reklama

Kate poslala Harrymu tajný vzkaz, odhalila expertka. Využila k tomu fotku svého syna

Fotka prince Louise, kterou královská rodina zveřejnila u příležitosti jeho třetích narozenin.
Zdroj: The Royal Family

Vévodkyně Kate poslala podle expertky na královskou rodinu zašifrovaný vzkaz princi Harrymu. Využít k tomu měla nový portrét prince Louise, který Kensingtonský palác zveřejnil při příležitosti jeho třetích narozenin. Skrytý význam má mít kolo, na němž malý Louis na snímku jede.

reklama

Britská královská rodina slaví narozeniny svých členů mimo jiné zveřejněním jejich nového portrétu. Specialistkou na narozeninové snímky se stala vévodkyně Kate, která ráda fotí. Pořizuje tak často momentky, které pak využívá při jubileích svých dětí. Její fotky působí mnohem přirozeněji než oficiální portréty.

K tématu

Syn prince Williama a Kate, princ Louis, oslavil třetí narozeniny v pátek a nová fotografie nemohla chybět. Za snímkem roztomilého a usmívajícího se princátka na bicyklu, který jde poprvé do mateřské školy, se ale podle komentátorky Daniely Elserové skrývá tajná šifra pro prince Harryho.

Jezdil princ jako malý na kole?

Vzkaz to přitom není zrovna příjemný. Kate chtěla prý svého švagra popíchnout kvůli jeho slovům, která pronesl v rozhovoru s Oprah Winfreyovou na začátku března. Když se ho moderátorka zeptala, co nejvíc oceňuje na svém životě mimo královskou rodinu, odpověděl: „Největší potěšení mi dělá, když můžu Archieho posadit do jeho dětské sedačky a vzít ho na projížďku na kole, což je něco, co jsem nikdy nemohl, když jsem byl malý.“

Jenže se ukázalo, že si zřejmě pamatuje věci jinak, než byly. Média zveřejnila hned několik fotek, na kterých je Harry jako dítě na kole. Právě na to měla Kate narážet novým portrétem prince Louise.

„Nevyhnutelný závěr je, že vévodkyně možná posílá svému švagrovi princi Harrymu kousavou zprávu. Může se zdát, že vévodkyně zdůrazňuje, že Harry dost možná tíhne k určitému historickému revizionismu, což je něco, co obyvatelům Kensingtonského paláce neuniklo,“ napsala Elserová pro web news.com.au.

Nový portrét prince Louise
Nový portrét prince Louise
Zdroj: The Royal Family

Harry měl normální život vždycky na dosah

Zároveň novinářka upozornila, že paparazzi fotky Kate a jejích dětí jsou vzácné, zatímco Meghan a Harryho stále někdo sleduje v hledáčku fotoaparátu. Příkladem může být případ, kdy fotografové zachytili Meghan, jak vede syna Archieho do školky v kalifornském městě Montecito. Na rozdíl od Kate, která svého syna Louise při první cestě do mateřinky vyfotila sama.

„Skrytý význam je tak jasný – všechny ty normální věci, které by Harry chtěl – třeba možnost, aby jeho děti vyrůstaly bez zásahu médií – měl vždycky na dosah. A když vyměnil Windsor za Montecito, vzdával se vlastně šance na stejnou míru svobody, kterou pro svou rodinu tak chtěl,“ uzavřela Elserová.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Do hospody i ke kadeřnici až půl roku bez testu. Česko chce změnit přístup k vyléčeným

Do hospody i ke kadeřnici až půl roku bez testu. Česko chce změnit přístup k vyléčeným

Když proděláte koronavirus, nemusíte se tři měsíce testovat. Předseda České vakcinologické společnosti Roman Chlíbek i bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula ale volají po prodloužení této „ochranné lhůty“ z 90 na 180 dní. Lidem po nemoci by to usnadnilo nejen návštěvu restaurací či kadeřnictví, ale i cestování. Podle ministra zdravotnictví Petra Arenbergera (za ANO) Česko o prodloužení intervalu uvažuje, ale čeká na jeho sjednocení s okolními státy.

Slovensko

Slovensko v červnu spustí očkování Sputnikem V. Těšte se, kdo chcete, vzkazuje Matovič

Slovensko v červnu spustí očkování Sputnikem V. Těšte se, kdo chcete, vzkazuje Matovič

Na Slovensku začnou očkovat ruskou vakcínou Sputnik V. Po úterním výroku expremiéra Igora Matoviče na sociálních sítích to ve středu oficiálně oznámil ministr zdravotnictví Vladimír Lengvarský. Ten přitom ještě v úterý tvrdil, že o zahájení vakcinace ruskou látkou nemá žádné informace. Začít by se mělo již počátkem června a vakcína bude určena lidem ve věku 18 až 60 let.

Opozice

Babišova vláda nám škodí. O nedůvěře se bude hlasovat v červnu, opozice má dost hlasů

Babišova vláda nám škodí. O nedůvěře se bude hlasovat v červnu, opozice má dost hlasů

Piráti a hnutí STAN se nakonec připojí ke koalici Spolu, aby společně vyvolali hlasování o nedůvěře vládě premiéra Andreje Babiše (ANO). Proběhnout by mělo ale až v červnu. Pro Piráty se STAN je podmínkou, že z České republiky musejí nejdřív odejít vyhoštění ruští diplomaté kvůli kauze Vrbětice. Babiš nechápe, proč by se mělo o nedůvěře hlasovat jen pár měsíců před volbami.

Superligu nepustíme, trvají na svém tři kluby. UEFA s nimi zahájila disciplinární řízení
Až příliš velký miláček. Součka před domem otravují fanoušci, chce se stěhovat
reklama
reklama
Kde udělali soudruzi z Hradu chybu? Sociální sítě zaplavily vtipy na kelímkovou pietu

Sociální sítě

Domácí zpravodajství

Za průjezd Prahou si zaplatíme. Vedení města odkleplo plán na zavedení mýta
Počty nakažených rapidně klesají. V úterý bylo o 740 případů méně než před týdnem
Další články
reklama
reklama