CNN Prima News Kansas City Chiefs

Kansas City Chiefs

Výpis příspěvků ke štítku „Kansas City Chiefs“

Půl minuty za 150 milionů. Reklama během Super Bowlu je opět dražší, letos zazáří i Ozzy

3. února 2023 06:16

Co všechno se dá pořídit za 152 milionů korun? Spousta bytů, mnoho luxusních aut, pěkný soukromý tryskáč… Anebo také okno pro třicetisekundovou reklamu, která bude jedinkrát přehrána během letošního Super Bowlu – finále sezóny nejslavnější soutěže amerického fotbalu NFL. Propagace produktů v nejatraktivnějším vysílacím čase, kdy se dívá jen ve Spojených státech 100 milionů diváků, je tradičně extrémně propíranou kapitolou ohromné události.

Nejsoutěživější člověk světa. „Nemocný“ fenomén NFL Brady si už vydělal 5,7 miliardy

8. února 2021 12:55

Je to pouhých 324 dní, co se po 20 letech služby pro tým New England Patriots stal Tom Brady hráčem Tampy Bay Buccaneers. Krátké působení přineslo velkolepý úspěch. 43letý quarterback s floridskou organizací v noci z neděle na pondělí porazil Kansas City Chiefs a ovládl Super Bowl 55. Sám vyhrál NFL už posedmé. Status legendy se ještě prohloubil. A celkové výdělky ikony amerického fotbalu zase nabobtnaly.

Měnící se Amerika. Clevelandští Indiáni už nebudou indiáni, na vině je rasismus

14. prosince 2020 17:59

Po více než sto letech upustí slavný americký baseballový tým od své přezdívky Clevelandských indiánů. Změnou jména se snaží tým vyjít vstříc některým fanouškům, sponzorům a indiánským skupinám, kteří název považovali za nevhodný a rasistický. O vypuštění indiánů se začalo intenzivně jednat už během protestů spojených se smrtí George Floyda. Podle současného amerického prezidenta Donalda Trumpa jde o součást kampaně za „rušení kultury.“