CNN Prima News Josef Skála

Josef Skála

Výpis příspěvků ke štítku „Josef Skála“

Kandidáti do prezidentských voleb 2023. Profily favoritů a výzkumy preferencí

24. dubna 2022 09:13

Již začátkem roku 2023 si budou občané České republiky volit novou hlavu státu. O Hrad se chystá zabojovat řada známých jmen, byť mnozí z nich svou kandidaturu ještě oficiálně nepotvrdili. To platí i pro dva největší favority výzkumů veřejného mínění: Andreje Babiše a Petra Pavla. Kdo by je případně mohl ve volbách ohrozit? Redakce CNN Prima NEWS připravila seznam potvrzených i váhajících uchazečů.

Putin válečným zločincem? A co Bush, Clinton nebo Obama, ptá se komunista Skála

18. března 2022 20:44

Je ruský prezident Vladimir Putin kvůli invazi na Ukrajinu válečný zločinec? Na tuto otázku nechtěl přímo odpovědět kandidát KSČM na prezidenta Josef Skála. Místo toho prohlásil, že během 21. století by se našli jiní váleční zločinci a jmenoval americké prezidenty Baracka Obamu, George Bushe mladšího či Billa Clintona. Hosté z vládních stran, europoslankyně Markéta Gregorová (Piráti) a poslanec Jiří Havránek (ODS), v pořadu Divoká karta na CNN Prima NEWS naopak Putina za válečného zločince považují.

Antivaxeři, ezoterici i komunista Skála. Úřad varuje před „hlásnými troubami Kremlu“

15. března 2022 08:40

Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH ) se naplno pustilo do boje s dezinformacemi souvisejícími s ruskou invazí na Ukrajině. Upozornilo na několik prominentních odpůrců očkování, kteří se z antivaxerské rétoriky přeorientovali na proruskou propagandu. Označení „hlásná trouba Kremlu“ se dočkal mimo jiné bývalý místopředseda KSČM a prezidentský kandidát Josef Skála.

Sledujte ZÁZNAM Partie s politickými odborníky k možným kandidátům na prezidenta

4. února 2022 09:22

Hostem první části nedělní Partie byl prezident Miloš Zeman. Jak to bylo skutečně se skartovanou zprávou o Vrběticích? Ve druhé části Partie pak vystoupí čtyři poslanci z různých politických subjektů, hovořit budou o současných poměrech ve Sněmovně. Třetí část bude patřit čtyřem možným kandidátům na nového prezidenta. Pořad můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

VOLBY 2021: Komunisté sází na „stalinistku“ Semelovou či Ondráčka, šéf Filip je až dvojkou

12. září 2021 06:35

Od rozdělení Československa jsou nedílnou součástí Poslanecké sněmovny, letos jim však hrozí, že z ní po dlouhých letech vypadnou. Řeč je o KSČM. Komunisté pro nadcházející volby příliš nepřekvapili a sází na své staré tváře. Většinou kandidátky vedou bývalí či současní zákonodárci. Mladší krev je spíše ojedinělá. KSČM do voleb táhnou mimo jiné například známý poslanec Zdeněk Ondráček či bývalá zákonodárkyně proslulá stalinistickými názory Marta Semelová.