reklama

Krampol skončil po očkování v nemocnici. Bylo mu špatně od žaludku a dostal kapačky

Po druhé dávce vakcíny proti covidu skončil herec Jiří Krampol v nemocnici. Třetí den ho propustili a už znovu natáčí.
Zdroj: Profimedia.cz

Po druhé dávce vakcíny se mi udělalo blbě, v nemocnici mi dali kapačku a kyslík. Takto popsal svůj stav herec a moderátor Jiří Krampol, který musel být po očkování proti koronaviru převezen do pražské Nemocnice Na Františku. Tam strávil necelé tři dny, momentálně je už ale zdravý a normálně pracuje. Navzdory komplikacím ale vakcínu proti covidu neodsuzuje.

reklama

„Přišel jsem z očkování, nic mi nebylo, ale za dvě hodiny jsem cítil, že se mi dělá špatně od žaludku. Bylo mi příšerně blbě,“ popsal pro CNN prima NEWS dvaaosmdesátiletý Krampol. Nepovažuje to ale za nic výjimečného. „Prý to tak má spousta lidí,“ dodal herec.

Očkování potřebuji kvůli špatným průduškám

Kvůli obávám ze zhoršení zdravotního stavu zavolal lékařskou pomoc. „Odvezli mě do Nemocnice Na Františku, kdybych náhodou dostal třeba vysoké horečky. To se naštěstí nestalo. Dali mi kapačky, nějaké minerály a kyslík. Byl sem tam dva dny, třetí mě pustili domů,“ říká Krampol s tím, že všechny testy na koronavirus měl i před převezením do nemocnice negativní.

Po druhé dávce vakcíny proti covidu skončil herec Jiří Krampol v nemocnici. Třetí den ho propustili a už znovu natáčí. (Zdroj: Profimedia.cz)
Po druhé dávce vakcíny proti covidu skončil herec Jiří Krampol v nemocnici. Třetí den ho propustili a už znovu natáčí. (Zdroj: Profimedia.cz)
Zdroj: Profimedia.cz

Vakcínu proti covidu ale rozhodně nezatracuje. „Já jsem starej člověk a musím poslouchat, co mi řekne doktor. Když mi řekne lékař, ke kterému chodím přes 20 let, že to očkování potřebuji kvůli blbým průduškám, tak přece nebudu dělat naschvály, že nechci,“ upozorňuje moderátor pořadu Nikdo není dokonalý.

Krampol ale zároveň rozumí lidem, kteří očkování odmítají, protože je na každém, jak se rozhodne. „Někdo se vakcíny třeba bojí, protože byl nemocný. Já to chápu, ale u sebe jsem věděl, že kvůli těm průduškám potřebuji hlavně imunitu,“ vysvětluje Krampol. V současnosti už je ale v pořádku. „Ve čtvrtek jsem dokonce už normálně natáčel,“ prozradil.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Jan Hamáček

Vyhoštění diplomatů: Žádal jsem EU o solidaritu, říká Hamáček. Borrell to popírá

Vyhoštění diplomatů: Žádal jsem EU o solidaritu, říká Hamáček. Borrell to popírá

Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) tvrdí, že na pondělním jednání ministrů zahraničí Evropské unie žádal o projevení solidarity skrze evropské či národní prohlášení nebo možné vyhoštění důstojníků ruských zpravodajských služeb. Šéf unijní diplomacie Josep Borrell ovšem po jednání řekl, že Česko nepožádalo, aby země EU koordinovaně podpořily jeho postup.

Fotbal

Šéf UEFA: Hráči, kteří se zapojí do Superligy, nebudou moct hrát na MS ani ME

Šéf UEFA: Hráči, kteří se zapojí do Superligy, nebudou moct hrát na MS ani ME

Prezident UEFA Aleksander Čeferin v pondělí potvrdil, že hráči, kteří se zúčastní diskutované Superligy, budou mít značné komplikace na mezinárodní úrovni. Šéf fotbalového orgánu potvrdil, že pro ně bude platit zákaz startovat na mistrovství světa i mistrovství Evropy. V současné chvíli tvoří jádro nové soutěže 12 týmů z Anglie, Španělska a Itálie.

První let na cizím vesmírném tělese. NASA na Marsu vzlétla s helikoptérou Ingenuity
Hamáček: Budeme diskutovat o dalších krocích vůči Rusku. Stát měl vše pod kontrolou
Absolutní skandál, kluby by se měly stydět. Představení Superligy pobouřilo i politiky
Vláda rozhoduje, co se od 26. dubna otevře. Na řadě jsou školy a kadeřnictví
reklama
reklama
Záhada na Philipově pohřbu. Královna nechala na rakvi vzkaz, v Anglii řeší zvláštní podpis

Velká Británie

Domácí zpravodajství

Kdo způsobil druhý výbuch ve Vrběticích? Hledaní agenti už byli pryč, upozorňuje Šándor
Birke: Zeman může krizi prohloubit, ale i uklidnit. Česko teď sleduje celý svět
Praktická výuka na školách by se mohla obnovit koncem dubna. Vládu o to požádá Plaga
Vezu vašemu synovi mobil. Lstí okradl několik seniorů, nejstarší oběť zemřela
Další články
reklama
reklama