Kuchařová poprvé od rozpadu manželství promluvila: Brzobohatý je patologický lhář

Miss World Taťána Kuchařová poprvé od rozpadu manželství promluvila. S hudebníkem Ondřejem G. Brzobohatým jsou čerstvě rozvedeni. „Do poslední chvíle to byly jenom patologické lži,“ řekla v exkluzivním rozhovoru v pořadu ShowTime.

Když se pár dní před loňskými Vánocemi objevily v Blesku fotografie, na kterých se Brzobohatý důvěrně chová ke kolegyni z divadla, dostala Taťána zásah přímo do srdce. Následovalo veřejné prohlášení manželů o rozchodu, se kterým se modelka těžko vyrovnávala. Musela vyhledat pomoc terapeuta a hodně času trávila v zahraničí, kam zase brzy odjede, protože se jí tam prý dýchá lépe. Na období před třemi měsíci nevzpomíná ráda.

„Měla jsem dvě možnosti –⁠ buď se z toho složit, což byl asi i záměr, nebo se zvednout a jít dál. Bylo to těžké a náročné. Myslím, že se to dalo udělat jinak, s noblesou,“ říká Kuchařová.

Jenom patologické lži

Miss World takový zvrat ve svém životě nečekala. „Do poslední chvíle to byly jenom patologické lži. Bylo šokující, že po osmi letech, kdy někomu věříš a miluješ ho se vším všudy, tedy i s těmi temnými stránkami, přijde najednou úplný zlom. Ještě je to čerstvé, chce to nějaký čas. Zvykám si na to být singl. Je to docela sranda –⁠ všichni mi někoho dohazují,“ přiznává Kuchařová.

Bývalí manželé spolu nekomunikují. „Nejde to, vůbec už nechci. Teď se koncentruji na sebe, svoji práci. V dubnu budu hodně cestovat, v květnu taky, budu se vracet do L. A. Rozhodně nic nehledám, potřebuji čas to strávit. Jak to celé proběhlo, bylo neskutečné. Je to velká zkušenost a zklamání. Už jsme oficiálně rozvedení,“ popisuje modelka.

Rozvod proběhl bez účasti obou manželů v polovině března a Taťána se rozhodla přijmout zpátky dívčí příjmení Kuchařová. Dávno bydlí sama v jiném bytě, ale ve stejné lokalitě blízko Vltavy.

Kuchařové pomáhá práce

Sílu jít dodává i nadace Krása pomoci a lidé, kteří se do jejích projektů zapojují. Třeba známý český chirurg, profesor Pavel Pafko, který dorazil na kole na happening k virtuálnímu charitativnímu běhu na pomoc seniorům. Ten probíhá až do 10. dubna a výtěžek půjde na podporu projektu Doma bez obav.

Aktuálně dostává mnoho pracovních nabídek. „Když je stres, hubne se jedna radost, ale to se tak sešlo. Mám spoustu nových spoluprací. Teď jsem navrhovala svoji kolekci. Budeme ji fotit na Malorce v dubnu,“ dodává Kuchařová.

Tagy:

Hlavní zprávy

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
00:28

Neformální summit EU v pátek v Praze čeká diskuse o Ukrajině i energetice

00:02

U Aljašky zadrželi dva Rusy, údajně prchali na loďce před mobilizací

23:25

První summit EPC byl podle státníků prostorem pro diskusi o Ukrajině

22:56

Kreml se zlobí na Zelenského kvůli výzvě k preventivním úderům NATO

Rusové v Chersonu postupují proti veškeré logice. Měli by se stáhnout, myslí si odborníci

Útoky ukrajinské armády provedené prostřednictvím raketometů HIMARS likvidují ruská velící střediska, což ztěžuje koordinaci ruských vojsk na západ od Dněpru. Zničené mosty navíc znemožňují zásobování. Vojenští analytici, které oslovil The Kyiv Independent, se shodli, že nejefektivnějším krokem pro ruskou stranu by bylo stáhnutí se na východní břeh Dněpru, kde by si vybudovala obranné pozice.

Zápas o duši pomůže dětem. Charitativní akce se zúčastní hvězdy jako Hašek či Suchánek

Pandemie koronaviru i válka na Ukrajině. Tíživé situace ve světe se silně podepisují i na duševním zdraví dětí. Za poslední rok počet dětí s psychickými potížemi vzrostl až pětinásobně. České zdravotnictví přitom trpí značným nedostatkem dětských psychologů a psychiatrů. Zvýšit povědomí o této problematice a pomoci dětem se rozhodli české celebrity i sportovci prostřednictvím exhibičního hokejového utkání. Na koho se mohou v pražském Edenu návštěvníci těšit a jak dále můžete pomoci?

Energetika, petrolejářství i doly. Vláda chce zdanit mimořádně zisky, aby pokryla kompenzace

Ministerstvo financí navrhne daň z mimořádných zisků od ledna 2023 na dobu tří let pro společnosti z energetiky, bankovnictví, petrolejářství a těžby fosilních paliv. Zvláštní daň bude fungovat jako 60procentní daňová přirážka aplikovaná na nadměrný zisk těchto firem stanovený jako rozdíl mezi základem daně a průměrem nákladů základu daně za poslední čtyři roky navýšeným o 20 procent. Na tiskové konferenci to oznámil ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS).

Sledujte Partii s Pekarovou a Dostálovou: Poradí si vláda s energetickou krizí?

Těžká zima před námi, drahé energie a lidé demonstrující na náměstích. Poradí si s tím vláda? Partie nabídne názorový duel dvou výrazných političek – předsedkyně Poslanecké sněmovny a TOP 09 Markéty Pekarové Adamové a Kláry Dostálové z hnutí ANO. Ve druhé části bude pokračovat velká politická diskuze s poslankyní Evou Decroix z ODS, místopředsedou poslaneckého klubu STAN Janem Lacinou, poslancem Patrikem Nacherem za ANO a hejtmanem Martinem Netolickým z ČSSD. Sledujte Partii na Primě a CNN Prima NEWS v neděli od 11:00.

Otec dětí, které srazil opilý řidič, poslal srdcervoucí vzkaz. Michal ukázal i drsné fotky

Otec dívky, kterou srazil opilý řidič v Čadci na severu Slovenska, zveřejnil na Facebooku srdcervoucí vzkaz. V příspěvku nedokázal skrýt hněv a popsal, že je paralyzovaný bezmocností a strachem. Při nehodě nikdo nezemřel, matka s dcerou však skončily v nemocnici. Michal nicméně upozornil, že o život přišel jejich milovaný pes, se kterým šla matka s dcerami k veterináři.

Domácí zpravodajství

Skupina Prima zažila v září mimořádný úspěch. CNN Prima NEWS dokonce překonala rekord

Září letošního roku bylo pro skupinu Prima mimořádně úspěšné. Meziročně narostla nejvíc ze všech televizních skupin, a to ve všech strategických cílových skupinách. U dospělých diváků (CS 15+) zvítězila se share 28,77 % mezi komerčními skupinami. Jednalo se o meziroční nárůst 1,33 procentních bodů. Zpravodajská stanice CNN Prima NEWS pak dosáhla nadprůměrného share 2,15 % v CS 15+.

Babiš se sešel s Orbánem. Je to nejzkušenější politik v EU, reagoval expremiér na kritiku

V rámci dvoudenního pražského summitu Evropského politického společenství (EPC) do české metropole přicestovali představitelé ze zemí EU i dalších států. Toho využil i lídr opozice a šéf hnutí ANO Andrej Babiš, který se ve čtvrtek setkal s maďarským premiérem Viktorem Orbánem. Kritika z řad odpůrců směřování Budapešti na sebe nenechala dlouho čekat. Někteří čeští politici v čele s TOP 09 poukazují například na Orbánův chladný postoj k Ukrajině.