CNN Prima News Kansas City Chiefs

Kansas City Chiefs

Výpis příspěvků ke štítku „Kansas City Chiefs“

Posun v případu masové střelby v USA: Policie zadržela i dva nezletilé, podezřívá je z útoku

Dva ze tří zadržených, kteří jsou podezřelí v případu masové střelby při oslavách Super Bowlu v USA, jsou podle policie nezletilí, informovala stanice CNN. Zhruba polovina zraněných jsou také děti. Zdravotníci na místě ošetřili a odvezli do nemocnic 22 osob, další lidé z místa utekli a lékařskou péči vyhledali sami. Podle údajů z nemocnic ze čtvrtka by mělo být raněných celkem 30.

Buď loajální, díky mně sis vydělala. Trump tlačí na popovou hvězdu Taylor Swiftovou

Že může umění značně ovlivňovat veřejné dění, je dobře známo. Příkladem budiž americká popová hvězda Taylor Swiftová. Oči Američanů se k ní dnes upírají v souvislosti s prezidentskými volbami. Exprezident Donald Trump právě na ni tlačí, aby nepodpořila současnou hlavu státu Joea Bidena. Argumentuje tím, že si za jeho administrativy Swiftová přišla na značné peníze.

Pan Nepodstatný nakročil mezi nesmrtelné. V Super Bowlu mu nakonec chybělo jen pár vteřin

Stál na straně poražených, kteří na rozdíl od soupeřů na sportovní nesmrtelnost nedosáhli. Jenže Brock Purdy se už v životě naučil, že co není dnes, může klidně přijít zítra. Přestože tomu nikdo jiný nevěří. Cesta podceňovaného amerického fotbalisty týmu San Francisco 49ers je úchvatným příběhem o tom, že v životě se nemá nic vzdávat. Ani teď, po těsné porážce v Super Bowlu s Kansas City Chiefs.

Swiftová vyhrála nad časem. Na Super Bowl přeletěla půl světa tryskáčem, aby podpořila lásku

Zpěvačka Taylor Swiftová zvládla ostře sledovaný závod s časem a jako divačka se osobně účastnila finále ligy amerického fotbalu NFL zvaného Super Bowl. Ještě 17 hodin před utkáním mezi týmy Kansas City Chiefs a San Francisco 49ers v Las Vegas přítelkyně Travise Kelceho, který hájil barvy vítězného Kansasu, koncertovala v Japonsku. Přelet soukromým tryskáčem zvládla za 12 hodin.

Zpěvačka Rihanna je znovu těhotná. Zakulacené bříško ukázala při vystoupení na Super Bowlu

Poločasovou přestávku finále ligy amerického fotbalu NFL mezi týmy Kansas City Chiefs a Philadelphia Eagles vyplnila v neděli večer superstar popu a R&B Rihanna. Barbadosko-americká zpěvačka představila v prestižní poločasové show hned několik svých největších hitů včetně písní jako Umbrella a Diamonds. Její zástupci po vystoupení oznámili, že je opět těhotná.

Půl minuty za 150 milionů. Reklama během Super Bowlu je opět dražší, letos zazáří i Ozzy

Co všechno se dá pořídit za 152 milionů korun? Spousta bytů, mnoho luxusních aut, pěkný soukromý tryskáč… Anebo také okno pro třicetisekundovou reklamu, která bude jedinkrát přehrána během letošního Super Bowlu – finále sezóny nejslavnější soutěže amerického fotbalu NFL. Propagace produktů v nejatraktivnějším vysílacím čase, kdy se dívá jen ve Spojených státech 100 milionů diváků, je tradičně extrémně propíranou kapitolou ohromné události.

Nejsoutěživější člověk světa. „Nemocný“ fenomén NFL Brady si už vydělal 5,7 miliardy

Je to pouhých 324 dní, co se po 20 letech služby pro tým New England Patriots stal Tom Brady hráčem Tampy Bay Buccaneers. Krátké působení přineslo velkolepý úspěch. 43letý quarterback s floridskou organizací v noci z neděle na pondělí porazil Kansas City Chiefs a ovládl Super Bowl 55. Sám vyhrál NFL už posedmé. Status legendy se ještě prohloubil. A celkové výdělky ikony amerického fotbalu zase nabobtnaly.

Měnící se Amerika. Clevelandští Indiáni už nebudou indiáni, na vině je rasismus

Po více než sto letech upustí slavný americký baseballový tým od své přezdívky Clevelandských indiánů. Změnou jména se snaží tým vyjít vstříc některým fanouškům, sponzorům a indiánským skupinám, kteří název považovali za nevhodný a rasistický. O vypuštění indiánů se začalo intenzivně jednat už během protestů spojených se smrtí George Floyda. Podle současného amerického prezidenta Donalda Trumpa jde o součást kampaně za „rušení kultury.“