reklama

Koukalová: Při focení jsem se nestyděla. Sportovci neberou nahotu tak vážně

Gabriela Koukalová se neváhala svléknout pro dobrou věc. Někdejší hvězda světového biatlonu a současná moderátorka pořadu Showtime na Primě a CNN Prima NEWS Gabriela Koukalová nafotila charitativní kalendář a objevila se i v novém vydání časopisu Playboy. Nahota jí prý nevadila a při focení se nestyděla, prozradila Koukalová v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

reklama

Výtěžek z prodeje kalendáře zamíří do Fondu Gábi v rámci nadace Konta Bariéry na podporu lidí s poruchami příjmu potravy. Koukalová do focení šla především proto, že chtěla spojit „krásné s užitečným“. „Poslední dva roky se snažím věnovat svému charitativnímu projektu Gábi a v současné době je poměrně náročné shánět do fondu peníze. Tak mě napadlo, proč neudělat něco, co může mít přesah i pro dobročinné účely,“ sdělila televizi CNN Prima NEWS.

Bývalá biatlonistka také prozradila, že se při focení nestyděla odhalit. Z části proto, že za hledáčkem stála fotografka Lenka Hatašová. „Když máte šikovnou fotografku, není to tak úplně těžké. Zároveň jsem Lenku znala už z minulosti, což mi taky pomohlo. Mám také pocit, že lidé ze sportovního prostředí neberou nahotu až tak vážně. Převlékají se před sebou před tréninkem i po něm,“ uvedla Koukalová.

Současně si ale moderátorka pořadu Showtime nemyslí, že by kalendář byl výrazně odvážný. Dokonce ho podle jejích slov přijali s klidem i doma. „Naši nejsou tak konzervativní, rodiče to skousli. Nejdřív asi měli strach, že to bude kdovíco, protože když si představíte titulku Playboye, jedná se o nahotu. Možná se báli, že to bude mnohem odvážnější, než výsledek je,“ řekla.

Hatašovou prý přístup a nadání biatlonové hvězdy potěšily. „Překvapil mě Gábinin talent být modelkou. Pro fotografa je velká úleva, když osobnost nabízí pozice, se kterými si fotograf nemusí dělat práci,“ zhodnotila.

Na večeři s Gabrielou za 55 555 korun

Fotografka zároveň dodala, že hlavním prvkem Gabrieliných odvážných snímků je světlo. „Jsou nasvícené specifickým způsobem, dal by se označit za můj styl. Je to decentní, intimní atmosféra vymalovaná světlem a stínem,“ popsala Hatašová.

Limitovaná edice kalendáře je dostupná i na platformě Hithit. „Velmi mě to těší, jsem zavázaná a vděčná každému, kdo se rozhodl přispět. Má to pro mě velkou váhu a věřím, že dobra, které se za to vykoná, bude spousta,“ prohlásila Koukalová.

Na platformě si zájemci mohou za 55 555 korun koupit také večeři s Gabrielou Koukalovou. „Napadlo mě to jako jednu z variant. Jsem ráda, že o to je zájem a našli se odvážlivci, kteří by si se mnou troufli vyrazit na večeři,“ smála se Gábina a dodala, že doufá, že na večeři si příjemně popovídají.

Sama Koukalová během sportovní kariéry bojovala s poruchami příjmu potravy. Proto se také rozhodla založit Fond Gábi, který má lidem trpícím stejným onemocněním pomáhat. „Nebyla to vůbec příjemná zkušenost. Tak jsem se rozhodla, že chci pomáhat lidem, kteří také bojují s těmito problémy,“ dodala bývalá biatlonistka.

Zároveň prozradila, jaké budou její letošní svátky. „Obrovsky se těším, za svůj život jsem Vánoc doma moc nezažila. Těším se na to, že je strávíme v poklidu v kruhu rodiny. Myslím, že to je maximum, co nám stačí ke štěstí,“ řekla Koukalová.

Tagy:
moderátorka nahota Playboy focení Gabriela Koukalová biatlonistka charitativní kalendář Lenka Hatašová

Hlavní zprávy

Vojtěch čelí trestnímu oznámení. Z Chytré karantény údajně odtekly stovky milionů
Koronavirus

Vojtěch čelí trestnímu oznámení. Z Chytré karantény údajně odtekly stovky milionů

Skupina právníků Pro Libertate podala trestní oznámení na ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (ANO), hlavní hygieničku Pavlu Svrčinovou i její předchůdkyni Jarmilu Rážovou. Tvrdí, že projekt Chytrá karanténa měla umožnit soukromým firmám zpronevěřit miliony korun. Ministerstvo zdravotnictví to považuje za nesmysl a odkazuje se na kontroly Nejvyššího kontrolního úřadu.

Těžký boj s autismem českého atleta. Zažil šikanu a dvacetkrát se pokusil o sebevraždu

Když běžím, nepřemýšlím. Když nepřemýšlím, je mi dobře. Tato slova řekl webu Bez frází český atlet Jiří Pavel Češka, pro kterého je sport cestou, jak uniknout depresím, kterými trpí kvůli Aspergerovu syndromu – poruše autistického spektra. Dlouho mu nikdo diagnózu nesdělil, proto se v minulosti dost natrápil. Až tak, že se přibližně dvacetkrát pokusil o sebevraždu.

Pistoli měli doma volně v šuplíku. Rodiče střelce z Michiganu čelí obvinění ze zabití

Rodiče 15letého Ethana Crumbleyho, kterého policie považuje za pachatele úterní smrtící střelby na střední škole v americkém státě Michigan, čelí obvinění ze čtyřnásobného neúmyslného zabití. Okresní prokuratura v pátek oznámila jejich stíhání s tím, že pistoli použitou při útoku uchovávali doma v nezamčeném šuplíku. Jejich chování podle prokurátorky dalece překračuje nedbalost.

Po covidové party v Norsku je přes 50 nakažených. Úřady se děsí, že jde o mutaci omikron

Výskyt nové varianty koronaviru s názvem omikron potvrzují další a další státy po celém světě. Podezření na obří ohnisko mají v Norsku. Jeden z účastníků firemní akce pro desítky lidí měl pozitivní PCR test, přičemž laboratoře vyloučily, že by se jednalo o mutaci delta. Od něj se pak zřejmě nakazili další. Situace v menším měřítku připomíná loňskou kauzu z pražského baru Techtle Mechtle.

Pochybuji, že Mikuláš bude mít respirátor. Vojtěch nedoporučil návštěvy během nadílky

Ministerstvo zdravotnictví chystá protiepidemická doporučení, kterými by se lidé měli řídit během vánočních svátků. Šéf resortu Adam Vojtěch (za ANO) to zmínil během páteční tiskové konference. Tam mimo jiné potvrdil, že vláda hodlá zavést povinné očkování pro lidi starší 60 let a další vybrané skupiny. Vojtěch během brífinku také označil za nežádoucí obvyklé návštěvy Mikulášů, andělů a čertů v domácnostech.

Víkend ve znamení sněhu a silného větru. Meteorologové varují před poškozením stromů

Na severovýchodě České republiky a ve Frýdlantském výběžku bude v sobotu foukat silný vítr, který v nárazech přesáhne rychlost přes 65 kilometrů v hodině. Na opačné straně republiky, zejména v oblasti Českomoravské vrchoviny a Jihomoravského kraje se při mrznoucím dešti bude do nedělního rána místy tvořit ledovka. Sdělil to Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

reklama

Domácí zpravodajství

Jurečka: Bezdětní si budou muset výrazně víc spořit na důchod. Stát je hodlá motivovat

Prosadit změny důchodů v Česku v příštích dvou letech. O to se bude snažit kandidát na ministra práce Marian Jurečka (KDU-ČSL) v nové vládě, kterou utvoří Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Piráti se Starosty a nezávislými (STAN). Jurečka zmínil zavedení minimální zaručené penze ve výši nejméně 10 tisíc korun pro všechny či zvýšení penzí za výchovu dětí. Své plány v resortu práce představil v pátek prezidentovi Miloši Zemanovi na zámku v Lánech. Novinářům řekl, že hlava státu k jeho vizím neměla výhrady.

reklama