CNN Prima News kanibalismus

kanibalismus

Výpis příspěvků ke štítku „kanibalismus“

Když šlo o děti, nemohl jsem se s tím srovnat. Markovič před smrtí promluvil v dokumentu

22. října 2022 08:49

Zesnulý Jiří Markovič, bývalý velitel pražské mordparty, který pomohl dopadnout řadu kriminálníků, se i k vrahům podle vlastních slov snažil chovat jako k lidem. Markovič své zkušenosti přiblížil v dosud neodvysílaném dokumentu, v němž popisuje detaily z případů těch nejznámějších vrahů, které dopadl. Přiznává, že byl odpůrcem trestu smrti, až na jednu výjimku. Bezesné noci ho ale prý kvůli traumatickým zkušenostem netrápily. Legendární kriminalista zemřel 20. října.

Ruští vězni ve válce padají jako mouchy. Putin na Ukrajinu vyslal sériové vrahy i kanibala

24. září 2022 05:43

Do války na Ukrajině se ochotně zapojují i někteří přísně potrestaní zločinci, za narukování a odsloužení šesti měsíců v ruské armádě totiž budou z vězení propuštěni. Na frontu tak směřuje například muž, který se u soudu přiznal k vraždám a kanibalismu. Zrekrutovaní vězni ale podle neziskové organizace Russia Behind Barse ve válce nemají mnoho šancí přežít, chybí jim totiž výcvik.

Za vraždy a požívání jater dostal kanibal doživotí. Nemůžu jíst maso dětí pod 10 let, řekl

1. ledna 2022 00:59

Děsivý případ sektanta –⁠ kanibala má své rozuzlení. Šest let po spáchání vraždy třicetileté Jekatěriny Obuchovské a její desetileté dcery Anny soud rozhodl o doživotním vězení pro Ukrajince Sergeje Ljubenka. Spolupachatelka vraha Julija Bojkovová byla odsouzena k deseti letům vězení již dříve. Žena je za mřížemi od roku 2015, propuštěna by mohla být již za čtyři roky. O případu informoval ukrajinský web Obozrevatel.

Štědrovečerní masakr: Kanibal uřízl kadeřníkovi varlata a snědl je. Poznali se přes seznamku

29. prosince 2021 05:52

K děsivému případu došlo na Vánoce v roce 2019 v Michiganu. Mark Latunski tam zavraždil muže a snědl jeho varlata poté, co se s ním poznal skrze seznamovací aplikaci Grindr. Začátkem roku 2022 se místními přezdívaný „pojídač orgánů“ postaví znovu před soud. K brutální vraždě se přiznal. Pozůstatky 25letého kadeřníka Kevina Bacona byly nalezeny čtyři dny po spáchání hrůzného činu – visely ve skryté místnosti suterénu pachatelova domu.