Football Fanatics: Válka Pogbových? Už pusťte kompromitující video ven, ať je sranda

Paul Pogba

Válka bratrů Pogbových

Francouz Paul Pogba už nějaký čas představuje oblíbence pořadu Football Fanatics na CNN Prima NEWS. A Pavel, jak mu říká moderátor Mikoláš Tuček, nyní zažívá perné dny. Naplno odstartovala podivná válka mezi hvězdou Juventusu Turín a jejím bratrem – ještě nedávno také profesionálním fotbalistou – Mathiasem. Vydírání, organizovaný gang, zbraně, kompromitující video. To všechno nyní zaznívá v souvislosti s kdysi nejdražším hráčem planety.

Paul Pogba, který je známý tím, že dokáže hrát stejně tak mistrovsky jako naprosto tragicky, je ve válce se svým starším bratrem Mathiasem. Ten teď vyhrožuje „Pavlovi“, že zveřejní kompromitující video, které se má týkat třeba i Kyliana Mbappého, tedy drahého klenotu klubu Paris Saint-Germain a Pogbova spoluhráče z francouzské reprezentace.

„Až video všichni uvidí, bude to prý skandál jako blázen. Nikdo neví, co tam je. Pavel Pogba tvrdí, že žádné video neexistuje a blázen je brácha Mathias, který ho dlouhodobě vydírá právě kvůli zmiňované nahrávce. Která ale není. Chápete? Já také moc ne,“ přibližuje zašmodrchanou situaci Mikoláš Tuček v pořadu Football Fanatics.

Mathias Pogba měl dokonce s organizovaným gangem svého sourozence unést, krátkodobě ho zadržovat a vyhrožovat mu se samopalem v rukách. „Mathias ale tvrdí, že o žádných samopalech nic neví a ten gang také nesouhlasí,“ pokračuje moderátor upravenou hláškou Tomáše Ujfalušiho po (ne)slavné kauze českých fotbalistů užívajících si v hotelu Praha.

„Mě asi nejvíc zajímá Mbappé. Pogba už se zkompromitoval fotbalově dost. Ale ten šikovný, rychlý, ale zároveň strašně drzý fotbalový hejsek a samozvaný majitel PSG ještě ne. Tak už to pusťte ven, ať je sranda,“ uzavírá Tuček.

Na celou nejnovější epizodu Football Fanatics se podívejte zde:

Tagy:
Juventus Turín vydírání fotbal sport Kylian Mbappé Paul Pogba Mikoláš Tuček Football Fanatics Mathias Pogba