Samková si s partnerem vyměnila role. Adamczyk pak odpovídal, kdy bude svatba

Eva Samkovou je známá jako snowboardistka, ale nyní je z ní už i herečka. A její přítel, herec Marek Adamczyk, si naopak nasadil lyže. Jaké bylo prohodit si role a jak to mají se svatbou?

Role si životní partneři vyměnili sice jen na filmovém plátně v rámci natáčení příběhu legendárních lyžařů Hanče a Vrbaty, ale i tak si to oba užili.

„Nebylo to na můj popud, že bych si nutně přál, aby Evka v tom filmu hrála, ale protože byla v Krkonoších, když jsme natáčeli – tak se to nabízelo. A když ji potom oblékli do toho historického kostýmu z 50. let, tak vypadala naprosto úchvatně. Takže by bylo škoda, aby v tom nehrála,“ popisuje Marek Adamczyk. A jak se Evě v nové roli daří? „Herečka je stejná tak, jako je v civilu, je přirozená, zábavná a milá, ona má hrozně dobrou energii,“ popisuje mladý herec.

Energii Eva má a evidentně to vztahu prospívá – nějakou dobu už se spekuluje o tom, kdy si tihle dva řeknou své ano. Krátce po zranění kotníku, v prosinci minulého roku, se Evě na ruce zatřpytil prstýnek. O zásnubách ale nikdy řeč nebyla. Na otázky, kdy bude svatba, odpovídá Adamczyk neurčitě: „Možná někdy. Uvidíme.“

Marek se kvůli roli musel učit jezdit na běžkách. A s kým jiným než s Evou. „Snažil jsem se z ní vytáhnout nějakou radu, když jsme spolu byli na výletě. Už asi po desátý jsem spadnul při jízdě z kopce a ona si tam tak v pohodě jezdila. A já furt říkám – v čem je ten trik? Jaká je ta rada? A ona mi řekla – prostě nepadat,“ směje se Adamczyk.

Tagy: