CNN Prima News krávy

krávy

Výpis příspěvků ke štítku „krávy“

Na ekofarmě v Krušných horách utýrali 300 krav. Odsouzený manažer verdikt justice odmítá

Krajský soud v Ústí nad Labem ve čtvrtek vpodvečer potrestal nepodmíněnými tresty dva chovatele, kteří podle rozsudku způsobili smrt více než 300 kusů dobytka na ekofarmě v Měděnci na Chomutovsku. Podle rozsudku si má jednatel ekofarmy František H. odsedět pět let a bývalý ředitel Antonín H. celkem sedm let vězení. Ekofarma musí zaplatit pokutu pět milionů korun.

Kdo nemá fotku s krávou, jako by nebyl. Kandidáti na Hrad zkouší bizarní taktiku na voliče

Sociální sítě se plní fotkami prezidentských kandidátů s různými zvířaty. Bizarní je, že Petr Pavel, Andrej Babiš i Pavel Fischer mají skoro totožné fotografie, všichni tři se totiž nechali zvěčnit v kravíně. Podobnými snímky se často snaží dokázat, že jezdí za různými skupinami voličů a oslovují je. Politologové navíc tvrdí, že fotky se zvířaty v zemi, kde skoro každý občan nějakého domácího mazlíčka vlastní, na voliče dobře fungují.

Hýkají tu osli a budí mě kohout, stěžovali si turisté. Vesnice reagovala neobvykle

Zástupci obce Ribadesella na severu Španělska, kde žije 5 700 stálých obyvatel, řeší neobvyklé stížnosti. Někteří turisté jim volali a stěžovali si na hýkající osly. Jiní vytáčeli čísla oficiálních činitelů, aby je upozornili na trus, který za sebou nechávají potulující se krávy. Vesnice reagovala neobvykle – úzkostným turistům vzkázala, ať nejezdí.