reklama

Koukalová: Při focení jsem se nestyděla. Sportovci neberou nahotu tak vážně

Gabriela Koukalová se neváhala svléknout pro dobrou věc. Někdejší hvězda světového biatlonu a současná moderátorka pořadu Showtime na Primě a CNN Prima NEWS Gabriela Koukalová nafotila charitativní kalendář a objevila se i v novém vydání časopisu Playboy. Nahota jí prý nevadila a při focení se nestyděla, prozradila Koukalová v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

reklama

Výtěžek z prodeje kalendáře zamíří do Fondu Gábi v rámci nadace Konta Bariéry na podporu lidí s poruchami příjmu potravy. Koukalová do focení šla především proto, že chtěla spojit „krásné s užitečným“. „Poslední dva roky se snažím věnovat svému charitativnímu projektu Gábi a v současné době je poměrně náročné shánět do fondu peníze. Tak mě napadlo, proč neudělat něco, co může mít přesah i pro dobročinné účely,“ sdělila televizi CNN Prima NEWS.

Bývalá biatlonistka také prozradila, že se při focení nestyděla odhalit. Z části proto, že za hledáčkem stála fotografka Lenka Hatašová. „Když máte šikovnou fotografku, není to tak úplně těžké. Zároveň jsem Lenku znala už z minulosti, což mi taky pomohlo. Mám také pocit, že lidé ze sportovního prostředí neberou nahotu až tak vážně. Převlékají se před sebou před tréninkem i po něm,“ uvedla Koukalová.

Současně si ale moderátorka pořadu Showtime nemyslí, že by kalendář byl výrazně odvážný. Dokonce ho podle jejích slov přijali s klidem i doma. „Naši nejsou tak konzervativní, rodiče to skousli. Nejdřív asi měli strach, že to bude kdovíco, protože když si představíte titulku Playboye, jedná se o nahotu. Možná se báli, že to bude mnohem odvážnější, než výsledek je,“ řekla.

Hatašovou prý přístup a nadání biatlonové hvězdy potěšily. „Překvapil mě Gábinin talent být modelkou. Pro fotografa je velká úleva, když osobnost nabízí pozice, se kterými si fotograf nemusí dělat práci,“ zhodnotila.

Na večeři s Gabrielou za 55 555 korun

Fotografka zároveň dodala, že hlavním prvkem Gabrieliných odvážných snímků je světlo. „Jsou nasvícené specifickým způsobem, dal by se označit za můj styl. Je to decentní, intimní atmosféra vymalovaná světlem a stínem,“ popsala Hatašová.

Limitovaná edice kalendáře je dostupná i na platformě Hithit. „Velmi mě to těší, jsem zavázaná a vděčná každému, kdo se rozhodl přispět. Má to pro mě velkou váhu a věřím, že dobra, které se za to vykoná, bude spousta,“ prohlásila Koukalová.

Na platformě si zájemci mohou za 55 555 korun koupit také večeři s Gabrielou Koukalovou. „Napadlo mě to jako jednu z variant. Jsem ráda, že o to je zájem a našli se odvážlivci, kteří by si se mnou troufli vyrazit na večeři,“ smála se Gábina a dodala, že doufá, že na večeři si příjemně popovídají.

Sama Koukalová během sportovní kariéry bojovala s poruchami příjmu potravy. Proto se také rozhodla založit Fond Gábi, který má lidem trpícím stejným onemocněním pomáhat. „Nebyla to vůbec příjemná zkušenost. Tak jsem se rozhodla, že chci pomáhat lidem, kteří také bojují s těmito problémy,“ dodala bývalá biatlonistka.

Zároveň prozradila, jaké budou její letošní svátky. „Obrovsky se těším, za svůj život jsem Vánoc doma moc nezažila. Těším se na to, že je strávíme v poklidu v kruhu rodiny. Myslím, že to je maximum, co nám stačí ke štěstí,“ řekla Koukalová.

Tagy:
moderátorka nahota Playboy focení Gabriela Koukalová biatlonistka charitativní kalendář Lenka Hatašová
Babiš ho označil za doktora Smrt. Bývalý náměstek Černý na promořování trvá
Koronavirus

Babiš ho označil za doktora Smrt. Bývalý náměstek Černý na promořování trvá

Jediná cesta k ukončení pandemie koronaviru je imunizace společnosti, tedy její promoření nebo očkování, trvá na svém bývalý náměstek ministra zdravotnictví Vladimír Černý. Uvedl to v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Minulý týden ho premiér Andrej Babiš označil za „doktora Smrt“. Pokud šéf vlády bude v takových výrocích pokračovat, je Černý připraven se bránit.

ON-LINE: Čtvrtý den olympiády. Krejčíková je v osmifinále, porazila mladou Kanaďanku
OH 2021

ON-LINE: Čtvrtý den olympiády. Krejčíková je v osmifinále, porazila mladou Kanaďanku

Na olympijských hrách v Tokiu v pondělí budou ve hře i české medailové naděje. K favoritům podle dosavadních výsledků sezony patří biker Ondřej Cink i kanoista Lukáš Rohan ve vodním slalomu. Brokový střelec Jakub Tomeček má nadějně rozjetou soutěž ve skeetu. Tenistka Barbora Krejčíková postoupila do osmifinále, když porazila osmnáctiletou Kanaďanku Leylah Fernandezovou 6:2, 6:4.

Farář světil auta, aby řidiče nepotkalo neštěstí. Sám zázrakem přežil havárku

Boha ale i patrona šoférů svatého Kryštofa poprosil v neděli o přímluvu ostravský farář Krzysztof Szewczyk, když požehnal cestovním vozům, nadupaným motorkám, dodávkám i bicyklům. „Ať nikoho nepotká neštěstí, nezastaví žádná překážka a ve zdraví se dostanou tam, kam směřují,“ modlil se za řidiče. Sám zažil na dálnici zázrak. „Chytil mě mikrospánek, auto úplně zničené, nic se mi přitom nestalo.“

V pražské Uhříněvsi hořela hala, slyšet byly silné exploze. Škoda je přes sto milionů

Aktualizováno

V pražské Uhříněvsi hořela skladovací hala o ploše 10 krát 30 metrů. Kvůli většímu počtu zasahujících jednotek hasičů byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Podle informací CNN Prima NEWS byly na místě slyšet silné exploze, k vidění byl také veliký dým. Došlo k destrukci střešní konstrukce a částečnému zřícení boční stěny haly. Odhad škody je více než sto milionů korun. Příčinu vyšetřuje hasičský a policejní vyšetřovatel.

Výstraha meteorologů před velmi silnými bouřemi trvá. Na Plzeňsku hrozí povodně

Aktualizováno

Sobotní výstraha, kterou v neděli dopoledne upřesnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ), varuje před velmi silnými bouřkami, krupobitím a povodněmi. V neděli se bouře mohou na území celé České republiky vyskytnout především od 15 hodin do večera. Teploty budou letní, od 23 do 28 stupňů Celsia, místy vyšplhají až k třicítce. Pro Plzeňsko platí povodňová pohotovost.

reklama

Domácí zpravodajství

Nefunkční toalety a nehorázný nepořádek, kritizují Češi podmínky ve vlaku do Chorvatska

Cesta vlakem na dovolenou do Chorvatska se některým turistům změnila ve velmi nepříjemný zážitek. Cestující si nestěžovali pouze na mnohahodinová zpoždění, ale také na kvalitu nabízených služeb ve vlacích společnosti Regiojet. Barbora, která k Jadranu cestovala, upozornila CNN Prima NEWS na nefunkční toalety a také na značný nepořádek ve vlacích. Dopravce se za způsobené problémy omluvil.

Celebrity ve službách politiků. Komu dělají reklamu Jágr, Čtvrtníček nebo Klus?

S kuřetem nebo u slivovice. Tak se nechal v minulých letech vidět po boku premiéra Andreje Babiše hvězdný hokejista Jaromír Jágr. A ani letos nebude o celebrity ve službách politiků nouze. Jako první se svou nákloností pochlubil herec a satirik Petr Čtvrtníček. Koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) připravuje volební spoty, ve kterých sám účinkuje. Jágr se Čtvrtníčkem v tom ale nejsou sami. Kdo další propůjčil svůj obličej a jméno politikům?

Prymula: Kdo nakazil olympioniky zjistit lze. Zas tak moc kontaktů v letadle nebylo

Česká republika se ještě před začátkem letní olympiády v Tokiu „proslavila“ několika nakaženými sportovci, z nichž někteří už jistě do průběhu her nezasáhnou. Za zdroj nákazy bývá označován lékař výpravy Vlastimil Voráček, který to ale odmítá. Podle bývalého ministra zdravotnictví Romana Prymuly však „pacienta nula“ vystopovat lze. Uvedl to v nedělních Zprávách PLUS na CNN Prima NEWS.

reklama