reklama

Kubelková o novém klipu: Mé koupání ve vaně může někoho dráždit. Doma byli nadšení

Videoklip k písni modelky a moderátorky pořadu Showtime Ivy Kubelkové a Michala Pavlíčka Tak mě houpej vyvolal řadu diskusí kvůli intimitě. „Ve videoklipu přitom není téměř nic intimního. Se mnou se to nese – jakmile se ke mně přiblíží chlap, je toho všude plno,“ řekla v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS Kubelková.

reklama

Píseň se dostala na světlo světa teprve před pár dny. Klip se natočil za jeden den. „Myšlenka této písničky je, aby se nás protějšek nezapomínal dotýkat. Někdy stačí, aby nás člověk objal, a mnohdy je to více než dokola opakovaná slova. A ve vztahu bychom neměli zapomínat na drobné doteky. Všimla jsem si, že velmi často se to ze vztahů vytrácí a pak lidé mají pocit, že jim vztah propadl mezi prsty,“ vysvětlila Kubelková.

Protějška Kubelkové si v písni zahrál muž roku 2011 Martin Gardavský. „Nechtěla jsem, aby to bylo osobní, takže jsem nechala produkci, aby předvybrala finální desítku, pak jsem si vybrala. Nechtěla jsem, aby byl extrémně mladší. Chtěla jsem, aby byl v pohodě a abychom k sobě nějak korespondovali. Martinovi jsem dala za úkol, aby si nechal narůst vousy, aby byl trošku starší,“ prozradila modelka.

Jak reagovala rodina?

Podle moderátorky Showtime je klip velmi něžný a jemný. „Chápu, že záběry toho, jak se koupu v šatech ve vaně, jsou mediálně nejzajímavější,“ reagovala Kubelková na diskuse kolem ztvárnění videa. „Ve videoklipu není téměř nic intimního. Se mnou se to nese – jakmile se ke mně přiblíží chlap, je toho všude plno,“ dodala.

„Myslím, že člověk se musí smířit s tím, že kromě pozitiv přijdou i negativa. Je mi jasné, že klip může někoho dráždit a že si někdo může myslet, jestli mám v tomto věku zapotřebí se válet ve vaně. Nemůže se to líbit všem a u hudby to platí extrémně,“ má jasno Kubelková.

A jak na videoklip reagovali doma? „Partner byl velmi nadšený. Mám doma umělce, takže tam je pochopení, naopak to velmi chválil. A dcery? Natálka byla nadšená, Kája zvedla jedno obočí a koukla na tatínka, jestli dobrý. A ten jí řekl: ‚Kájo, to mě dobře namaskovali, co?‘ U nás je dobrá nálada,“ řekla Kubelková.

Tagy:

Hlavní zprávy

K Landovi se na demonstraci přidá Pirát Dostál i část senátorů. Nespojujeme se, tvrdí

V neděli odpoledne se na Václavském náměstí v Praze uskuteční demonstrace za svobodu a občanská práva, které by se měli zúčastnit zástupci SPD, hnutí Chcípl PES nebo zpěvák Daniel Landa. Podle informací CNN Prima NEWS tam promluví ale i Pirát Ondřej Dostál či senátorka Alena Dernerová. Ta upozornila, že se s ostatními řečníky ale nespojují. Že má jít o apolitickou akci zdůraznil i svolavatel demonstrace a šéf Svobodných Libor Vondráček.

Sledujte ŽIVĚ jednání Sněmovny: Poslanci by mohli začít řešit korespondenční volbu

Aktualizováno

Poslanci se v úterý nakonec nebudou zabývat novelou pandemického zákona, a to kvůli vetu SPD. Vláda chtěla, aby Sněmovna schválila předlohy zrychleně ve stavu legislativní nouze, ráno se i na toto téma sešly výbory. Proti schválení zmíněné novely se přímo na Malostranském náměstí koná demonstrace, kterou organizuje iniciativa Chcípl PES. Zákonodárci by se však mohli začít zabývat korespondenční volbou. Schůze pléna pokračuje odpoledne, živě ji můžete sledovat v tomto článku.

Emotivní slova Davidové: Jsem na dně. Nejsme stroje, lidé nám ale dávají vše sežrat

Lidi nás často berou jako stroje. Ale my jsme taky lidi a také máme své osobní problémy. To jsou nedávná slova největší české biatlonové hvězdy Markéty Davidové. V dokumentu pro společnost Red Bull se rozpovídala o tom, jak je těžké dělat nyní v Česku nadmíru populární sport. Zejména v případě, kdy se jí na krku nehoupe medaile a závod se zkrátka nepovede.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

reklama

Domácí zpravodajství

Dolejš ze slavné kapely Šlapeto umíral o samotě. Před smrtí zanechal mrazivý vzkaz

Smrt kapelníka legendární skupiny Šlapeto Radana Dolejše zasáhla jeho blízké, kolegy a také příznivce. Tělo známého hudebníka nalezli v neděli hasiči v jeho bytě. Co bylo příčinou úmrtí, si nechává rodina pro sebe. Dolejš přitom až do poslední chvíle komunikoval se svými fanoušky na sociálních sítích. Několik dní před smrtí tam sdílel vzkaz, ze kterého mrazí.

reklama