plic neočkovaných s covidem: Lékař posílá lidem varovný vzkaz

Bez dalších závažných nemocí, 46 a 38 let, těžké plicní postižení. Další „sporťák 48 let“ na mimotělním oběhu. Lékař plzeňské letecké záchranné služby Jiří Chvojka zveřejňuje na sociálních sítích anonymní příběhy lidí, kterým zdraví zničil covid. Dá se předpokládat, že se jedná o lidi, kteří nejsou očkovaní, lékař totiž zároveň vyzývá k vakcinaci.

reklama