reklama
CNN Prima News konec kariéry

konec kariéry

Výpis příspěvků ke štítku „konec kariéry“

Nic netrvá věčně. Federerovi už zřejmě nevoní ani tráva, přinese Wimbledon konec éry?

Federer je legendou se zvláště speciálním statusem v německém Halle. Na travnatém kurtu v Severním Porýní – Vestfálsku vybojoval 10 titulů a ve městě po něm dokonce pojmenovali jednu z ulic. Na nejslavnějším turnaji na trávě Wimbledonu slavil osm z celkových svých 20 grandslamových trofejí. Zkrátka zelený dvorec svědčí Federerovi nejvíce. Nebo svědčil?

Miláček i „hovado“ končí. Jaké průšvihy provázely kariéru fotbalisty Limberského?

Fotbalista David Limberský v 37 letech oznámil ve středu konec úspěšné kariéry. Ve Viktorii Plzeň se odchovanec stal miláčkem a klubovou legendou, která byla jedním ze základních stavebních kamenů nejlepší éry Západočechů. Dost často se ale do médií dostával skrze jiné záležitosti než standardní nadprůměrné výkony na hřišti. Připomeňte si, čím vším „Limba“ proslul.

Svéráz fotbalových trávníků se loučí. David Limberský ukončil ve 37 letech kariéru

Jeden z nejlepších českých levých obránců posledních let David Limberský ukončil kariéru. Zahrál si i za Spartu Praha, ale naprostou většinu aktivní fotbalové kariéry strávil v dresu Viktorie Plzeň, která ho také vychovala. Na hřišti rychlostně exceloval, byl považován za velkého dříče, fanoušci si pamatují i jeho bájnou šajtli, ale také několik průšvihů včetně slavné nasimulované penalty a bouračky v opilosti.

Emoce Báře pomáhaly i škodily. Její pracovitost byla obdivuhodná, říká Pála o Strýcové

Jednou z osob, která tenistku Barboru Strýcovou zná více než dobře, je kapitán české fedcupové reprezentace Petr Pála. Pod jeho dohledem pomohla hráčka, jež v úterý oznámila konec kariéry, hned k pěti triumfům v reprezentační soutěži. „Při jejích zápasech bylo vidět úplně vše. Ale i proto se fanoušci chodili na Báru dívat – viděli pozitivní i negativní emoce,“ říká o wimbledonské šampionce ze čtyřhry Pála.

Emoce, nespoutanost a nevídaná bojovnost. Taková byla kariéra loučící se Strýcové

Ďáblice, která na kurtu nechává naplno i za občasného použití peprných slov promlouvat své emoce, ale zároveň malá velká bojovnice, jež nevypustí jediný míček. I pro její bezprostřednost si fanoušci za dlouhá léta Barboru Strýcovou oblíbili. Teď se tenisoví příznivci musí smířit s tím, že bývalá světová jednička v deblu „bílý sport“ opouští. Projděte si v galerii zajímavé okamžiky z kariéry 35leté loučící se hráčky.

Být vzorem pro ostatní? Krásné. Rozlučka byla emotivní i bez diváků, říká Moravec

Předminulý víkend naposledy v rámci kariéry vyslal na 50 metrů vzdálený terč několik ran z malorážky, pak dojel do cíle, kde na něj čekalo překvapení – manželka a dvě děti. Ondřej Moravec se slzami v očích ukončil dlouhou etapu svého života. Během ní naučil tuzemské publikum milovat biatlon. „Sport je to ve finále pořád stejný, ale český divák ho dříve úplně neznal,“ uvedla v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS ikona, která zazářila zejména na olympijských hrách v Soči.

Milovala utopence, prozradil na Hegerovou Kopta. Ukázal její poslední vzkaz

Vašku, zdravím, pamatuji si vás nahatýho. Herec Václav Kopta během vzpomínek na zesnulou zpěvačku Hanu Hegerovou ukázal poslední vzkaz, který mu královna českého šansonu poslala v roce 2016. Kopta se s Hegerovou seznámil díky otci Pavlovi, který zpěvačce psal dlouhá léta slova k písním. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS herec prozradil, že Hegerová byla při schvalování textů neústupná a měla ráda utopence.

Moravec není jediný. Z biatlonu odchází olympijský šampion a mistr světa

Německý biatlonista Arnd Peiffer ukončil po 13 letech ve Světovém poháru kariéru. Pětinásobný mistr světa a olympijský vítěz z Pchjongčchangu to oznámil v úterý. Z rodinných důvodů už ani neodcestuje na závěrečný podnik sezony do švédského Östersundu. Do sportovního „důchodu“ tak zamířil stejně jako Ondřej Moravec po závodech v Novém Městě na Moravě.

reklama