reklama

Ledecký: Policie mě kvůli hraní v Chotěboři nekontaktovala. Zprávy mám jen z médií

Živé koncerty za účastí publika, včetně těch vánočních, jsou letos zakázané kvůli koronaviru. Přesto zpěvák Janek Ledecký jedno malé vystoupení zorganizoval. „Natáčíme videoklip, to se smí,“ prohlásil u vánočního stromku v Chotěboři, kde se svou kapelou krátce zahrál.

reklama

Od začátku pandemie na jaře musel zpěvák v podstatě vše zrušit. „Já ale mám tu výhodu, že velká část toho, co dělám, je psaní. Na psaní mi zatím nikdo nešlápl,“ řekl Ledecký.

A mělo nějaké následky jeho koncertování v Chotěboři na náměstí u vánočního stromu? „Technicky vzato to bylo natáčení klipu. Bylo to senzační, nádherný. Lidé, kteří byli na náměstí a přišli se podívat, šli okolo náhodou, když se rozsvěcel vánoční stromek na první advent, také si to užili,“ sdělil zpěvák.

Ledeckého kvůli akci prý stíhá policie. „Já mám zprávy jenom z médií. Zatím mě nikdo nekontaktoval v tomhle ohledu, takže se nechám překvapit,“ uvedl zpěvák.

Vánoční DVD

„Já se nyní snažím chytit co nejvíce závodů, co teď jezdí Ester, i tréninků,“ vysvětlil Ledecký, jehož dcera je slavná Ester Ledecká, olympijská vítězka ve snowboardu i alpském lyžování.

Janek Ledecký se nechtěně stal symbolem Vánoc. I letos můžeme vidět jeho vánoční koncert na jeho novém DVD s názvem Sliby se mají plnit… Live. „Když budete soutěžit na Facebooku pořadu Showtime, tak můžete DVD vyhrát zadarmo,“ dodal zpěvák.

K tématu

Tagy: Vánoce koncert videoklip natáčení zpěvák Janek Ledecký Showtime

Další hlavní zprávy

Jan Hamáček

Hamáček je jako naprostý zoufalec. Babiš má poslední šanci, říkají komentátoři

Hamáček je jako naprostý zoufalec. Babiš má poslední šanci, říkají komentátoři

Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček působí jako naprostý zoufalec, který už ztratil i respekt a důvěru už policistů, míní analytička Týdeníku Echo Lenka Zlámalová. Podobně hovoří i komentátor MF DNES Miroslav Korecký, podle kterého byl Hamáčkův neúspěšný pokus o vládní rošádu na ministerstvu zahraničí „neuvěřitelný amatérismus“. Novináři se na tom shodli ve vysílání CNN Prima NEWS.

Ekologie

Pětisetleté sucho nehrozí. Deštivý rok a zimní sníh dokázaly naplnit podzemní vody

Pětisetleté sucho nehrozí. Deštivý rok a zimní sníh dokázaly naplnit podzemní vody

Sucho v posledních letech patřilo mezi nejzásadnější témata v Česku. Roky 2014 až 2018 skutečně patřily z hlediska sucha ve střední Evropě mezi historicky nejzávažnější. Odborníci z portálu Intersucho ještě před rokem hovořili dokonce o pětisetletém suchu. Jenže poslední rok byl velmi deštivý a v zimě se velká část České republiky dočkala souvislé pokrývky sněhu, takže se kapacity podzemních vod naplnily a mírné sucho trápí již pouze vybrané regiony.

Komentátor: Opozice má dvě špatné možnosti. Nechat vládu, nebo dostat zemi do chaosu
reklama
reklama
Stop na 10 zápasů. Kúdela dostal trest za rasismus, Kamarův distanc je výrazně kratší

Fotbal

Domácí zpravodajství

Pokračování případu zavražděné Niny: Policisté znají motiv, viník ale nebude potrestán
Počet lidí na ulici nebudeme omezovat, tvrdí policisté. Pandemický zákon k tomu nestačí
Horší než covid je pandemie strachu. Zapomněli jsme na naději, říká poslanec Výborný
Další články
reklama
reklama