CNN Prima News Juventus Turín

Juventus Turín

Výpis příspěvků ke štítku „Juventus Turín“

Porazíte Juventus, dám vám autobus prostitutek, slíbil Berlusconi. Hráči teď chtějí odměnu

30. ledna 2023 14:09

Byla to motivace, ke které pomalu nebylo nutné dodávat jméno muže, jenž ji vymyslel. Fotbalistům Monzy byl před Vánoci přislíbený autobus plný prositutek, pokud se jim bude dařit proti silným soupeřům. Když teď klub z Lombardie porazil v Serii A slavný Juventus, žertuje bývalý italský premiér a majitel i prezident týmu Silvio Berlusconi, jak ho hráči bombardují a ptají se: „Kde je naše odměna?“

Football Fanatics: Válka Pogbových? Už pusťte kompromitující video ven, ať je sranda

2. září 2022 15:37

Francouz Paul Pogba už nějaký čas představuje oblíbence pořadu Football Fanatics na CNN Prima NEWS. A Pavel, jak mu říká moderátor Mikoláš Tuček, nyní zažívá perné dny. Naplno odstartovala podivná válka mezi hvězdou Juventusu Turín a jejím bratrem – ještě nedávno také profesionálním fotbalistou – Mathiasem. Vydírání, organizovaný gang, zbraně, kompromitující video. To všechno nyní zaznívá v souvislosti s kdysi nejdražším hráčem planety.

Dara Rolins o divokém videu Nedvěda s dívkami: Konečně má průser jako správná celebrita

29. srpna 2022 14:29

Bývalý fotbalista Pavel Nedvěd to umí na večírku pořádně rozjet. Na sociálních sítích se šíří video, na kterém tancuje s třemi polonahými dívkami, z nichž jednu drží za prsa. Podle italských médií se akce konala po sobotním utkání Juventusu s Římem. Ačkoliv by si někteří mohli myslet, že to jeho partnerka Dara Rolins nerozdýchá, opak je pravdou. Nejenže se svého přítele zastala, ale tvrdila také, že ho miluje ještě víc. Exkluzivní vyjádření poskytla redakci ShowTime.

Bratr je členem gangu a vydírá mě, tvrdí hvězdný Pogba. Jsi největší zbabělec, zní reakce

29. srpna 2022 11:05

Když Paul Pogba pomohl v roce 2018 francouzskému národnímu týmu k triumfu na fotbalovém mistrovství světa, jeho bratr Mathias nechyběl při následných euforických oslavách na trávníku a pózoval se svým sourozencem u zlaté trofeje. Tyto idylické chvíle jsou pryč. Podle Paula – nynějšího hráče Juventusu Turín – se Mathias spolupodílel na jeho vydírání s cílem získat 13 milionů eur.

Football Fanatics: Pogba dal vzniknout poháru za fotbalové diletantství. Kdo je vítěz?

7. srpna 2022 00:24

Paul Pogba se po šesti letech v Manchesteru United vrací do Juventusu Turín. S velkou nepořízenou, dá se říct. Byl součástí jednoho z nejhorších období slavného anglického klubu, sám navíc za svůj přístup schytával nezřídka kritiku. Podle pořadu Football Fanatics na CNN Prima NEWS zapomněl na to, co z něj udělalo hvězdu. Proto si „Pavel“ zaslouží, aby po něm byl pojmenovaný putovní pohár. Prvním držitelem se stává Harry Maguire.

Neuvěřitelné scény, husí kůže. Dybala nevěřil, co si pro něj přichystali fanoušci AS Řím

27. července 2022 11:51

Vypadalo to, jako by se u Paláce italské civilizace slavil titul. Ale za pořádný šrumec mohla jen jedna posila. Argentinský záložník Paulo Dybala se po letech v Juventusu Turín přestěhoval do AS Řím. A fanoušci Giallorossi se postarali o to, aby se na nové adrese cítil více než komfortně. A aby angažmá začal s husí kůží po celém těle.

Byznysový průšvih s názvem United. Pogba za tři miliardy prchající zadarmo podtrhuje zmar

6. června 2022 06:22

Manchester United by aktuálně mohl pořádat semináře na téma „Jak nedělat byznys“. V poslední sezoně klub suverénně vedl tabulku Premier League. Bohužel pro něj ne tu poskládanou na základě výsledků, ale odrážející výši výplat pro hráče. Na hřišti přitom hýčkání si hvězd nebylo nijak vidět. Do toho je tu případ Paul Pogba, další důkaz neúspěšného nakládání „rudých ďáblů“ s penězi.

Fotbalista roku Schick: Pod tlakem se mi hraje lépe. Hložka jsem Leverkusenu doporučil

30. května 2022 14:21

Po osmi letech se stal českým Fotbalistou roku klasický střední útočník. Patrik Schick z německého Bayeru Leverkusen vyšperkoval svou nejlepší sezonu druhým místem v tabulce střelců bundesligy a navázal tak na Davida Lafatu. Nejlepší českou fotbalistkou se stala poprvé Andrea Stašková, která po třech sezonách opouští italský Juventus Turín a míří do Španělska.