reklama

Koukalová: Při focení jsem se nestyděla. Sportovci neberou nahotu tak vážně

Gabriela Koukalová se neváhala svléknout pro dobrou věc. Někdejší hvězda světového biatlonu a současná moderátorka pořadu Showtime na Primě a CNN Prima NEWS Gabriela Koukalová nafotila charitativní kalendář a objevila se i v novém vydání časopisu Playboy. Nahota jí prý nevadila a při focení se nestyděla, prozradila Koukalová v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

reklama

Výtěžek z prodeje kalendáře zamíří do Fondu Gábi v rámci nadace Konta Bariéry na podporu lidí s poruchami příjmu potravy. Koukalová do focení šla především proto, že chtěla spojit „krásné s užitečným“. „Poslední dva roky se snažím věnovat svému charitativnímu projektu Gábi a v současné době je poměrně náročné shánět do fondu peníze. Tak mě napadlo, proč neudělat něco, co může mít přesah i pro dobročinné účely,“ sdělila televizi CNN Prima NEWS.

Bývalá biatlonistka také prozradila, že se při focení nestyděla odhalit. Z části proto, že za hledáčkem stála fotografka Lenka Hatašová. „Když máte šikovnou fotografku, není to tak úplně těžké. Zároveň jsem Lenku znala už z minulosti, což mi taky pomohlo. Mám také pocit, že lidé ze sportovního prostředí neberou nahotu až tak vážně. Převlékají se před sebou před tréninkem i po něm,“ uvedla Koukalová.

K tématu

Současně si ale moderátorka pořadu Showtime nemyslí, že by kalendář byl výrazně odvážný. Dokonce ho podle jejích slov přijali s klidem i doma. „Naši nejsou tak konzervativní, rodiče to skousli. Nejdřív asi měli strach, že to bude kdovíco, protože když si představíte titulku Playboye, jedná se o nahotu. Možná se báli, že to bude mnohem odvážnější, než výsledek je,“ řekla.

Hatašovou prý přístup a nadání biatlonové hvězdy potěšily. „Překvapil mě Gábinin talent být modelkou. Pro fotografa je velká úleva, když osobnost nabízí pozice, se kterými si fotograf nemusí dělat práci,“ zhodnotila.

Na večeři s Gabrielou za 55 555 korun

Fotografka zároveň dodala, že hlavním prvkem Gabrieliných odvážných snímků je světlo. „Jsou nasvícené specifickým způsobem, dal by se označit za můj styl. Je to decentní, intimní atmosféra vymalovaná světlem a stínem,“ popsala Hatašová.

Limitovaná edice kalendáře je dostupná i na platformě Hithit. „Velmi mě to těší, jsem zavázaná a vděčná každému, kdo se rozhodl přispět. Má to pro mě velkou váhu a věřím, že dobra, které se za to vykoná, bude spousta,“ prohlásila Koukalová.

K tématu

Na platformě si zájemci mohou za 55 555 korun koupit také večeři s Gabrielou Koukalovou. „Napadlo mě to jako jednu z variant. Jsem ráda, že o to je zájem a našli se odvážlivci, kteří by si se mnou troufli vyrazit na večeři,“ smála se Gábina a dodala, že doufá, že na večeři si příjemně popovídají.

Sama Koukalová během sportovní kariéry bojovala s poruchami příjmu potravy. Proto se také rozhodla založit Fond Gábi, který má lidem trpícím stejným onemocněním pomáhat. „Nebyla to vůbec příjemná zkušenost. Tak jsem se rozhodla, že chci pomáhat lidem, kteří také bojují s těmito problémy,“ dodala bývalá biatlonistka.

Zároveň prozradila, jaké budou její letošní svátky. „Obrovsky se těším, za svůj život jsem Vánoc doma moc nezažila. Těším se na to, že je strávíme v poklidu v kruhu rodiny. Myslím, že to je maximum, co nám stačí ke štěstí,“ řekla Koukalová.

Tagy: moderátorka nahota Playboy focení Gabriela Koukalová biatlonistka charitativní kalendář Lenka Hatašová

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Kdy skončí v Česku pandemie? Spočítali jsme klíčový termín pro porážku koronaviru

Kdy skončí v Česku pandemie? Spočítali jsme klíčový termín pro porážku koronaviru

Čeští zdravotníci už podali více než 2,2 milionu dávek vakcíny proti koronaviru. Naprostá většina očkovaných ale zatím obdržela pouze první dávku. Jak dlouho bude Čechům trvat dosažení potřebné míry proočkovanosti? Kolik lidí prošlo nemocnicemi, kolik zemřelo nebo jaký je dosavadní počet potvrzených případů nákazy SARS-CoV-2? Podívejte se na průběh pandemie v číslech.

Politika

Parta pitomců nám zničí stranu. V ČSSD to vře, výrazní politici od ní dávají ruce pryč

Parta pitomců nám zničí stranu. V ČSSD to vře, výrazní politici od ní dávají ruce pryč

Místo usmíření a táhnutí za jeden provaz to v ČSSD čím dál víc vře. Spoustu straníků naštvaly „čachry“ staronového šéfa Jana Hamáčka ohledně resortů zahraničí a kultury. Nálada mezi sociálními demokraty je mizerná, roste frustrace, někteří úspěšní politici dávají od strany ruce pryč. „Naštvaní jsou všichni. Do Sněmovny se nedostaneme, to je jasné,“ řekl CNN Prima NEWS senátor Petr Vícha.

Nový den

Hamáčkova cesta do Moskvy kvůli Sputniku? Vláda mu mandát nedala, diví se Havlíček

Hamáčkova cesta do Moskvy kvůli Sputniku? Vláda mu mandát nedala, diví se Havlíček

Vicepremiér Karel Havlíček (za ANO) hlásí, že o cestě ministra vnitra a dočasného ministra zahraničí Jana Hamáčka (ČSSD) do Ruska kvůli jednání o vakcíně Sputnik V ví pouze z médií. Šéfovi sociálních demokratů k tomu podle ministra průmyslu a obchodu a také dopravy vláda žádný mandát nedala. Havlíček v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS hovořil také o strategii pro rozvolnění opatření.

Pivaři už stojí u okýnek čtyři měsíce aneb Dějiny čepovaného v éře covidu
Princ Philip byl věrný britským vozům. Na pohřeb ho poveze lovecký Land Rover
reklama
reklama
KOMENTÁŘ: Kúdela a rasismus: společenská poptávka idiotské ideologie

Názory

Domácí zpravodajství

Hamáček je jako naprostý zoufalec. Babiš má poslední šanci, říkají komentátoři
Počet lidí na ulici nebudeme omezovat, tvrdí policisté. Pandemický zákon k tomu nestačí
Náplavky a parky v pořádku, domácí oslavy ne. Policisté prozradili, kdy padnou pokuty
Komentátor: Opozice má dvě špatné možnosti. Nechat vládu, nebo dostat zemi do chaosu
Další články
reklama
reklama