CNN Prima News Land Rover Defender

Land Rover Defender

Výpis příspěvků ke štítku „Land Rover Defender“

Land Rover Defender D200: Hlučnější na dálnici, v terénu ale britský ingot stále kraluje

Skeptici měli žně, když Land Rover před třemi lety představil nástupce legendárního modelu Defender. A určitým způsobem měli od začátku vyhráno, protože to prostě nešlo jinak. Je moderní doba, v mnoha směrech jsou auta jiná než dříve a pak je tu samozřejmě faktor jménem Evropská unie. Aktuální Defender je zcela jiným vozem než jeho předchůdce, který se vyráběl skoro sedmdesát let. Po téměř dvoutýdenním vydatném testu lze ale říci, že v Land Roveru si mohou oddechnout. Tohle se povedlo.

Chcete se stát miliardářem? Úterý a pátek jsou dny, které vám mohou změnit život

A je to tady! Šance stát se miliardářem, a to hned dvakrát do týdne. K zavedenému pátečnímu losování v loterie Eurojackpotu, se totiž bude nově losovat i v úterý. Od 29. března navíc připravila Sazka pro tuzemské zákazníky s plným tiketem po dobu prvních pěti losovacích úterků také možnost zahrát si o celkem 50 vozů Land Rover Defender. A to stále není vše.

Princ Philip byl věrný britským vozům. Na pohřeb ho poveze lovecký Land Rover

Zesnulý princ Philip prý kdysi své manželce, britské královně Alžbětě II., řekl: „Až zemřu, stačí mě strčit do zadní části Land Roveru a odvézt mě do Windsoru.“ A jak se ukázalo, přání se nakonec stane skutečností. Vévodu z Edinburghu poveze 17. dubna na pohřeb, který se uskuteční v kapli svatého Jiří právě na hradě Windsor, Land Rover Defender 130 Gun Bus z roku 2005. Vůz určený na lovecké expedice.

Znovuzrozený král offroadů míří k české policii. Má šestiválec a pořádnou výbavu

Společnost Dajbych jako specialista na úpravy terénních vozů a tradiční dodavatel nejen bezpečnostních složek a integrovaného záchranného systému (IZS) postavila nový prototyp auta určeného právě policejním a armádním jednotkám. Jde o nový Land Rover Defender 110 upravený a vybavený potřebným příslušenstvím, který se vyznačuje praktičností, jednoduchostí a velmi dobrými „offroadovými“ schopnostmi.

Nová Škoda Octavia ovládla slovenskou anketu Auto roku 2021. Druhý skončil Tucson

Když tuzemské Škodě již dvakrát za sebou sebraly titul českého auta roku zahraniční modely, brousila si zuby na letošní 27. ročník ankety. A je pravdou, že nová Octavia byla doslova jejím esem v rukávu. Jenže letos se u nás kvůli koronavirové pandemii prestižní anketa neuskuteční, a proto museli mladoboleslavští doufat v úspěch na jiných trzích. A zadařilo se hned v sousedním Slovensku, kde Octavia od patnáctičlenné poroty získala vůbec nejvíce hlasů a drtivě zvítězila.