reklama

Koukalová: Při focení jsem se nestyděla. Sportovci neberou nahotu tak vážně

Gabriela Koukalová se neváhala svléknout pro dobrou věc. Někdejší hvězda světového biatlonu a současná moderátorka pořadu Showtime na Primě a CNN Prima NEWS Gabriela Koukalová nafotila charitativní kalendář a objevila se i v novém vydání časopisu Playboy. Nahota jí prý nevadila a při focení se nestyděla, prozradila Koukalová v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

reklama

Výtěžek z prodeje kalendáře zamíří do Fondu Gábi v rámci nadace Konta Bariéry na podporu lidí s poruchami příjmu potravy. Koukalová do focení šla především proto, že chtěla spojit „krásné s užitečným“. „Poslední dva roky se snažím věnovat svému charitativnímu projektu Gábi a v současné době je poměrně náročné shánět do fondu peníze. Tak mě napadlo, proč neudělat něco, co může mít přesah i pro dobročinné účely,“ sdělila televizi CNN Prima NEWS.

Bývalá biatlonistka také prozradila, že se při focení nestyděla odhalit. Z části proto, že za hledáčkem stála fotografka Lenka Hatašová. „Když máte šikovnou fotografku, není to tak úplně těžké. Zároveň jsem Lenku znala už z minulosti, což mi taky pomohlo. Mám také pocit, že lidé ze sportovního prostředí neberou nahotu až tak vážně. Převlékají se před sebou před tréninkem i po něm,“ uvedla Koukalová.

K tématu

Současně si ale moderátorka pořadu Showtime nemyslí, že by kalendář byl výrazně odvážný. Dokonce ho podle jejích slov přijali s klidem i doma. „Naši nejsou tak konzervativní, rodiče to skousli. Nejdřív asi měli strach, že to bude kdovíco, protože když si představíte titulku Playboye, jedná se o nahotu. Možná se báli, že to bude mnohem odvážnější, než výsledek je,“ řekla.

Hatašovou prý přístup a nadání biatlonové hvězdy potěšily. „Překvapil mě Gábinin talent být modelkou. Pro fotografa je velká úleva, když osobnost nabízí pozice, se kterými si fotograf nemusí dělat práci,“ zhodnotila.

Na večeři s Gabrielou za 55 555 korun

Fotografka zároveň dodala, že hlavním prvkem Gabrieliných odvážných snímků je světlo. „Jsou nasvícené specifickým způsobem, dal by se označit za můj styl. Je to decentní, intimní atmosféra vymalovaná světlem a stínem,“ popsala Hatašová.

Limitovaná edice kalendáře je dostupná i na platformě Hithit. „Velmi mě to těší, jsem zavázaná a vděčná každému, kdo se rozhodl přispět. Má to pro mě velkou váhu a věřím, že dobra, které se za to vykoná, bude spousta,“ prohlásila Koukalová.

K tématu

Na platformě si zájemci mohou za 55 555 korun koupit také večeři s Gabrielou Koukalovou. „Napadlo mě to jako jednu z variant. Jsem ráda, že o to je zájem a našli se odvážlivci, kteří by si se mnou troufli vyrazit na večeři,“ smála se Gábina a dodala, že doufá, že na večeři si příjemně popovídají.

Sama Koukalová během sportovní kariéry bojovala s poruchami příjmu potravy. Proto se také rozhodla založit Fond Gábi, který má lidem trpícím stejným onemocněním pomáhat. „Nebyla to vůbec příjemná zkušenost. Tak jsem se rozhodla, že chci pomáhat lidem, kteří také bojují s těmito problémy,“ dodala bývalá biatlonistka.

Zároveň prozradila, jaké budou její letošní svátky. „Obrovsky se těším, za svůj život jsem Vánoc doma moc nezažila. Těším se na to, že je strávíme v poklidu v kruhu rodiny. Myslím, že to je maximum, co nám stačí ke štěstí,“ řekla Koukalová.

Tagy: moderátorka nahota Playboy focení Gabriela Koukalová biatlonistka charitativní kalendář Lenka Hatašová

Další hlavní zprávy

Politika

Rakev a koňský povoz. Desítky lidí přišly před dům Blatného demonstrovat proti opatřením

Rakev a koňský povoz. Desítky lidí přišly před dům Blatného demonstrovat proti opatřením

Desítky lidí s transparenty, českými i černými vlajkami, koňmi a rakví se v sobotu odpoledne vydaly k domu ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) v Jinačovicích na Brněnsku. Účastníci akce protestovali proti vládním opatřením a protiepidemickému systému (PES), který vnímají jako nesmyslný. Opatření decimují ekonomiku, a i přesto počet nakažených koronavirem stále roste, řekl novinářům organizátor akce Tomáš Franzki.

Koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Mutací koronaviru začíná přibývat. Odkud pochází a které jsou nakažlivější

PŘEHLEDNĚ: Mutací koronaviru začíná přibývat. Odkud pochází a které jsou nakažlivější

Nové mutace koronaviru se začínají rozšiřovat po celém světě a najdou se státy, které už kvůli obavám z nové varianty začínají rušit například lety z rizikových zemí. Odborníci odhadují, že i když je mnoho mutací nakažlivějších než původní typ, vakcína by na ně měla zabírat. Podle některých expertů už SARS-CoV-2 dokázal zmutovat více než tisíckrát, potvrzena je ale zatím necelá desítka čerstvě objevených proměn nemoci COVID-19. Do Česka zatím dorazila mutace s označením „britská“.

Auto

Jako by nebyly: Přísné emisní limity EU neplní nikdo, pokuty zaplatí zákazníci

Jako by nebyly: Přísné emisní limity EU neplní nikdo, pokuty zaplatí zákazníci

Navzdory masivní podpoře prodeje nízkoemisních aut se až na jednu výjimku ani jednomu výrobci nepodařilo za prvních deset měsíců loňského roku splnit požadovaný flotilový limit vypouštěných emisí CO2. Uvádí to agentura JATO Dynamic. Za každý nadlimitní gram u vyrobeného auta budou přitom muset automobilky zaplatit 95 eur do bruselské pokladny.

Dvouletá holčička poráží covidový syndrom. Brzy by mohla být z nemocnice doma
Lopraisova omluva nezabrala. Nejsme kusy masa, vzkazují šestnáctileté dívky
Slovensko letos předstihne Česko ve výstavbě dálnic o více než 11 kilometrů
Babiš očkování předstíral, říkají Romové z Vítkovic a odmítají vakcínu
Babiš navrhne Dzurillu na státní vyznamenání. Registrační systém prý funguje dobře
Němci sáňkují u bývalého koncentračního tábora. Nepřijatelné, zuří ředitel památníku
Tři nadané tanečnice přišly nečekaně o otce. Maminka Nikol se bojí, že ztratí i domov
reklama
reklama
Po vakcíně zemřelo v Norsku 23 lidí. Pro vážně nemocné může být fatální, tvrdí institut

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Zima pokračuje. Česko čeká mrazivý víkend, přes noc bude až −18 °C
Jak to muselo vypadat v době, kdy se zapálil, zavzpomínal Vystrčil na Palacha
Další články
reklama
reklama