Kia

Výpis příspěvků ke štítku „Kia“

Nejlepší auta roku 2024 jsou všechna elektrifikovaná. Škodovka mezi nimi úplně chybí

Vybraní automobiloví novináři z celého Česka zvolili pětici finalistů, kteří se poperou o titul Auto roku 2024. Nikoho asi nepřekvapí, že všechny nominované vozy jsou nějakým způsobem elektrifikované a odpovídají nejmodernějším trendům. Po prvním kole hlasovaní postoupily modely značek Hyundai, Kia, BMW, Mercedes-Benz a Subaru. Mladoboleslavská Škoda se ankety vůbec nezúčastnila.

Veletrh čisté mobility e-SALON se blíží. Nenechte si ujít zábavu, testy a významné premiéry

Pátý ročník veletrhu čisté mobility e-SALON se blíží. Čeká vás historicky nejbohatší účast ekologické mobility. Zahájení 9. listopadu bude patřit médiím a odborníkům, pro širokou veřejnost se veletrh otevře den poté a potrvá do neděle 12. listopadu. Spoluorganizátorem akce je stejně jako v předchozích letech agentura SOLOOTIONS ze skupiny Prima.

Kia Sportage 1.6 T-GDI PHEV 4×4: Vyniká nízkou spotřebou a elegancí

Na delší cestu s benzinem, na kratší s elektřinou. Základní princip plug-in hybridů, kterých se i na českých silnicích objevuje více a více. Dostala ho také poslední generace korejského SUV Kia Sportage, která nabídne svému majiteli až 265 koní, a jde tedy o nejsilnější verzi, jaká se pro tento model dělá. Kromě samotného principu plug-in hybridu se chyby na autě hledaly těžko.