reklama
CNN Prima News Juventus Turín

Juventus Turín

Výpis příspěvků ke štítku „Juventus Turín“

Bůh, lev a ferrari, které Guardiola řídil jako fiat. 40 důkazů Ibrahimovicova silného ega

3. ledna 2022 07:24

Pokud by se ve světě měl hledat druhý Chuck Norris, směle lze ukázat na švédského fotbalistu s bosensko-chorvatskými kořeny Zlatana Ibrahimovice. Minimálně podle jeho hlášek dokáže to, co nikdo jiný. Samozřejmě vyjma Norrise, na jehož schopnosti existuje nekonečné množství vtipů. Jelikož útočník aktuálně působící v AC Milán oslavil v říjnu čtyřicítku, zde je jeho 40 ikonických výroků překypujících sebevědomím.

Plat mu vystačí sotva na jedno pivo. Alves po návratu do Barcelony nechce prakticky nic

16. listopadu 2021 19:32

V posledních dnech zažívají fanoušci fotbalové Barcelony silnou nostalgii. Trenérského postu se chopil někdejší legendární záložník Xavi a hned o pár dní později ho následoval obránce Dani Alves, který zatím nevystoupil z hráčské role a Kataláncům má pomoct na hřišti. Do Španělska se vypravil z rodné Brazílie ve chvíli, kdy se zdálo, že je jen otázkou času, než oficiálně ukončí kariéru. S jistotou lze říct, že ho k pokračování nemotivovaly peníze.

Fotbalová Superliga není mrtvá. Real, Barcelona a Juventus si stěžují na monopol UEFA

19. října 2021 21:29

Projekt fotbalové Superligy není tak mrtvý, jak by se na jaře letošního roku mohlo zdát. Zástupci italského Juventusu Turín a španělských gigantů FC Barcelona a Real Madrid naopak podali stížnost na Evropskou fotbalovou unii (UEFA) kvůli monopolu a soudy ve Španělsku jim daly částečně zapravdu. Pozměněný koncept Superligy navíc předkládají Evropské komisi a poslancům Evropského parlamentu.

Ve stopách otce. Cristiano Jr. také patří do rodiny Manchesteru, hraje s malým Rooneym

15. září 2021 10:31

Návrat na Old Trafford vyšel Cristianovi Ronaldovi na výbornou. Dvougólový příspěvek proti Newcastlu dal vzpomenout na 12 a více let staré časy, kdy jako mladík válel za Manchester United při prvním angažmá v Anglii. Tehdy ještě nebyl syn Cristiano Jr. na světě. Po vzoru táty se ale už od raného dětství dal na fotbal a nyní spolu s ním přestoupil z Juventusu Turín k „rudým ďáblům“, kde hraje třeba i potomek slavného exfotbalisty Waynea Rooneyho.

Nejdražší byt v celém Portugalsku. Co všechno obnáší Ronaldovo lisabonské sídlo?

31. srpna 2021 13:26

Obnovené premiéře Cristiana Ronalda v Manchesteru United už nic nebrání, a to díky čerstvě podepsané smlouvě a úspěšně absolvované zdravotní prohlídce. Tu podstoupil v Lisabonu kvůli tomu, že v Portugalsku zůstal kvůli reprezentačnímu srazu. Při té příležitosti se na čas usadil v jednom ze dvou luxusních bytů, které v metropoli vlastní. Cena obydlí, které nabízí mimo jiné i wellness, se má pohybovat kolem 180 milionů liber.

reklama