CNN Prima News konspirace

konspirace

Výpis příspěvků ke štítku „konspirace“

Mrazivá poslední slova: Unikl dopis na rozloučenou vraha z Bratislavy. Píše o záhadné ženě

17. října 2022 19:41

Na veřejnost unikl dopis na rozloučenou Juraje K., který minulý týden ve středu zastřelil před bratislavským LGBT+ barem dva lidi a jednoho člověka zranil. Psaní objevili policisté jen pár hodin po odhalení pachatele. Vrah v něm píše o svých emocích, důvodech, které ho k činu vedly, a zmiňuje se i o ženě, do které byl zamilovaný.

Konspirátoři po sjezdu onemocněli covidem. Myslí si, že šlo o útok biologickou zbraní

28. prosince 2021 12:19

V texaském Dallasu se v prosinci konala velká konference ReAwaken America, na kterou dorazili mnozí konspirátoři a příznivci nejrůznějších bizarních společenských a politických teorií. Řada z nich brojila proti očkování či popírala existenci koronaviru. Přitom se mnozí lidé na akci zřejmě covidem nakazili, pro dušnost a teplotu si ale našli jiné vysvětlení – mělo jít o útok antraxem.

Jsem zlý na autory dezinformací. Ničí celé rodiny, říká primář covidária v Opavě

25. listopadu 2021 05:29

Primář infekčního oddělení Slezské nemocnice v Opavě Petr Kümpel (64) nesnáší autory antivakcinačních konspirací, kteří už na hřbitovy předčasně poslali obrovské množství lidí. A nesčetně rodin tak učinili nešťastnými. „Netuším, zda je vůbec hlodá svědomí,“ přemítá primář v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Covid podle něho může trápit lidstvo i deset let, vakcinaci však považuje za jeden z největších výdobytků moderní medicíny.

Konspirátoři zneužívají tragickou smrt Petra Kellnera. Šíří o něm bizarní teorie

11. dubna 2021 05:47

Se smrtí nejbohatšího Čecha a investora Petra Kellnera se na internetu začala šířit řada konspiračních teorií. Někteří tvrdí, že Kellner svou smrt nafingoval, aby se mohl stáhnout do ústraní. Příznivci konspiračních teorií QAnon však přišli i s bizarnějším tvrzením. Podle nich nebyla smrt investora náhodná, navíc měl patřit do sekty uctívačů satana. Důkazy ale konspirátoři nemají žádné. S informací přišel web populárního časopisu Newsweek.

Masivní výpadek proudu uvrhl do tmy velkou část Pákistánu. Nesvítí Karáčí či Péšávar

9. ledna 2021 21:23

Bez proudu se ocitla velká část Pákistánu. V zemi žije na 216 milionů obyvatel. Nesvítí ani velká města. Podle tamních médií bude obnova trvat několik hodin. Co poruchu způsobilo, zatím není zřejmé. Podle agentury Reuters vláda vyzvala obyvatele, aby zachovali klid. Zasaženo je podle médií například Karáčí, Láhaur, Péšávar či Islámábád.

Vakcína vpraví do těla mikročipy. Facebook zatrhne rozšířené konspirace o očkování

3. prosince 2020 22:08

Největší sociální síť Facebook bude zakrátko systematicky mazat příspěvky, ve kterých uživatelé propagují rozšířené fámy o chystaném očkování na koronavirus. Mezi nejrozšířenější konspirace patří tvrzení, že injekce vpraví do těla krom protilátek také mikročipy, pomocí kterých budou občany ovládat světové elity.