reklama

Krampol skončil po očkování v nemocnici. Bylo mu špatně od žaludku a dostal kapačky

Po druhé dávce vakcíny proti covidu skončil herec Jiří Krampol v nemocnici. Třetí den ho propustili a už znovu natáčí.
Zdroj: Profimedia.cz

Po druhé dávce vakcíny se mi udělalo blbě, v nemocnici mi dali kapačku a kyslík. Takto popsal svůj stav herec a moderátor Jiří Krampol, který musel být po očkování proti koronaviru převezen do pražské Nemocnice Na Františku. Tam strávil necelé tři dny, momentálně je už ale zdravý a normálně pracuje. Navzdory komplikacím ale vakcínu proti covidu neodsuzuje.

reklama

„Přišel jsem z očkování, nic mi nebylo, ale za dvě hodiny jsem cítil, že se mi dělá špatně od žaludku. Bylo mi příšerně blbě,“ popsal pro CNN prima NEWS dvaaosmdesátiletý Krampol. Nepovažuje to ale za nic výjimečného. „Prý to tak má spousta lidí,“ dodal herec.

Očkování potřebuji kvůli špatným průduškám

Kvůli obávám ze zhoršení zdravotního stavu zavolal lékařskou pomoc. „Odvezli mě do Nemocnice Na Františku, kdybych náhodou dostal třeba vysoké horečky. To se naštěstí nestalo. Dali mi kapačky, nějaké minerály a kyslík. Byl sem tam dva dny, třetí mě pustili domů,“ říká Krampol s tím, že všechny testy na koronavirus měl i před převezením do nemocnice negativní.

Po druhé dávce vakcíny proti covidu skončil herec Jiří Krampol v nemocnici. Třetí den ho propustili a už znovu natáčí. (Zdroj: Profimedia.cz)
Po druhé dávce vakcíny proti covidu skončil herec Jiří Krampol v nemocnici. Třetí den ho propustili a už znovu natáčí. (Zdroj: Profimedia.cz)
Zdroj: Profimedia.cz

Vakcínu proti covidu ale rozhodně nezatracuje. „Já jsem starej člověk a musím poslouchat, co mi řekne doktor. Když mi řekne lékař, ke kterému chodím přes 20 let, že to očkování potřebuji kvůli blbým průduškám, tak přece nebudu dělat naschvály, že nechci,“ upozorňuje moderátor pořadu Nikdo není dokonalý.

Krampol ale zároveň rozumí lidem, kteří očkování odmítají, protože je na každém, jak se rozhodne. „Někdo se vakcíny třeba bojí, protože byl nemocný. Já to chápu, ale u sebe jsem věděl, že kvůli těm průduškám potřebuji hlavně imunitu,“ vysvětluje Krampol. V současnosti už je ale v pořádku. „Ve čtvrtek jsem dokonce už normálně natáčel,“ prozradil.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Byznys

Za pivo i jídlo si připlatíme. Po pandemii restaurace zvednou ceny, varuje Stárek

Za pivo i jídlo si připlatíme. Po pandemii restaurace zvednou ceny, varuje Stárek

Růst cen v restauracích dosáhne pravděpodobně 5 až 10 procent. S tímto odhadem vystoupil prezident Asociace hotelů a restaurací ČR Václav Stárek ve vysílání CNN Prima NEWS. I když někteří majitelé restaurací zdražení po pandemii avizovali, podle Stárka nebude celoplošné. Otevření zahrádek by podnikatelům mohlo pomoct přežít a lidé se do hospod vrátí hlavně proto, aby se mohli setkat, zdůrazňuje šéf asociace.

Obchod za desítky miliard: Moneta se spojí s Air Bank a Home Creditem
Od 17. května až 700 lidí na venkovních akcích, chce Zaorálek. Uvnitř o něco méně
Odvolat profesora Pirka bylo složité, přiznává ředitel IKEM. Roli hrál věk a investice
Trosky čínské rakety mají o víkendu vstoupit do atmosféry Země. Hrozí nám nebezpečí?
reklama
reklama
Rotační výuka by měla skončit koncem měsíce, říká školství. Babiš mluví o 17. květnu

Školství

Domácí zpravodajství

„Věříte Hamáčkovi?“ tázala se Babiše Pekarová. Premiér neodpověděl
Další články
reklama
reklama