reklama
CNN Prima News Jiří Prskavec

Jiří Prskavec

Výpis příspěvků ke štítku „Jiří Prskavec“

Kajakář Přindiš nahradil Prskavce. O chlup vyhrál závod Světového poháru ve vodním slalomu

Kajakář Vít Přindiš vyhrál závod Světového poháru ve vodním slalomu v Seu d'Urgell. Úřadující mistr Evropy zvítězil s náskokem 36 setin sekundy před Rakušanem Felixem Oschmautzem, třetí příčku obsadil s půlsekundovou ztrátou Slovinec Peter Kauzer. Přindiš si ve Španělsku zopakoval triumf z roku 2016 a dostal se po třetím ze čtyř závodů do čela Světového poháru, který vyvrcholí příští týden ve francouzském Pau.

PŘEHLEDNĚ: Čeští olympionici zažili v Tokiu nejlepší hry. Kdo ze sportovců získal medaili?

Česká olympijská výprava se loučí s hrami v Tokiu a opět se ukazuje, že Japonsko je tuzemským sportovcům zaslíbené. S celkově 11 cennými kovy totiž vyrovnali nejvyšší získané množství medailí, které samostatná česká výprava na hrách pod pěti kruhy získala. Vzhledem k zisku hodnotnějších medailí než dříve jde navíc o ty nejúspěšnější olympijské hry v historii Česka. Podívejte se, kdo z českých olympioniků dokázal v Tokiu získat cenný kov.

Sledujte ZÁZNAM pořadu Co Čech, to trenér! na téma OH s Rohanem, Prskavcem, Fibingerovou a Pospíšilovou

Talkshow Co Čech, to trenér! pokračuje dál a nese se v duchu letních olympijských her v Tokiu. Čeští sportovci o sobě dávají v Tokiu vědět a vozí jednu medaili za druhou. V celkovém žebříčku nám patří 18. místo, už jsme vybojovali devět cenných kovů včetně čtyř zlatých – a jednu z nich si užijeme i v pořadu Co Čech, to trenér!

Prskavec: Před závodem jsem si pustil Pyšnou princeznu. Na dovolenou pojedu pod stan

Večer před závodem jsem si pustil Pyšnou princeznu, rád se koukám na pohádky se šťastným koncem, prozradil v pořadu Nový den televize CNN Prima NEWS olympijský vítěz Jiří Prskavec. Zároveň zlatý medailista z vodního slalomu řekl, že chce vzít za odměnu rodinu na dovolenou, nejspíš pojedou pod stan. Vyjádřil se i ke „covidovému letu“ české výpravy do Tokia.

Sledujte ŽIVĚ Nový den s Jiřím Prskavcem: Jak si český hrdina užívá zlatou z Tokia?

Ustál obrovský tlak, každý od něj vzhledem k formě, kterou předváděl na všech možných akcích, očekával v Tokiu zlato. V den D na olympijských hrách vystřihl vodní slalomář Jiří Prskavec spektakulární jízdu a oslavil nejcennější kov, jenž mu byl do rukou vkládán už před závodem. O tom, jak úspěch vstřebává, bude jeden z českých hrdinů probíhajících her mluvit od 8:40 v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Medailové bilancování. Češi jsou po prvním týdnu her úspěšní jako Němci a Francouzi

Před týdnem zažehla tenistka Naomi Ósakaová na stadionu v Tokiu olympijský oheň. Její vlastní šance ale vyhasly poměrně brzy – už v osmifinále tenisového turnaje – a to díky Markétě Vondroušové. Ta už má nyní jistou medaili, byť se až v sobotu ukáže, zda bude mít zlatou, nebo stříbrnou hodnotu. Zatím se tak neřadí mezi oficiální držitele cenných kovů, kterých už má česká výprava celkem šest. Jak je na tom Česká republika pod pěti kruhy v porovnání s jinými zeměmi?

ON-LINE osmý den olympiády: Češi mají další dvě zlata, slaví Krpálek a Prskavec

Judista Lukáš Krpálek a kajakář Jiří Prskavec rozšiřují českou medailovou sbírku. Prvně jmenovaný dokázal porazit všechny protivníky a slaví tak zasloužené zlato. Prskavec si díky famózním jízdám ve vodním slalomu dojel rovněž nejhodnotnější medaili. V akci byli i atleti nebo plavci včetně české rekordmanky Barbory Seemanové. Čeští sportovci vybojovali na olympijských hrách v Tokiu už šest cenných kovů a další dvě mají jisté díky tenistkám.

reklama