CNN Prima News kostýmy

kostýmy

Výpis příspěvků ke štítku „kostýmy“

Kostýmy penisů a nafukovací panny v oblíbené destinaci Čechů končí. Místní tvrdě zakročili

Oblíbené katalánské letovisko Platja d’Aro na pobřeží Costa Brava zakázalo kostýmy pánských přirození a nafukovací panny, informovalo zpravodajství CNN. Za porušení nové vyhlášky hrozí pokuty ve výši až 37 tisíc korun. Letovisko, v němž žije zhruba 12 500 obyvatel, je populární zejména jako destinace pro rozlučky se svobodou. Za jeden letní víkend navštíví podle britského deníku The Guardian přímořské město až 300 tisíc lidí.

Už žádná pánská přirození v centru Prahy. Radní chtějí zakázat pohoršující kostýmy

Hrozí konec plameňáků a pánských přirození v ulicích vnitřní Prahy. Různé pohoršující kostýmy se tu objevují převážně v turistické sezoně a mají sloužit jako zábavné zpestření rozluček se svobodou. Radní Prahy 1 chtějí ale kostýmy zakázat, protože jsou podle nich nevkusné a vulgární. Ne všichni však další regulaci v centru hlavního města vítají.

Párty pávice Klumové: Polonahá dcera Leni i švagr jednorožec. Nejvíce oslnila Muskova matka

I letos modelka Heidi Klumová přichystala na Halloween velkolepý večírek. A opět se jí podařilo překvapit, když dorazila v originálním kostýmu páva – aby byl převlek perfektní, asistovalo jí několik profesionálních tanečníků. Mnohé oči se pak upřely na její dceru Leni ve velmi odvážném oblečku. Největší pozornost na sebe ovšem strhla matka podnikatele Elona Muska Maye. Ta se navlékla do stříbrného overalu a vypadala skvostně.

Naši medvědi nejsou převlečení lidé. Čínská zoo odráží fámy, že hloupě klame návštěvníky

Zoologická zahrada v čínském Chang-čou se důrazně ohradila proti nařčení, že její medvědi jsou ve skutečnosti herci v kostýmech. Aféru vyvolalo virální video šelmy, jejíž pohyby podle mnohých působí podezřele lidsky. Jedná se však o medvěda malajského, jehož vzezření je velmi specifické. V Číně se už dříve řešil skandál, kdy se zoologické zahrady údajně pokoušely vydávat obyčejné domácí mazlíčky za exotická zvířata. Zřejmě i proto vydala instituce oficiální prohlášení, při jehož čtení si mnozí vybaví Vladimíra Menšíka, který se v roli Matěje převlékal kvůli pověsti svého prince za medvěda v pohádce Jak se budí princezny.

Soutěžte o rodinné vstupné na Královské stříbření Kutné Hory

Do Kutné Hory poslední červnový víkend opět zavítá král Václav IV.! Do historického města se po tříleté pauze opět vrací oblíbené Královské stříbření, které návštěvníky přenese zpět do roku 1403. Nebude chybět několik velkolepých průvodů, úchvatné historické kostýmy, rytířská klání, turnaj na koních, středověké tance, dobová hudba, ukázky řemesel i dobové tržiště. A můžete u toho být i vy. Máme pro vás rodinné vstupné na sobotu i neděli.

Muž vešel do vlaku v kostýmu Jokera a založil požár. Prý chtěl být odsouzen k smrti

Policie v Japonsku zatkla muže, který v neděli večer zaútočil nožem na cestující ve vlaku v Tokiu a zranil nejméně 10 lidí. Jedna z obětí je ve vážném stavu, informovala agentura Kjódó. Útočník v převleku Jokera navíc podle dalších japonských médií založil pomocí hořlaviny v jednom z vagonů oheň, a způsobil tak mezi pasažéry paniku. Prý chtěl zabíjet, „aby mohl být odsouzený k smrti“.

Vějíř a česko-japonský lidový kroj. V čem nastoupí sportovci na olympiádě v Tokiu?

Tisíce kytek a gymnastických figur ozdobí oblečení českých olympioniků na zahájení her v Tokiu. Právě ty totiž tvoří vzor modrotisku, který je jedním ze základních prvků kolekce. Základními barvami se staly modrá a bílá a jak sama autorka kolekce přiznala, inspirovala se také lidovými kroji. Součástí kolekce jsou pak doplňky, které byly při minulých olympijských hrách populární u veřejnosti. Tentokrát jsou to vějíř a taška.