reklama
CNN Prima News kytarista

kytarista

Výpis příspěvků ke štítku „kytarista“

Šok i zlá předtucha. Proč tak brzy, truchlí kolegové zesnulého hudebníka Štrupa

1. července 2021 19:11

Nečekaná smrt hudebníka Jana Štrupa, o jehož smrti ve středu večer informoval muzikant Jakub Ryba, šokovala českou hudební scénu. Zpěvák a kytarista zemřel nečekaně ve 39letech. Někteří kolegové a přátelé však měli zlou předtuchu. „V pondělí, když nedorazil na poradu, jsem v sobě cítil divné chvění,“ informoval na svém Facebooku Martin Raien Jeník.

Zemřel zakladatel skupiny Pacifik, autor trampských hitů Tony Linhart

8. ledna 2021 18:33

Ve věku osmdesáti let dnes zemřel Antonín (Tony) Linhart, folkový a trampský kytarista, zpěvák a písničkář, zakladatel skupiny Pacifik. Zprávu o jeho úmrtí oznámilo Country Radio, kde Linhart působil jako moderátor. Spolu s bratry Wabim a Mikim Ryvolovými, Kapitánem Kidem nebo Honzou Vyčítalem patřil Tony Linhart ke generaci tvůrců a interpretů tradiční trampské písně.

Miro Žbirka: Je fantastické, když vás napadne nová melodie

12. listopadu 2020 14:15

Hudba je nedílnou součástí jeho života. Miro Žbirka má dokonce díky svým písním a albům perfektní přehled o etapách svého života. Nyní se s „Mekym“ můžete i vy osobně seznámit v novém snímku Šimona Šafránka MEKY, který sledujte exkluzivně on-line v iPrima Videopůjčovně. Nalaďte se na jeho sledování v rozhovoru s Mirem Žbirkou nejen o filmu.

reklama