CNN Prima News konec kariéry

konec kariéry

Výpis příspěvků ke štítku „konec kariéry“

Třikrát a dost, potvrdil Vémola konec kariéry. Jedna výzva by ho ale z důchodu do klece vrátila

Štvanice je pro mě určitě naposledy, jsem si tím skutečně jistý. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedl zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola, a potvrdil tak i konec celé kariéry. Navzdory těmto slovům prozradil výzvu, který by ho z důchodu do klece opět vrátila. Je si jistý, že v sobotním zápase zvítězí. „Jak mohu prohrát na eventu, kde mám celou rodinu a fanoušky. To je legální doping,“ prohlásil bijec.

Brady skončil „nadobro“, přesto se chystá podpis nové smlouvy. Má se rozloučit jako Patriot

Znovu po roce sportovní legenda legend ukončila kariéru. Velikán amerického fotbalu Tom Brady se dušoval, jak se tentokrát přesouvá do důchodu nadobro, teď americká CNN informuje, že je blízko podepsání nového kontraktu. Pokud vše klapne, půjde jen o formální záležitost. Skoro 20 let strávil sedminásobný vítěz Super Bowlu v organizaci New England Patriots a ta si přeje, aby se nejslavnější quarterback rozloučil jako její hráč.

Auf Wiedersehen, Seb! Jak Vettel vyhladil tábor kritiků a stal se miláčkem fanoušků

Po nedělní Grand Prix formule 1 v Abú Dhabí zřejmě milionům fanoušků něco spadlo do oka. Nebo krájeli cibuli. Neloučila se pouze sezona 2023. Minimálně na nějakou dobu šlo o poslední závod pro oblíbeného smíška Daniela Ricciarda i syna Michaela Schumachera Micka. Ale především to byla definitivní tečka ikony, která jeden čas dominovala královně motorsportu. Sebastiana Vettela si však celý svět zamiloval až v době, kdy byly jeho triumfy minulostí.

Potřebuji vědět, o co tady jde. Tenisového šampiona Murrayho děsí záhadné křeče

Tenisově by měl na to, aby se na generálce před US Open v Cincinnati podíval do třetího kola. Tělo ale řeklo ne. Kvůli vyčerpání, tedy nemožnosti pobíhat na kurtu podle představ, Andy Murray britský střet s Cameronem Norriem prohrál. Trojnásobný grandslamový šampion byl po vyřazení značně zoufalý z toho, že nezná příčinu svých bolestivých křečí.