CNN Prima News Kroměřížsko

Kroměřížsko

Výpis příspěvků ke štítku „Kroměřížsko“

Ukrajinec v Holešově ubodal ze žárlivosti kolegu. Soud ho poslal na 12 let za mříže

8. září 2022 10:16

Za červnovou vraždu Moldavana v Holešově na Kroměřížsku uložil ve čtvrtek zlínský krajský soud třicetiletému Ukrajinci 12 let vězení. Muž se k činu doznal. Soud schválil dohodu o vině a trestu, kterou Ihor Muravlov uzavřel se státním zástupcem. Pachateli, který byl po činu několik desítek minut na útěku, hrozilo 12 až 20 let vězení. Rozsudek je pravomocný.

Vražda na Kroměřížsku: Muž měl v afektu zabít známého a utéct. Chytili ho za pár minut

13. června 2022 13:57

Policie prověřuje případ vraždy, která se stala v pondělí před polednem v areálu jedné z firem v Holešově na Kroměřížsku. Třicetiletý cizinec tam nožem bodl svého stejně starého známého, taktéž cizince, který zemřel, řekla krajská policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Útočník byl následně několik desítek minut na útěku, policii se ho podařilo zadržet ve Fryštáku na Zlínsku. Hrozí mu až osmnáctileté vězení.

Vražda na Kroměřížsku: Žena měla ubodat známého, čin pak sama nahlásila policii

6. prosince 2021 15:06

Kriminalisté se od pátečního večera zabývají případem vraždy, která se podle vyšetřovatelů stala v jedné z obcí poblíž Holešova na Kroměřížsku. Třiačtyřicetiletá žena z Olomoucka tam několikrát bodla nožem známého, který útok nepřežil, uvedl v pondělní tiskové zprávě policejní mluvčí Petr Jaroš. Kriminalisté ženu obvinili z vraždy, hrozí jí až 20 let vězení. Stíhaná skončila ve vazbě.

Vyšetřování koryčanské tragédie pokračuje. Policie žádá veřejnost o záznamy výbuchu

24. září 2021 16:18

Policie žádá veřejnost o poskytnutí kamerových záznamů výbuchu rodinného domu v Koryčanech na Kroměřížsku. Dům explodoval ve středu 15. září. Neštěstí si vyžádalo život dvou zasahujících dobrovolných hasičů, další čtyři lidé včetně jejich dvou kolegů utrpěli zranění. Záznam, který má k dispozici redakce CNN Prima NEWS, můžete vidět v úvodním videu článku.

Hrdinové, ztratili jsme dvě obrovská srdce. Hasiči truchlí za zemřelé kolegy z Koryčan

16. září 2021 10:56

Dobrovolní hasiči nasazují život za druhé, často vyčerpaní po pracovních i rodinných povinnostech. Když ale uslyší sirénu, na únavu se neptají. I proto je právě jejich práce záslužná, shodují se kolegové. Na hrdiny, kteří zasahovali u zpočátku banálního případu v domě v Koryčanech na Kroměřížsku, nyní vzpomínají.

Po výbuchu domu na Kroměřížsku zemřeli dva dobrovolní hasiči. Čtyři lidé jsou zranění

15. září 2021 13:50
Aktualizováno

Při čtvrtečním výbuchu rodinného domu v Koryčanech na Kroměřížsku zemřeli dva dobrovolní hasiči. Další čtyři lidé jsou zranění, měli by být ale mimo ohrožení života. Kvůli neštěstí vzlétl vrtulník, vyjíždělo i několik sanitek. Dům vybouchl poté, co na místo přijeli dobrovolní hasiči z Koryčan řešit únik plynu. „Ve chvíli, kdy začali zasahovat, došlo k výbuchu a destrukci domu,“ sdělil mluvčí generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR Rudolf Kramář.