CNN Prima News konec kariéry

konec kariéry

Výpis příspěvků ke štítku „konec kariéry“

Auf Wiedersehen, Seb! Jak Vettel vyhladil tábor kritiků a stal se miláčkem fanoušků

21. listopadu 2022 06:59

Po nedělní Grand Prix formule 1 v Abú Dhabí zřejmě milionům fanoušků něco spadlo do oka. Nebo krájeli cibuli. Neloučila se pouze sezona 2023. Minimálně na nějakou dobu šlo o poslední závod pro oblíbeného smíška Daniela Ricciarda i syna Michaela Schumachera Micka. Ale především to byla definitivní tečka ikony, která jeden čas dominovala královně motorsportu. Sebastiana Vettela si však celý svět zamiloval až v době, kdy byly jeho triumfy minulostí.

Federerův „last dance“. Manželku už na kurtu nebavil, konec ovlivnila i smrt královny

23. září 2022 06:39

Tento moment už pěknou dobu visel ve vzduchu. Roger Federer v létě oslavil 41. narozeniny, soutěžní zápas hrál naposledy loni ve Wimbledonu. A teď je to tady. Tenisový velikán a nesporná legenda tohoto sportu odehraje v pátek večer závěrečné utkání kariéry. Rozloučení to bude stylové, i když body do žebříčku už žádné nepřipíše.

Potřebuji vědět, o co tady jde. Tenisového šampiona Murrayho děsí záhadné křeče

19. srpna 2022 06:55

Tenisově by měl na to, aby se na generálce před US Open v Cincinnati podíval do třetího kola. Tělo ale řeklo ne. Kvůli vyčerpání, tedy nemožnosti pobíhat na kurtu podle představ, Andy Murray britský střet s Cameronem Norriem prohrál. Trojnásobný grandslamový šampion byl po vyřazení značně zoufalý z toho, že nezná příčinu svých bolestivých křečí.

Být chlap, hraju dál, řekla končící Serena. Dělá z toho válku pohlaví, irituje novináře

12. srpna 2022 08:35

Do jedné velmi rozsáhlé tenisové kapitoly přibude už jen pár řádků. Možná největší ikona svého sportu Serena Williamsová oznámila v rozhovoru pro magazín Vogue, že má před sebou poslední týdny kariéry. Ne všem se ale líbí způsob, jakým svůj konec odůvodnila. Výhrady měl například britský novinář Kelvin MacKenzie.

Expert za devět miliard. Legendární Brady usedne za mikrofon a vydělá si víc než jako hráč

11. května 2022 19:43

Sport je jako droga, zvlášť při veleúspěšné kariéře se ho vzdává těžko. Vyprávět by o tom mohl zřejmě nejlepší hráč amerického fotbalu všech dob Tom Brady. I přes to, že mu v létě bude 45 let, zůstává závislým a stále je profesionálem. A i když by před sebou měl mít asi už opravdu poslední sezonu, v zámořské NFL se chce pohybovat nadále. U show ho udrží monstrózní nabídka americké televizní stanice Fox.

Slzy a Kvitová beze slov. Brzké loučení milované Bartyové zahýbalo s tenisovým světem

23. března 2022 11:11

Před několika týdny vstoupila do exkluzivního klubu. Když Ashleigh Bartyová vyhrála Australian Open a stala se po 44 letech první domácí šampionkou, znamenalo to, že grandslamový titul ukořistila na všech površích. Tím se z aktivních hráček může pochlubit jen Serena Williamsová. Bartyová totiž od středy patří mezi ty, které odešly do důchodu, ačkoliv jí je teprve 25 let. Překvapivé oznámení způsobilo v tenisové komunitě velké „haló“.