CNN Prima News Kutnohorsko

Kutnohorsko

Výpis příspěvků ke štítku „Kutnohorsko“

Blikanec i v okresním přeboru. Řepka zaplavil sudího salvou vulgarismů, dostal flastr

26. srpna 2022 14:41

Sice už nějaký pátek nefiguruje na prvoligových fotbalových trávnících, ovšem bývalý reprezentant Tomáš Řepka nadále zůstává bouřlivákem. Jeho divokou povahu nyní poznal na vlastní kůži i rozhodčí v okresním přeboru Jiří Uher. Na Kutnohorsku hraje ikona Sparty Praha za Červené Janovice a v posledním zápase se pořádně rozvášnila. Až tak, že disciplinární komise udělovala dodatečný trest.

Počet nových případů koronaviru se v Česku čtvrtý den drží nad stovkou

11. července 2020 07:47

Počet nových případů koronaviru v České republice čtvrtý den po sobě stoupl o víc než stovku. Za pátek jich přibylo 143. Celkem hygienici od vypuknutí nemoci COVID-19 v zemi potvrdili 13 062 nakažených. Vyléčilo se 8 209, 352 lidí zemřelo. Ohniska nemoci jsou na Karvinsku, Frýdecko-Místecku, Kutnohorsku a Jihlavsku. Vyplývá to z informací na webu ministerstva zdravotnictví.

Na Kutnohorsko se vracejí roušky. Omezeny jsou hromadné akce

10. července 2020 15:38
Aktualizováno

Počet nakažených koronavirem na Kutnohorsku vzrostl. V jednom z ohnisek nemoci je momentálně 39 potvrzených případů, jen tento pátek jich přibylo šest. Tamní krizový štáb proto rozhodl, že zpřísní hygienická opatření. Obyvatelé budou muset opět začít nosit roušky ve veřejných prostorách. Omezeny jsou hromadné akce, zakázány jsou i návštěvy ve všech zdravotnických zařízeních a domovech pro seniory.