CNN Prima News léčebna

léčebna

Výpis příspěvků ke štítku „léčebna“

Emotivní zpověď zpěvačky Petry Janů. Kvůli lásce chtěla spáchat sebevraždu

5. června 2022 20:00

S první láskou obvykle přichází i první velké trápení a zpěvačka Petra Janů nebyla výjimkou. Když svého milovaného přistihla s jinou, chtěla své trápení ukončit sebevraždou. Její pokus ale naštěstí nevyšel, a tak skončila v léčebně. „Tam jsem si v hlavě všechno srovnala a uvědomila si, že za to žádný chlap nestojí,“ svěřila se v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Janů.

Přispěl k „Zázraku na ledě“ v Lake Placid. Hokejistu Paveliche našli mrtvého v léčebně

6. března 2021 09:41

Krátce po svých 63. narozeninách zemřel bývalý americký hokejista Mark Pavelich, jeden z aktérů „Zázraku na ledě“ na olympijských hrách v Lake Placid v roce 1980. Zlatou medaili tehdy získal tým složený z univerzitních hráčů, kteří se podle předpokladů měli stát snadnou kořistí sovětské mašiny. Sám Pavelich však přispěl k tomu, že došlo na jeden z největších šoků ve sportovních dějinách.

Vláda zakázala návštěvy v nemocnicích. Za dětmi a k porodům se ale dostanete

28. ledna 2021 20:32
Aktualizováno

Kabinet ve čtvrtek obnovil zákaz návštěv pacientů v nemocnicích u lidí na lůžkách akutní péče. Po jednání kabinetu to novinářům řekl ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). V pravidlech zůstaly některé výjimky, dál je možná například přítomnost třetí osoby při porodu, návštěva u osob s omezenou svéprávností či u dětských pacientů, doplnil Blatný. Podle vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) budou nová opatření platit od soboty.